سه مورد درباره دیزاین سایت تخصصی

دیزاین سایت در نظر مقاله طراحی سایت وردپرسی تخصصی مثل صنعت مد و لباس پیوسته در حال عوض شدن است. زمانی از دیزاین ‌سایت اثرگذار صحبت می ‌کنیم تردید نکنید که نخستین گام در رسیدن به تلاش این است که وب‌ سایت شما همواره به روز و طبق احتیاج های زمان خود باشد.

همانطور که زمانی به یک مصاحبه کاری می ‌روید به طور حقیقی می ‌خواهید مناسب ترین طراحی و مدل کار خود را ارائه دهید. برای این مفهوم 3 مورد درباره دیزاین سایت را به یاد داشته باشید :

1- در دیزاین سایت خود خصوصیت های متفاوا را با هم ترکیب کنید.

اگر برای دیزاین وب‌ سایت خود درحال مطالعه کردن یک مقاله یا کتاب هستید در راه صحیحی قدم بر می‌دارید ولی می ‌توانید پا را فراتر گذاشته و به وب‌ سایت‌های تخصصی دیگر سر بزنید و معین کنید که چه خصوصیت هایی از وب‌سایت‌ های دیگر را احتیاج دارید تا در سایت خود پیاده‌سازی کنید.

تصور می ‌کنید در مقاله طراحی سایت وردپرسی تخصصی یک صفحه خیلی طولانی برای وب‌ سایت شما خوب است؟ احتمال دارد  با مشاهده کردن صفحه تماس با ما در یک سایت مجذوب شوید و یا یک فلش که یک پیام پر اهمیت را در بر دارد جالب باشد. هر چیزی می ‌تواند دلیل جذابیت در وب‌ سایت باشد در نتیجه به اینکه چگونه می ‌توانید آن را در ‌سایت خود استفاده کنید فکر کنید.

 

ادامه ی نکاتی که باید درباره ی طراحی سایت تخصصی بدانید

2- در به کار بردن از عکس ها و جاذبه ‌های بصری اولویت قائل شوید.

معنی اولویت بصری چیست؟ در مقاله طراحی سایت وردپرسی تخصصی آمده است که این عبارتی که به چشم ما می ‌گوید که با یک الگوی بخصوص به محیط وب ‌سایت نگاه کند، الگویی که محتوای پر اهمیت  را پررنگ ‌تر جلوه می‌دهد. برای نمونه اگر می ‌خواهید برای سایت خود دکمه “ثبت نام” قرار دهید، به طور حقیقی هدف شما این است که مخاطبان بر روی آن دکمه کلیک کنند.

و مراحل ثبت نام را صورت دهند. معنی اولویت بصری به ما بیان می کند که مخاطبان از بالا به پایین و از راست به چپ (در سایت ‌های فارسی) و از چپ به راست (در سایت ‌های انگلیسی) تماشا کننند در نتیجه طراحی سایت وردپرسی تخصصی در سایت ‌های فارسی زیاد ترین نگاه به بالا و راست معطوف است.

در نتیجه اگر دکمه مورد نظر را در این بخش از وب ‌سایت جای دهید ممکن است بیشترین کلیک را خواهد داشت.

3- متن‌ ها را صورتی بنویسید که معنی آن برای کاربر راحت باشد.

متن خیلی پر اهمیت است در حقیقت متن‌ برای این نوشته می ‌شود که آگاهی را به کاربران ارائه دهد و پرسش  آن ها را جواب دهد. در نتیجه به گفته مقاله طراحی سایت وردپرسی تخصصی متن نباید بصورتی باشد که خواننده را به زحمت بیاندازد. چند مورد راحا وجود دارد که می ‌تواند به وضوح مطلب و معنی آن یاری کند:  یقین داشته باشید که رنگ ‌هایی که انتخاب کرده‌اید خوب هستند.

برای نمونه یک متن با رنگ کرم در حیطه سفید سبب آزار کاربر و در نتیجه آنچه که در مقاله طراحی سایت وردپرسی تخصصی ذکر شد ترک صفحه می ‌شود آشکار است که این نتیجه خوبی برای هیچ فرد نیست پس یقین داشته باشید  که خوانا بودن متن را وارسی کرده ‌اید.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام