اساسی ترین قسمت سایت

محتوای سایت شما اساسی ترین قسمت سایت شماست یا به مفهوم در مقاله طراحی سایت وردپرسی در اصفهان محتوای شما پادشاه وب سایت شما است و گوگل همچنین در جست و جو ها دنبال مطالب مهم می گردد و هر اندازه مطالب شما دقیق تر و خوب تر دیزاین شده باشد گوگل سایت شما را مهم تر می داند.

و در سرچ ها با امتیاز زیاد تری نشان خواهد داد. به همین علت روش های سئو سایت اهمیت پیدا می کند. ما در این مقاله طراحی سایت وردپرسی در اصفهان چند مورد از روش های سئو برای استفاده بهینه داخلی سایت را به شما یاد می دهیم.ولی درست کردن محتوای با کیفیت تمام فعالیت نیست.

محتوا شما باید به شیوه ای دیزاین شود تا برای گوگل دارای تجزیه و پردازش باشد تا بتواند آن را با جمله های داخل شده بواسطه کاربران مقایسه کند و آن را در سایت شما شناخت و به کاربران مشخص کند. به اصطلاح استفاده بهینه سایت برای گوگل سئو بیان می شود.

همینطور خوب است اطلاع داشته باشید که تقریبا 25 درصد از قوانین سئو مرتبط به دیزاین داخلی وب سایت می باشد که درصد قابل مهمی است.گوگل سایت شما را بر اصول دیزاین و مطالب شما پردازش می کند و اگر پایه و اصول دیزاین وب سایت شما ضعیف باشد گوگل توانایی ندارد سایت شما را وارسی کند بنابراین در نخستین قدم باید دیزاین وب سایت شما به مناسب ترین شیوه انجام شده باشد.

موارد پر اهمیت در نوشتن توضیحات متا

لغت کلیدی خود را هم در موضچع سایت و هم در توضیح متا خود یک بار داخل کنید ، با این روش طبق بیان مقاله طراحی سایت وردپرسی در اصفهان سئو هم گوگل متوجه خواهد شد که صورت سایت شما با مطالب درون سایت شما یکسان است و با یقین بیشتری سایت شما را به کاربران مشخص می کند.

و هم کاربران با مطالعه کردن توضیح متا می توانند بدون رجوع کردن به سایت مطلب خود را بیابد و به سایت صحیح مراجعه کنند بنابراین نوشتن لغت کلیدی نقش پر اهمیتی در اندازه بازدید شما دارد.توضیحات خود را زیاد نکنید : گوگل به صورت پیش فرض در مقاله طراحی سایت وردپرسی در اصفهان 50 تا 60 کاراکتر از صورت سایت و 160 کاراکتر از تشریح متا را به کاربران مشخخص می کند تلاش کنید توضیحات خود را کمتر از این اندازه داخل کنید.

از اصلاح کننده ها به کار ببرید ، اصلاح کننده های تشریحات متا افزودنی های یاری کننده هستند که به شما این امکان را می دهند تا لغات مربوط با عنوان اساسی خود را معین کنید و از آن ها در توضیحات خود به کار ببرید.لغت اصلی را از یاد نبرید ، عناوین و توضیحات سئو شما اضافه بر لغت به موتور های جست و جو در ارزیابی صفحه شما، به موتور های سرچ این امکان را می دهد تا مطالب سایت شما را با صورت و تشریح متا سایت تان قیاس کند.

که اساسا این فعالیت را با مقایسه اندازه تکرار لغت اصلی صورت می دهد. در نتیجه به بیان مقاله طراحی سایت وردپرسی در اصفهان عنوان و تشریح متای خود را با لغت اضافی پر نکنید.چند مدل از فعالیت هایی که می توانید برای عنوان یا توضیح متای سایت خود به کار ببرید:

  • به کار بردن از لغات شناخته شده و اثر گذار مثل تخفیف.
  • به کار بردن از قید های تکرار و تاکید مثل خیلی ارزان.
  • به کار بردن از جملات وسوسه کننده مثل فروش ویژه تا پایان امشب تمدید شد.
  • به کار بردن از پرسش های مثبت و منفی مثل آیا از سرعت اینترنت خود ناراضی هستید؟

لغت کلیدی خود را ابتدای کار جای دهید

بر اصچل روانشناسی UX کاربران همواره دو لغت اول یک متن را می خوانند پس تلاش کنید در همان دو لغت اول عنوان اساسی سایت خود را جای دهید.با این فعالیت کاربران سایت، شما را سریع تر از دیگران مشاهده خواهند کرد ، به عنوان نمونه در مقاله طراحی سایت وردپرسی در اصفهان با سرچ سایت ژاکت شما متوجه خواهید شد که لغت کلیدی ما مفهوم ژاکت در همان اول کار آمده است.

توضیح متا در حقیقت سایت شما و لغت کلیدی شما را معرفی می کند هر اندازه دقیق تر باشد آمار بازدید شما بالا برده ، زمانی که عنوان سئو و تشریحات متا سایت خود را استفاده بهینه کردید ، زمان آن رسیده است تا محتوا صفحات خود را درست کنید.

در این مرحله فعالیتی برای استفاده بهینه خودکار وجود ندارد و شما باید دستی این فعالیت را صورت دهید.تعداد تکرار صحیح لغت کلیدی برای محتوای شما چیست؟در موتور سرچ گوگل که زیاد ترین آمار جست و جو در دنیا مرتبط به همین موتور جست و جو است، برای لغت کلیدی تعداد معینی در گمان گرفته نشده است و برای متن های متفاوت می تواند گوناگون باشد.

به صورت اساسی در نظر مقاله طراحی سایت وردپرسی در اصفهان، برای محتوای متوسط میان ​​1000 تا 1.500 لغت، باید لغت کلیدی خود را میان 5 تا 7 دفعه در طول متن به کار ببرید ، اضافه بر گنجاندن این لغات کلیدی در بدنه محتوای خود ، باید تلاش کنید لغت کلیدی خود را به یکی از هدر های اساسی به صورت نمونه <h2>  خود اضافه کنید.

در آخر به این دقت توجه داشته باشید که به کار بردن بیش از اندازه از لغت کلیدی نیز برای کاربر خسته کننده خواهد بود و نتیجه فعالیت منفی می شود و از آن جهت، کم به کار بردن از آن سبب می شود موتور های جست و جو مطالب شما را بی اهمیت تلقی کنند.

پس به اندازه صحیح از آن ها به کار ببرید.احتیاج نیست که شما تک تک لغات متن خود را بشمارید تا بفهمید چند دفعه باید لغت کلیدی را به کار ببرید،لغت کلیدی خود را 100 لغت اول پاراگراف اول سایت جای دهید ، حقیقتا مثل روش های سئو که در مورد نوشتن لغت کلیدی در اول عنوان به شما یاد دادیم در این بخش هم شما باید در پاراگراف نخست لغت کلیدی را درج کنید تا عنوان مقاله برای مخاطب یاد آوری شود.

این کار هم یاری می کند تا موتور های سرچ مطالب شما را خوب تر تجزیه و ارزیابی  کنند و هم مخاطب از عنوان اساسی منحرف نمی شود.همینطور ذکر لغت کلیدی در 100 لغت متن نخست سبب می شود مخاطب یقین خاطر کسب کند که با مطالعه مقاله شما به آن چیزی که احتیاج دارد می رسد و به بیان مقاله طراحی سایت وردپرسی در اصفهان احتیاجی ندارد که دیگر سایت ها را وارسی کند.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام