اصول و اساس دیزاین سایت

برای آن که بتوانید آمار تماشاچی های سایت خود را بالا ببرید که در این مقاله طراحی سایت وردپرسی در اردبیل عنوان شده و سبب توسعه کسب و کار خود شوید باید مواردی را در دیزاین سایت رعایت نمایید. برای صرفه جویی در قیمت و دوری از اشکالات ممکن که در دیزاین سایت رخ می دهد.

و هم چنین صرفه جویی در وقت و بالا بردن توجه به موارد زیر باید دقت کرد. این موارد علاوه بر اثر خوبی که بر دیزاین سایت دارند بر سئو سایت همچنین اثر می گذارند به دلیل آن که در مقاله طراحی سایت وردپرسی در اردبیل عنوان شده مدیران گوگل برنامه هایی را اجرایی می کنند تا توانایی داشته باشند کاربر پسند بودن یک سایت را از دید ظاهر وارسی نمایند.

سایز فونت ها را محدود کنید. یکی از مناسب ترین مسیر ها برای این که مشخص کنید که دیزاین سایت شما خیلی ابتدایی انجام شده، آن است که سایز فونت های متون درون سایت را دروباره تغییر دهید.البته این غیر احتمالی نیست، شما می توانید از هزاران سلیز فونت به کار ببرید.

ولی استفاده از 2 و یا بیشتر 3 اندازه متفاوت فونت و محدود کردن سایز متون سایت به آن اندازه ها، مطالعه کردن مطالب سایت را راحت تر و دیزاین وب سایت شما را تخصصی تر نشان می دهد.در دیزاین سایت خود برای هدینگ ها از فونت Serif و برای متن های درون سایت از Sans-Serif به کار ببرید.

فونت های Sans-Serif برای مطالعه متن ها در صفحات اینترنت خیلی آسان تر از فونت های دیگر هستند.تلاش کنید که از فونت هایی مانند Arial، Tahoma در سایت خود به کار ببرید به دلیل چنین فونت هایی در بیشتر رایانه های جهان وجود دارند و کاربران برای تماشا کردن سایت خود به اشکال بر نخواهند خورد.

اندازه محتوای سایت خیلی پر اهمیت است به دلیل آن که در نظر مقاله طراحی سایت وردپرسی در اردبیل نباید نه زیاد بزرگ و نه زیاد کوچک باشد. بیشتر اندازه نوشته های خود را یکنواخت متخب کنید که کاربران برای تماشا کردن ساید به اشکال بر نخورند.

 

دیزاین تخصصی وب سایت

یک دیزاین تخصصی وب سایت اعتبار کسب و کارتان را دو برابر خواهد کرد. اگر به همه سایت های موفق جهان سری بزنید یقین خواهید شد که گرافیک راحت و جالب اما تخصصی در همه سایت ها گویای این بحث است. دیزاین باکیفیت و حجم زیاد را فدای جالب بودن آن نکنید. به دلیل آن که به بیان مقاله طراحی سایت وردپرسی در اردبیل کاربران سایت ها به جهت زود بازشدن صفحات هستند.

 از پس زمینه هایی که حواس مخاطبان را پرت می کند به کار نبرید و بیشتر به تصور جذب کاربر سایت خود سبب معرفی کسب و کارتان باشید.همواره از گرافیک هایی به کار می برید که با محتوای شما مناسب و هماهنگی دارا باشد. از عکس و گرافیک هایی به کار ببرید که به متون، محتوا، مطالب و حیطه کاری شما مربوط باشد.

عکس ها و گرافیک های دیزاین شده، از عناصری هستند که دیزاین سایت شما را شکل می دهند و بر اصول بیان مقاله طراحی سایت وردپرسی در اردبیل می توانند محتوای شما را به درستی شرح داده و به تماشا در بیاورند، که این به تفهیم و درک خوب تر محتوا و مطالب دون سایت، خیلی یاری می کند.

در این نکته باید بیان کنیم که “کوچک فکر کنید” به معنی آن است که حدود 10 تا 12 کیلو بایت برای هر عکس. تلاش کنید در دیزاین سایت خود از عکس ها کم حجم و کوچک به کار ببرید تا سرعت لود شدن صفحه پایین نیاید. عکس های بزرگ، یکی از اساسی ترین علل های پایین آمدن سرعت لود شدن برگه است.

با سرعت بخشیدن به لود شدن یک سایت می توان تاثیرات مناسب آن را بر افزایش بازدی و سئوی آن دید.سرعت کم لود شدن صفحه، به معنی هدر دادن وقت بازدیدکننده، که اساسا هر بازدیدکننده ای خواستار است در کمترین وقت ممکن به آن چه احتیاج دارد دست پیدا کند. بنابراین نتیجه آن رها کردن وب سایت شما بواسطه بازدید کننده خواهد بود.

از عکس های متحرک، چشمک زن و دیگر به کار نبرید. و یا تا حد ممکن از آن ها خیلی کم استفاده کنید. مطالعات مختلفی که در سال های قبل انجام شده، نشان می دهد که عکس ها چشمک زن در دیزاین وب سایت برای بازدیدکنندگان آزار دهنده و مزاحم هستند.

در واقعیت بر اساس مطالعاتی که در مقاله طراحی سایت وردپرسی در اردبیل بر رو یک تیم از مرورگر ها انجام شد، دیده شد که خیلی از آن ها برای این که توانایی داشته باشند بقیه مطالب و محتوای درون سایت را مطالعه کنند، به صورت خودکار و فیزیکی از نشان دادن و یا حتی باز کردن این عکس های وجود داشته در دیزاین سایت، صرف نظر می کنند.

خوانندگان را در گمان داشته باشید برگه های وب سایت خود را در مرورگر های مختلف امتحان کنید. دیزاین سایتی که تنها بر روی جدید ترین مرورگر کار کرده و به نشان در آید، آزار دهنده خواهد بود. به دلیل آن که هر فردی نمی تواند وب سایت شما را تماشا کند.

و این به طور زیادی ترافیک سایت شما را کم می کند و بازدیدکنندگان را برطرف خواهد کرد. دیزاین وب سایت خود را به صورتی انجام دهید که همه مردم بتوانند آن را مشاهده کنند.

تبلیغات درون سایت

اگر تبلیغات درون سایت سرتاسر محتوا را پوشش دهید، بازدیدکنندگان بدون تلف کردن زمان، از سایت شما بیرون می آیند. البته خیلی پر اهمیت است به گفته مقاله طراحی سایت وردپرسی در اردبیل وکه از وب سایت خود کسب درآمد کنید، ولی اگر تبلیغات زیاد تر از حد سایت شما، تماشا چی را از آن دور کند، شما پول خود را همچنین از دست خواهید داد.

بر روی تبلیغات درون سایت و اندازه آن ها کنترل داشته باشید. بازدیدکنندگان شما برای تماشا کردن تبلیغات به سایت شما نمی آیند. آن ها برای دارا بودن محتوای سایت شما می آیند.همان طور که با عکس های درون سایت برخورد می کنید، با تبلیغات تقابل داشته باشید.

 همه تبلیغات داخل سایت را کوچک، بدون چشمک زدن و یا تحرک جای دهید و تبلیغاتی را در سایت جای دهید که با محتوای شما مربوط باشد.این که می توانید در درون سایت خود تبلیغات کنید، بطور کامل آشکار و روشن است. ولی به این مفهوم نیست که حتماً باید در دیزاین وب سایت خود، تبلیغ جای دهید.

فقط در صورتی که محتوای شما برای بازدیدکنندگان و خوانندگان جالب باشد و با چیزی که در این مقاله طراحی سایت وردپرسی در اردبیل بیان شده آن ها خواستارند ارتباط داشته باشد، آن زمان بر روی تبلیغات کلیک خواهند کرد.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام