درباره طراحی سایت نیازمندی

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران ، ارائه دهنده خدمات تخصصی طراحی سایت نیازمندی، در کوتاه ترین زمان ممکن بصورت اقساطی و فوری توسط برترین برنامه نویسان ایران ، همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، با کارشناسان سئو تهران با استفاده از راه های ارتباطی که پایین همین مقاله قرار دارد می توانید در ارتباط باشید…

طراحی سایت نیازمندی با موارد استفاده مختلفی مانند: نیازمندی های شغلی برای جذب نیرو، نیازمندی های خرید فروش تولیدات اصلی و جدید و محصولات دست دوم (مثل پورتال نیازمندی های دیوار)، نیازمندی های همکاری در ساخت و سرمایه گذاری، نیازمندی های ریپورتاژی و آگهی (مانند پورتال ایران تجارت) و … که همه موارد یاد شده در یک طراحی سایت نیازمندی با بخش بندی های متفاوت و تفکیک شده ارایه خواهد شد. یا اینکه ساخت پورتال نیازمندی در حوزه مخصوصی بصورت تخصصی خواهد بود مثل طراحی سایت شغل یابی که نمونه بارز آن سایت « جاب اینجا » می باشد.

مجموعه های خدماتی، بیزنسی و تجاری، صادر کنندگان محصولات مختلف، فروشندگان این امکان را خواهند داشت تا اطلاعات ارتباطی و همچنین اعلانات کوتاهی از خدمات و تولیدات خود را در پورتال نیازمندی در بستر یک آگهی بشکل کاملا رایگان بگذارند و در بعضی از وب سایت های نیازمندی گذاشتن ریپورتاژ در وب سایت مشروط به انتقال و دادن هزینه از طرف سفارش دهنده است.

طراحی سایت نیازمندی، بخش بسیار گسترده ای از مباحث متفاوت و مشاغل مختلف و هم عبارات کلیدی متعددی را شامل می شود، به همین علت یکی از پر اهمیت ترین و مهم ترین انواع مختلف طراحی سایت ها به حساب می آید که اگر بر دقیقا بر اساس استانداردها و بر طبق قواعد و ضوابط گوگل برنامه نویسی گردد، مدیران آن این امکان را در آینده نه چندان دور خواهند داشت به سود بسیار زیادی از طریق طراحی سایت نیازمندی خود برسند.

موئلفه های اصلی طراحی سایت نیازمندی ها

موئلفه های پر اهمیت ساخت پورتال نیازمندی ها، به نمایش قرار دادن آگهی ها بشکل کاملا دسته بندی شده بر طبق مباحث تخصصی و تفکیک نقاط مختلف و تقسیمات شهری می باشند. پورتال های نیازمندی های منطقه ای، سایتی برای گذاشتن تبلیغ و ریپورتاژ مجموعه های مختلف و ارایه دهندگان سرویس های تبلیغاتی و محصولات به حساب می آید.

در صورتیکه پروسه ساده ثبت آگهی بدون هیچگونه مبحث پیچیده ای باشد، یکی از دغدغه های اصلی مخاطبان سایت شما رفع خواهد شد.

قسمت های متفاوت برای تبلیغات بنری و نوشتاری و تکنولوژی پاپآپ، تبلیغات تخصصی لینک دار، آگهی های مخصوص، تفکیک و نمایش آگهی های بخش های مختلف کشور، جدا کردن دقیق آگهی ها بشکل دسته بندی گردیده، دسته بندی مبحثی ، اختصاصی و جامع، جدا سازی مجددا دقیق آگهی های ثبت گردیده به وسیله یک کاربر، پنل فعالیت آسان و کاربردی، سیستم موجودی هزینه عضویت کاربری و موجودی هدیه، کاملا آسان و ساده بودن عضویت و قراردادن تبلیغات مختلف، سیستم های پورسانت سازی، قسمت سریع تخفیف آگهی ها، درگاه پرداخت برخط و یا پرداخت هزینه های مختلف احتمالی و … از جمله اصلی ترین موارد مهم و مشخصه های طراحی سایت نیازمندی و سایت هایی که بشکل ریپورتاژ های تبلیغاتی  (طراحی سایت تبلیغاتی) کارکرد دارند، می باشد.

هدف از طراحی سایت نیازمندی

هدف اصلی از یک طراحی سایت نیازمندی و آگهی داشتن درآمد از آن خواهد بود. با نظر به اینکه دامنه عملکرد این پورتال ها بسیار وسیع است و همه بیزنس ها و صنایع به ریپورتاژ های تخصصی احتیاج دارند، داشتن درامد حتی با بودن رُقبای متعدد در حوزه تخصصی سایت های آگهی و ریپورتاژی، امکانپذیر خواهد بود. اما داشتن درآمد بسیار زیاد از اینگونه پورتال ها، منوط به برنامه نویسی اصولی و تخصصی و بهینه سازی سایت نیازمندی و آپدیت همیشگی آن می باشد.

علل اصلی موفقیت طراحی سایت نیازمندی ها

اصلی ترین علت موفقیت یک پورتال نیامندی، اطلاعات کاربران زیاد از این پورتال ها بشکل کاملا حقیقی می باشد و رسیدن به ورودی مال بالا از طراحی سایت نیازمندی، فقط با پُربازدید نمودن اینگونه وب سایت ها امکان پذیر خواهد بود.

بر اساس اینکه پورتال نیازمندی منطقه ای برای گذاشتن ریپورتاژ شرکت ها و ارایه دهندگان سرویس های مختلف و فروشندگان بوده است در صورتیکه آنها از تبلیغات ثبت گردیده در یک پورتال نیازمندی ها جواب مناسبی بگیرند و به بیان عامیانه زنگ خور پیدا کنند، تبلیغات خود را در آن سایت وی آی پی خواهند کرد تا بهتر مشاهده شوند. در نتیجه باید پورتال نیازمندی ها پر مشاهده باشد تا تبلیغات سفارش دهندگان مشاهده شود.

اصلی ترین متد پُربازدید نمودن این سایت ها، بشکل کاملا هدفمند، موتور جست و جو گر گوگل می باشد. بدین علت که بیشتر مخاطبین سایت های متفاوت با استفاده از گوگل به وب سایت ها ورود پیدا می کنند. در نتیجه اگر قصد داشته باشیم سایت نیازمندی ای طراحی کنیم که با اندک ترین هزینه ممکن و کمترین زمان به سود بسیار زیاد مالی برسد، طراحی سایتمان حتما باید برطبق اصول اصلی سئو و الگوریتم ها و ضوابط تخصصی موتورهای جستجو باشد.

امکانات مختلف سایت های تبلیغ نامه و نیازمندی

برنامه نویسی و پیاده سازی پورتال های ریپورتاژی و نیازمندی امکانات و بخش های ویژه و بسیار زیادی دارند که بعضی از آنها را بطور اجمال بیان خواهیم نمود:

  • ماژول ریپورتاژ ها با قابلیت ثبت آگهی و عضویت خودکار مخاطبین با فرستادن پسورد و تایید ریپورتاژ بشکل پیامک و ایمیل.
  • در نظر داشتن امکان دسته بندی تبلیغات بصورت پویا در طراحی سایت نیازمندی

۳ – امکان قرار دادن فیلدهای کاملا پویا برای هر دسته بندی بشکل کاملا جدا.

۴ – قابلیت قراردادن تبلیغات منطقه ای، شهری و استانی و موارد تخصصی دیگر و سرچ مخصوص برای یک شهر یا  استان.

۵- دیدن لیست افراد عضو شده سایت با امکان فرستادن خبرنامه به اعضاء مختلف.

۶- دیدن تبلیغات رسیده و چک کردن محتوایی و تایید و یا قبول نکردن و حذف آگهی با امکان ارسال ایمیل خودکار به آگهی دهنده شامل اطلاعات تایید یا رد آگهی این شخص .

۷- مشاهده تراکنش های پرداخت آنلاین و امکان تایید و رد پرداخت و افزایش موجودی به صورت آنلاین مشتري

۸ – قابلیت تخصصی مدیریت تصاویر و محتوای سایت نیازمندی.

۹ – امکان دقیق مدیریت عبارات اصلی و کلیدی و توضیحات ریپورتاژ ها و بخش بندی ها و بشکل کلی همه قسمت های سایت بصورت جدا شده در زمینه بهبود سئو وبسایت.

۱۰- مدیریت اطلاعات دهی تخلفات مخاطبین به مدیر سایت نیازمندی.

۱۱ – مدیریت مسیج ها به وسیله مخاطبین سایت و ریپورتاژ دهندگان با قابلیت فرستادن ایمیل و پیامک.

۱۲ – برنامه نویسی تخصصی و ساخت قسمت سیستم موجودی حساب برای مخاطبین سایت.

۱۳ – قابلیت ثبت موجودی اصلی هدیه در یک دوره زمانی برای مخاطبین عضو سایت.

۱۴- قابلیت وصل شدن سیستم پرداخت به کلیه بانک ها و سیستم های پرداخت ارتباطی مانند زرین پال، پی پال و …

۱۵-قابلیت ثبت بخش های اختصاصی مجزا برای مخاطبین به شکل منو.

۱۶- ساخت پروفایل برای کلیه مخاطبین با امکان ثبت منو و ریپورتاژ و مشخصات فردی و تصویری.

۱۷ – مدیریت پیوند ها و لینک های پر اهمیت و دسترسی های فوری.

۱۸- مدیریت بارگزاری هر چیز و گالری آپلود برای ادمین های سایت.

۱۹- مسیر و جایگاه جاری مخاطبین در کلیه صفحات پورتال نیازمندی.

۲۰ – گالری عکس های اختصاصی برای تبلیغات با امکان محدود کردن مخاطبین.

۲۱ – داشتن امنیت بسیار زیاد برای فایل های آپلود گردیده.

۲۲ – زیپ کردن صفحات برای بالا آمدن پر سرعت صفحه های مختلف سایت.

۲۳ – امکان سرچ کردن تخصصی.

۲۴- قابلیت سرچ حرفه ای بر طبق فیلدهای تعریف گردیده به وسیله مدیر برای هر بخش بندی بشکل مجزا.

۲۵- گذاشتن تبلیغات مرتبط در پاینن صفحه.

۲۶- اضافه نمودن فیلتر برای فعال کردن تبلیغ های احتیاج دار به فعالسازی.

۲۷ – بخش ارتباط با ما و قسمت ارسال نظرات.

۲۸ – قسمت مدیران و تعریف بدون هیچگونه محدودیت مدیر با دسترسی های متفاوت.

۲۹ – قسمت تنظیمات نوشته های فرستاده شده، الگوهای اس ام اس های ارسالی توسط کاربران، الگوهای پست های الکترونیکی فرستاده شده در قسمت های متفاوت سایت بصورت کاملا داینامیک.

علم و تجربیات مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران در ساخت وب سایت نیازمندی

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران با دارا بودن علم و تجربه بسیار زیاد و موفق در حوزه طراحی سایت نیازمندی و ریپورتاژ ها، برای رسیدن به غایت اصلی، متد های تخصصی و متفاوتی را بدست آورده است که با شیر کردن آن ها با مشتریان خود، توانسته است آنها را به مقدار بسیار زیادی به مقصودشان نزدیک تر کند که شاهد این مساله ، نمونه کارهای بسیار حرفه ای مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران در طراحی سایت نیازمندی ها می باشد.

ساخت پورتال نیازمندی، باید بر طبق اصول تخصصی سئو و موتورهای جستجوگر باشد. بدین علت که مسیر رسیدن به هدف داشتن درامد زیاد برای مدیران این پورتال ها، وارد شدن مخاطبین زیاد به آن می باشد.

به همین علت مهم مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران، با تخصص و علم تخصصی کارشناسان خود در زمینه ی بهبود رتبه سایت شما در موتورهای جستجوگر با برنامه نویسی وب به شکل کاملا استاندارد در خدمت مشتریان عزیز می باشد. همچنین مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران نسخه یکسان شده با موبایل وب سایت نیازمندی ها را برنامه نویسی خواهد نمود از آنجایی که درحال حاضر مخاطبین متعددی از تلفن های همراه هوشمند و تبلت برای جست و جو کردن در دنیای وب استفاده می نمایند وجود ورژن تلفن همراه وب سایت برای سایت های آگهی و نیازمندی بسیار پر اهمیت و ویژه خواهد بود.

در پایان این مقاله سرعت بالا آمدن صفحات قابل قبول و بسیار پر سرعت، پشتیبانی تخصصی و ارزان، امنیت بسیار زیاد، طراحی کاربر پسند و ظاهر قشنگ وب سایت نیازمندی که قابلیت این را داشته باشد برای ریپورتاژ دهنده و هم برای کاربران وب سایت جذابیت زیادتری به همراه خود داشته باشد از مزایای مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران در طراحی وب سایت های نیازمندی می باشد.

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران همچنین این قابلیت را دارد تا با هزینه های کم تبلیغات گوگل را برای سایت نیازمندی شما صورت دهد تا از همان روزهای نخست بارگزاری سایتتان در رتبه های برتر گوگل دیده شوید.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran