درباره طراحی سایت همایش

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران ، ارائه دهنده خدمات تخصصی طراحی سایت همایش، در کوتاه ترین زمان ممکن بصورت اقساطی و فوری توسط برترین برنامه نویسان ایران ، همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، با کارشناسان سئو تهران با استفاده از راه های ارتباطی که پایین همین مقاله قرار دارد می توانید در ارتباط باشید…

طراحی سایت همایش در زمینه بیان دقیق زمان و جایگاه برگزاری، جذب مخاطبین متعدد، شرایط فرستادن آثار مردم، مباحث مطرح در همایش، داوری، و .. انجام می پذیرد. در حال حاضر انواع رخداد های مختلف، کنفرانس ها و سیمنارهای مطرح در حوزه های متفاوت مثل: تخصصی، ورزشی، ایرانی باستانی ، فنی و مهندسی تغذیه و تجهیزات پزشکی و غیره در ایران و همچنین در همه گسترده دنیا برگزار می شود.

ساخت پورتال همایش به دو شکل کاملا تخصصی : برنامه نویسی وب اختصاصی همایش و ساخت سایت اطلاع رسانی عادی همایش ها قابل صورت پذیرفتن می باشد.ساخت سایت اختصاصی همایش که بستگی بالایی به یک شرکت تخصصی یا اورگان دولتی یا غیر دولتی دارد و رویداد های سمینار یا کنفرانس را به اطلاع دیگران می رساند.

پورتال تخصصی اطلاع رسانی همایش ها بشکل عادی که در مباحث متفاوتی طبقه بندی گردیده بعنوان یک مرجع تخصصی اطلاع رسانی همه رویداد های در دست اجرا، کنفرانس ها و همایش های ایرانی و خارجی را به اطلاع عموم می رساند؛ دقیقا شبیه به همایش های علمی و تخصصی، کنفرانس های اطلاعاتی، همایش هایباستان شناسی و گردشگری، ‌همایش های دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات، همایش های مختلف محیط زیست و …

ضرورت اجرای فوری طراحی سایت همایش

ریپورتاژ های گسترده و تبلیغ در زمینه زمان برگزاری همایش و یا سخنرانی و محل انجام همایش و معرفی مباحث مهم همایش و منطقه کنفرانس و کارگاه های علمی و سمینارها با استفاده از کانال های صدا و سیما و یا رسانه های مجازی مانند اینستاگرام هزینه بسیار بالایی به همراه دارد.

مناسب ترین مسیر برای اطلاع رسانی موارد یاد شده، استفاده بهینه از طراحی سایت همایش می باشد که هم هزینه بسیار اندک تری داشته و بشکل کاملا شبانه روزی در دسترس خواهد بود و اطلاعات دقیق و رویدادها را می تواند به کاربران اطلاع بدهد، مخصوصا اینکه طراحی سایت همایش برای سخنرانی های بزرگ و همایش های ایرانی و ملی و  بین المللی استفاده فراتر از انتظاری دارد.

امکانات مختلف و بخش های طراحی سایت همایش

در زمینه انجام شدن هر چه حرفه ای تر سمینار یا کنفرانس، ثبت نام کاربران مختلف، ارایه اطلاعات تخصصی و گزارش های همایش ، اعلام نتیجه های صورت پذیرفته و … به تناسب امکانات متفاوتی در ساخت پورتال همایش یا برنامه نویسی سایت کنفرانس می توان تنجام داد که بعضی از آنها به شرح زیر می باشند:

  • برنامه نویسی تخصصی و ساخت بخش درباره کنفرانس

عناوین مورد صحبت در سمینار یا رویداد ها ، مقاصد اصلی همایش، رویرکردهای اصلی همایش ، معرفی باحث مورد نظر این رویداد ها و محورهای اصلی آن ها،‌ اطلاعات تخصصی در زمنه ارگان یا سازمان انجام دهنده همایش در این بخش بیان خواهد شد.

  • برنامه نویسی تخصصی و ساخت بخش حرفه ای سیستم دبیرخانه برخط

این بخش موئلفه هایی مانند رسیدگی به مقالات فرستاده شده توسط کاربران، نمایش تعداد  محصولات واصله، سلسله مراتب بخش های مختلف سمینار یا همایش ، قابلیت فرستادن مقاله به چند داور،‌ تنظیم فرم های قضاوت بصورت برخط، قابلیت فرستادن اس ام اس و ایمیل به کارببران مختلف و پذیرفته شدگان، قابلیت دیدن جداول و نمودارهای متفاوت اطلاعاتی، تعریف سطوح قضاوت و سر داور هر مبحث مورد نظر ، اعلام قبول شدن آثار یا نوشته ها بصورت گروهی و شخصی، تعریف خدمات متفاوت برای دریافت هزینه را شامل خواهد شد.

  • برنامه نویسی تخصصی و ساخت بخش راهنما

روش های نوشتن مقالات، حداقل  و حداکثر اعداد مورد نظر برای برگه های ارسالی ، فرمت آثار فرستاده شده، فرمت فایل، حجم و کیفیت عکس ها یا فیلم های ارسالی و بشکل کلی قوانین آثار فرستاده شده و قوانین اصلی شرکت کنندگان در رویداد ها یا همایش در این قسمت ساخته و درج می گردد.

  • برنامه نویسی تخصصی و ساخت بخش عضویت

برای ثبت نام اشخاصی که در پی شرکت و بودن در همایش یا کنفرانس می باشند این قسمت در نظر گرفته شده است.

  • برنامه نویسی تخصصی و ساخت بخش روزشمار

اطلاع رسانی دقیق در زمینه تاریخ های پر اهمیت مثل: افتتاحیه و اختتامیه، تاریخ و ساعت بیانات هر کدام از استاد های مجموعه ، کارگاه های علمی و …

  • برنامه نویسی تخصصی و ساخت بخش تماس

اطلاعات ارتباطی، شماره های تماس و همراه، آدرس دفتر مرکزی همایش، و ایمیل اصلی در این صفحه قرار خواهد گرفت.

  • برنامه نویسی تخصصی و ساخت بخش اخبار

منتشر نمودن جدید ترین اخبار و اطلاعات در زمینه همایش، بازتاب این رویداد در بین مردم و عناوین تخصصی از این دست در این بخش قابل دیده شدن است.

  • برنامه نویسی تخصصی و ساخت بخش اسپانسرها

اعلان اسپانسر ها و حامیان مالی همایش یا این دست رویداد ها در این بخش پیاده سازی خواهد شد.

  • برنامه نویسی تخصصی و ساخت بخش داوری

این بخش مهم که بر اساس اندازه دسترسی برای داوران مورد استفاده تر است شامل: منتشر کردن اطلاعات پذیرش یا عدم پذیرش داوری  آثار فرستاده شده، داوری برخط نوشته ها بر طبق فرم داوری؛ قابلیت ادیت کردن مقاله کاربران ؛‌ ثبت نام برای عضویت در دایره قضات ؛‌ کارتابل پذیرش قاضی در مقالات،‌ امکانات مختلف رقابتی دقیقا یکسان با نمونه های خارجی ؛ کارتابل قضاوت نوشته ها؛‌ قابلیت فرستادن رزومه؛

حکم مشغول شدن و دیگر موارد به مدیریت؛‌ قابلیت دارا بودن داوری چند بخشی و سر داور؛ ‌بیان نمودن نظر پایانی خارج از چهارچوب اطلاعات داوری می باشد.

قطعا اقف هستید که این روزها صحبت بر سر بهینه سازی سایت های همایش زیاد شده است مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران هم به شکل کاملا تخصصی به این مبحث پراهمیت توجه بالایی دارد.

سئو یا بهینه سازی وب سایت ها با استفاده های متفاوت بر طبق الگوریتم های اصلی موتورهای جستجو بسیار  دارای اهمیت می باد چرا که از این روش اطلاعات بازدید و ترافیک سایت های همایش بالا رفته و احتیاجات مدیران سایت تامین خواهد شد که مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران در برنامه نویسی سایت همایش به این مبحث بسیار پر اهمیت توجه ویژه دارد.

طراحی سایت همایش با مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران

طراحی سایت بسیار قشنگ و کاربرپسند ، سادگی هرچه تمام تر استفاده، بهینه سازی در انجام شدن پروسه ها، سرعت بسیار زیاد و سریع آپلود صفحات و سرعت بسیار زیاد و فوری آپلود فایل ها و عکس هاب به وسله کاربران در سایت همایش از ویژگی های مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران در برنامه نویسی سایت همایش است. همچنین رمزگذاری اطلاعات پر اهمیت در رد و  بدل کردن و ذخیره سازی و نیز تهیه ورژن بک آپ روزانه امنیت سایت را توسط سئو تهران تضمین نموده است.

درحال حاضر در جهانی زندگی می کنیم که ماهیت ارائه سرویس های مختلف در همه بیزنس ها دست خوش تغییر گردیده است. هر مدل سرویس از هر نوعی را شما می توانید در جهان گسترده وب بدست بیاورید.

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران همچنین این قابلیت را دارد تا با هزینه های بسیار کم تبلیغات گوگل را برای سایت همایش شما صورت دهد تا از همان روزهای اول بالا آمدن سایتتان در رتبه های اول گوگل مشاهده شوید.

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran