امتیازدهی به : post

درباره طراحی سایت هتل

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران ، ارائه دهنده خدمات تخصصی طراحی سایت هتل، در کوتاه ترین زمان ممکن بصورت اقساطی و فوری توسط برترین برنامه نویسان ایران ، همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، با کارشناسان سئوتهران با استفاده از راه های ارتباطی که پایین همین مقاله قرار دارد می توانید در ارتباط باشید…

شما چطور می‌توانید مناسب‌ترین روش طراحی سایت هتل را انتخاب نمائید؟

همین طور که واقف هستیم روش‌های بسیار زیادی برای طراحی سایت هتل وجود دارد. برای اینکه بتوانید از بین راه های مختلف طراحی سایت،‌بهترین روش را برگزینید، کافی است که واقف باشید یک سایت را هم می‌توانید با کد نویسی کامل طراحی نمود، و هم می توان با کد‌های آماده این کار را صورت داد.

شما می‌توانید بسپارید تا سایتتان را با کد‌نویسی طراحی نمایند، می‌توانید سفارش دهید که طراح با استفاده از CMSهای اختصاصی، یا CMSهای کد باز سایت را برای شما طراحی شود.

از جمله cms ها یا همان سیستم کنترل محتواهای کد باز که معروف و پر استفاده هستند می‌توان بهورد پرس، جوملا، پرستاشاپ، دروپال یا غیره… اشاره نمود.

البته در ادامه مبحث مطوره در زمینه طراحی سایت هتل، راجع به CMS توضیح ‌می‌دهیم که متوجه گردید CMS یا سیستم مدیریت محتوا به چه مفهوم است و آیا استفاده از آن مناسب است یا این کار مناسب نیست؟

همین تنوع زیادی که در راه ‌های طراحی سایت هتل وجود دارد باعث می‌گردد که خیلی از اشخاص سر درگم گردند، مخصوصاً آن افرادی که تازه وارد می باشند و تازه می‌خواهند وارد بخش کسب و کار آنلاین گردند.

متأسفانه تعدادی وب‌سایت در جهان اینترنت هست که به علت منفعت بالای خودشان اطلاعات اشتباهی را به مشتری می‌دهند.

و خیلی از اشخاص هم که بی‌اطلاع می باشند فریب می‌خورند، مبلغ بسیار سنگینی خرج می نمایند و زمانی که می‌فهمند کلاه سرشان رفته که دیگر آب از سرشان گذشته و بسیار دیر شده است و نمی‌توانند هیچ کاری را صورت بدهند.

به همین علت تصمیم گرفتیم در مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران که این مقاله را درست کنیم و در اختیار شما بگذاریم و معیارهایی را به شما معرفی کنیم که با بهره بردن از این معیارها بتوانید برترین روش را خودتان برای طراحی سایت‌تان انتخاب نمائید.

CMS یا سیستم مدیریت محتوا برای طراحی سایت هتل چیست؟

پیش از اینکه این معیارها رابه شما معرفی کنیم نخست اجازه بدهید CMS یا سیستم مدیریت محتوا را به شما معرفی کنیم، جریان CMS این است که تعدادی برنامه‌نویس دور هم جمع می گردند و یک برنامه طراحی می نمایند، طراحان وب‌سایت می‌آیند از این برنامه‌ها بهره می برند و با استفاده از اطلاعات تخصصی و توانایی که در فعالیت کردن با این برنامه‌ها دارند برای مشتری‌هایشان وب‌سایت طراحی سایت هتل را انجام می دهند.

انواع مختلف CMS

CMS به دو دسته تقسیم میگردد:

  • CMS اختصاصی
  •  CMS کد باز

مفهوم cms اختصاصی

CMS اختصاصی به سیستم مدیرت محتوایی بیان می‌شود، به گفتار دیگر به اپلیکیشینی گفته می‌شود که کمپانی های بزرگ برای خودشان طراحی می‌ نمایند و با استفاده از آن فقط برای مشتریان خودشان طراحی سایت هتل می‌کنند در حالی که CMS کد باز این شکل نیست و این سیستم‌های مدیریت محتوا در اختیار همه مردم به صورت رایگان هست و هزاران برنامه‌نویس در رشد و توسعه‌ی CMS ها فعالیت می‌کنند.

مفهوم cms کد باز

همانگونه که در بالا اشاره نمودیم، cms اوپن سورس به برنامه‌های آماده‌ای اطلاق می شود که در اختیار افراد عادی قرار دارد و جمع بسیار زیادی از برنامه نویس‌ها بر روی آن ها فعالیت می‌کنند.

طراحی سایت هتل با cms کد باز در بیشتر اوقات از طراحی با cms اختصاصی کم هزینه تر است. اما برخی اوقات با توجه به سطح امکانات سی ام اس، میزان کیفیت و ویژگی های سایت، امکان دارد که هزینه طراحی سایت با cms اوپن سورس، بسیار زیادتر از روش اختصاصی باشد.

CMS اوپن سورس یا اختصاصی؟

تا این موقع متوجه گردیدید که بهره بردن از CMS برای بیشتر اشخاص و شرکت ها از کد نویسی اختصاصی بهتر است (به جز در مواردی مخصوص).

الان قصد داریم معیارهایی را به شما عزیزان معرفی کنیم که با بهره بردن از آن بتوانید تشخیص بدهید که آیا CMS اختصاصی مناسب‌تر است یا CMS اوپن سورس و چگونه می‌توان از بین این دو بهترین روش طراحی سایت هتل را انتخاب کرد.

برترین روش طراحی سایت هتل

در ادامه مقاله طراحی سایت هتل معیارهای پر اهمیتی را به شما معرفی خواهیم نمود که بر روی سرنوشت کسب‌و‌کار اینترنتی شما تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت.

موارد زیر را به دقت مطالعه نمائید تا بتوانید تصمیم مناسب را اتخاض نمائید کدام راه برای شما مناسب‌تر است.

1-نخستین معیاری که باید به آن دقت نمائید مبحث امنیت می باشد، امنیت برای یک وبسایت بسیار پر اهمیت بوده است و اگر شما مالک یک سایتی، فروشگاه اینترنتی گردید و موقعی سایت شما هک شود، اعتبار شما ازبین خواهد رفت و امکان دارد دیگر نتوانید از جای خود برخیزید به همین علت پیشنهاد می‌کنیم به این معیار بسیار دقت نمائید.

اگر در حافظتان باشد همین چند لحظه پیش بیان کردیم که CMS به دو بخش اختصاصی و کد باز تقسیم می‌ گردد و بیشتر مردم تصور می‌کنند چون یک سری CMSها اوپن سورس هست، پس امنیت اندکی دارد در حالی که این فکر کاملاً اشتباه می باشد.

به دفعات متعدد CMSهای اختصای را مشاهده کرده ایم که امنیتی به مراتب کم تری از CMSهای کد باز دارا بودند، دلیلش هم این بوده CMS اختصاصی را چند نفر به صورت حرفه ای طراحی می‌کنند در حالی که CMS اوپن سورس ب وسیله هزاران نفر طراحی می‌شود و مخاطبین بسیار زیادی دارد.

با اطمینان خاطر به شما بیان می کنیم که CMSهای مطرح مانند وردپرس، جوملا، پرستشاپ و غیره، امنیت مناسبی دارند البته به شرطی که طراحی سایت هتل شما بیاید اصول استاندارد را در طراحی سایت رعایت نماید اگر که طراح شما به اندازه وقت صرف نکند و اطلاعات مناسبی نداشته باشد امکان دارد سایت شما مشکلات امنیتی پیدا نماید و دچار عوارض بعدی گردید.

پس در مورد امنیت بحث طراحی سایت هتل به این موضوع دقت نمائید که به شعار یک عده از طراحان سایت گوش نکنید، برخی از طراحی سایت هتل هستند می‌گویند CMSهای اوپن سورس امنیت کمی دارد در صورتی که وقتی می‌روید CMSاختصاصی خودشان را از نظر امنیتی بررسی می نمائید، مشاهده می کنید که خیلی مشکلات امنیتی موجود است به صورتی که وقتی هکر بخواهد سایت آنها را هک کند خیلی ساده تر از CMSهای کد باز می‌تواند این کار را انجام بدهد.

پس به این مبحث دقت کنید اگر از CMSهای مطرح و کدباز می خواهید بهره ببرید باید اصول امنیتی در طراحی سایت هتل شما رعایت گردد.

اما اگر از CMS اختصاصی می خواهید بهره ببرید با توجه به این که CMS اختصاصی مشتریان کمی دارد هکرهای کمتری هم با آن ساختار آشنا می باشند و از این جهت شاید CMS اختصاصی یک مزیتی نسبتا بیشتری به CMS اوپن سورس داشته باشد.

اما موضوعی که پر اهمیت است هر CMSی چه اوپن سورس چه اختصاصی، در صورتی که طراح شما اصول استاندارد را رعایت کرده باشد امنیت مناسبی به شما می‌دهند و شما می‌توانید به سادگی از سایتتان بهره ببرید.

مزایا طراحی سایت با وردپرس

استفاده آسان:مراحل نصب وردپرس کمتر از ۵ دقیقه طول می کشد و استفاده از همه ویژگی ها و قابلیت های اون، برای راه اندازی یک وب سایت ضروری نیست!

قالب و افزونه ها: وردپرس قالب و افزونه های زیادی را در وبسایت خود فراهم می کند که بسیاری از آنها رایگان هستند. این امر باعث می شود سایتهای وردپرس فوق العاده قابل تنظیم و مورد استفاده به شکل وسیعی باشند.

پشتیبانی عالی: پشتیبانی گسترده ای برای کاربران وردپرس از نظر آموزش، توسعه دانش و عیب یابی وجود داره.قابلیت تنظیم: وردپرس به شما این امکان رو میده تا ظاهر سایت خودتون رو با هزاران قالب گرافیکی تغییر دهید. ​​​​​​​

محبوبیت طراحی سایت با وردپرس، تا حد قابل توجهی بهکاربرپسندبودنآن  برمی­گردد. تاجایی که به بسیاری از افراد این امکان را می دهد تا هر روز بتوانند وب سایت های خود را ایجاد کنند.

پس از نصب (قابلیت نصب خودکار و دستی در وردپرس وجود دارد)، داشبورد مدیریت وبسایت خواهید داشت که نه تنها دارای جذابیت ظاهری فوق العاده ای هست بلکه کار با اون نیز ساده است.

با این حال، قدرت واقعی طراحی سایت با وردپرس سهولت استفاد آن نیست؛ بلکه قدرت واقعی وردپرس در قابلیت گسترش باورنکردنی آن است.

شما می توانید وب سایت خود را از هر مکانی که امکان اتصال به اینترنت دارد، به روز کنید.

هدف طراحی سایت با وردپرس این هستش که به افراد کمک کند تا فارغ از این که کجا یا چه کسانی هستند به طور شگفت انگیزی مطالب را به صورت آنلاین و به هر شکلی که دوست دارند منتشر کنند.

تقریبا یک سوم سایت های ساخته شده در جهان با وردپرس طراحی شده!

اگر از ساخت سایت با وردپرس و انتخاب اون هنوز قانع نشده‌اید، هیچ چیزی بهتر از رصد سایت‌های استفاده‌کننده از اون نیست.

مزیت برتر طراحی سایت هتل با وردپرس

استفاده آسان و راحت

وردپرس به شما کمک میکند تا بدون نیاز به دانش برنامه نویسی و کد گزاری بتوانید وب سایت خود را طراحی کنید و مانند استفاده از مایکروسافت ورد نوشته های خود را ویرایش کنید.

این ویژگی به این برنامه کمک خواهد کرد تا افراد زیادی مایل باشند طراحی سایت وردپرس انجام دهند همچنین مورد علاقه بسیاری از طراحان وب نیز قرار گرفته و استفاده از کدهای سخت و پیچیده مانند html،cssوphp  را از بین برده است.

شما میتوانید برای طراحی سایت وردپرس قالب های آماده ای که در این زمینه وجود دارند را انتخاب کنید

بروزرسانی مداوم و پایداری

وردپرس برای هماهنگی و به روز شدن وب سایتها با توجه به نیاز کاربران و به روز شدن تکنولوژی ها همیشه در حال بروزرسانی است این یکی از مهترین قابلیت های وردپرس است و اینکه شما برای آپدیت و به روز رسانی آن نیازی نیست هزینه ای پرداخت کنید،وردپرس با توجه به نیاز طراحان و کاربران بروز رسانی را انجام میدهد.

وجود تم های جذاب

یکی از ویژگی های بسیار عالی وردپرس وجود تم های بسیار زیادی است که برای آن وجود دارد،قالب هایی که بسیاری از آنها رایگان هستند و قابلیت سفارشی سازی را نیز دارند.

وجود پلاگین های رایگان

پلاگین ها یا افزونه ها ماژول هایی هستند که بروی سایت شما نصب میشوند،و شما با استفاده از آنها میتوانید قابلیت های مختلفی را به وب سایت خود اضافه کنید،که در وردپرس بسیاری از پلاگین های کاربردی رایگان هستند و شما به راحتی میتوانید آنها را نصب کنید.

مناسبترین قیمت برای طراحی سایت

اگر قصد طراحی سایت دارید و طراحی آن برای شما مهم است،به شما پیشنهاد میکنیم حتما با شرکت هایی کار طراحی سایت خود را انجام دهید که با وردپرس کار میکنند،وردپرس علاوه بر قیمت طراحی سایت مناسب،هزینه نگه داری و بروز رسانی مناسبتری به نسبت سایرcms  ها دارد.

بهینه سازی و ساختار سئو

با استفاده از وردپرس شما به راحتی میتوانید ساختار نوشته ها و سایت خود را از نظر تگ گذاری ها(h1,h2,h3,…) و با استفاده از افزونه های مربوط بهینه سازی کنید.

سرعت بالای وردپرس

ساختار وردپرس به گونه ای طراحی شده که بر روی سرعت بارگزاری آن بسیار تاثیر گذار بوده،ساختاری بسیار تمیز واضح که کاربران را به خاطر سرعت بالا

بهترین محیط برای مدیریت محتواها

مدیریت محتوا در وردپرس بسیار آسان است،محیطی کاملا شبیه به word که این محیط کار را برای شما ساده تر میکند،و شما به آسانی میتوانید محتوا های خود را مدیریت کنید.

همه گیر بودن وردپرس

وردپرس با وجود جامعیت ولی به دلیل استفاده آسان و نداشتن نیاز به تخصص حرفه ای در زمینه انواع نرم افزارهای اختصاصی و ابزاهای آنها مورد استقبال تمام کسانی است که تمایل دارند برای خود وب سایت طراحی کنند.

قابلیت اشتراک گزاری

اشتراک گزاری مطالب در وردپرس بسیار ساده است به دلیل اینکه خود وردپرس این ویجت ها را طراحی کرده و شما میتوانید مطالب خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

قابلیت منبع باز بودن وردپرس

ویژگی سورس بودن یک نرم افزار به معنی یک مجوز است و کد منبع در اختیار تمام افراد برای توسعه،تغییر،حق بررسی داده میشود.

این ویژگی به وردپرس کمک کرده تا با استفاده تجربه برنامه نویسان حرفه ای و شرکت هایی بر روی توسعه وردپرس سرمایه گزاری میکنند،تحت حمایت قرار گیرد.

قابل دسترس بودن

اگر میخواهید وب سایت خود را به گونه ای طراحی کنید که در هر دستگاهی قابل نمایش باشد و همیشه در دسترس باشد حتما از وردپرس استفاده کنید،  در این صورت دیگر برای شما فرقی نمیکند مخاطبانتان از یک موبایل هوشمند سایت شما را میبینند یا یک تبلت و یا لب تاب و کامپیوتر شخصیشان

بهبود تجربه کاربری

وردپرس بر خلاف بسیاری از سایتهایی که با کد html نوشته شده اند و تنها قابلیت ها عملکردهای کلی را به همراه دارند ،با استفاده از پلاگین ها و تم های طراحی شده سطح تجربه کاربری را بهبود بخشیده است.

زمانی که شما یک طراحی سایت وردپرسی داشته باشید میتوانید از هر نوع تم و افزونه ای که با وب سایت شما همخوانی دارد استفاده کنید و قابلیت های وب سایت خود را افزایش دهید.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran