مشهور تربن افرونه های وردپرس چیست

افزونه اکسی مت آنتی اسپم Aksimet Anti-spam یکی از مشهور ترین پلاگین های وردپرس است که به بیان مقاله طراحی سایت وردپرسی در البرز بواسطه شرکت مادر وردپرس به معنی آن که اتوماتیک توسعه و انتشار یافته است این پلاگین یکی از پر کار برد ترین و پرنصب ترین افزونه های وردپرس است.

در حال کنون این پلاگین زیاد تر از ۵ میلیون نصب پویا دارد و تا نسخه ۵٫۱٫۱ وردپرس سازگار است. علت ۵ میلیون نصب فعال این پلاگین چیست و چه کاربردی دارد که قسمت بیشتری از وب سایت های وردپرسی آن را نصب کرده اند؟ در هر سایت وردپرسی ممکن به وجود آمدن اسپم موجود است.

علت این کار این است به بیان مقاله طراحی سایت وردپرسی در البرز که وردپرس به صورت یک سیستم اداره کننده محتوای مورد علاقه در همه جهان شناخته شده است و در کنار شهرتی که برای بیشتر برنامه نویسان دارد برای هکر ها همچنین شناخته شده استاین هکر ها به هدف فعالیت های متفاوتی از جمله گرفتن بک لینک برای سئوی وب سایت های مد گمان خود.

و همچنین تخریب وبسایت های مورد گمان ، گرفتن وجه در ازای تحویل باگ های وب سایت مورد نظر ، آغاز به پخش و منتشر کردن این اسپم ها در وب سایت‌ های وردپرسی می کنند. همین هم سبب ازدحام دیتابیس وردپرس شده و پس از مدتی تماشا کندی در وبسایت می باشیم با نصب این پلاگین و پیکربندی آن از اتفاق افتادن چنین اشکالاتی در سایت وردپرسی خود دوری کرده ایم.

افزونه جت پک بای وردپرس Jetpack By

این افزونه خیلی عالی وظایف جذاب و کاربردی را برای شما صورت می دهد اگر هدف بهینه سازی وب سایت خود را دارید یا هدف دارید به گفته مقاله طراحی سایت وردپرسی در البرز عکس هایی که در سایت به کار بردید را با کم کردن حجم در بالا بردن سرعت وب سایت خود کمک کنید یا هدف دارید امنیت وبسایت خود را انجام کنید.

یکی از افزونه های رایگان و از مناسب ترین افزونه های وردپرس، جت پک با وردپرس است.این افزونه بواسطه یکی از گروه های پیشرفت دهنده وردپرس دیزاین و آماده سازی شده است این افزونه به تنهایی توانایی دارد نیت و استفاده بهینه وب سایت شما را در انجام بگیرد.

و آمار ها را به طور روزانه هفتگی و ماهانه به شما عرضه دهد آمار های مانند اندازه بهینه بودن وب سایت شما سرعت بارگذاری وب سایت شما و اشکالات دیگری که در هر سایت وردپرسی ممکن است به وجود بیاید.اگر خواستار باشیم به بیان مقاله طراحی سایت وردپرسی در البرز به صورت اساسی در ارتباط با این افزونه حرف بزنیم ممکن استلازم باشد.

در یک مقاله جدا به صورت کامل در ارتباط با امکانات و تخصصی بودن این افزونه رایگان بپردازم اما به صورت مختصر و مفید این افزونه نقش پر اهمیتی در استفاده بهینه وب سایت شما ، سرعت بارگذاری وب سایت شما دارد و همچنین امنیت وب سایت را ضمانت می کند. این افزونه تا حال زیاد تر از ۵ میلیون نصب خدمات داشته که با پایانی ترین نسخه وردپرس همچنین هماهنگ است.

پلاگین های درست کننده برای وردپرس

حالا که آشنایی شما در ارتباط با وردپرس و آن که وردپرس چیست زیاد تر شده است و این سیستم اداره کننده محتوای مشهور را شناخته اید و همچنین با برخی از افزونه های پر نصب آن همچنین آشنا شده اید، در ادامه مقاله طراحی سایت وردپرسی در البرز خواستاریم شما را با افزونه های سرنوشت ساز وردپرس شناخت پیدا کنیم.

افزونه هایی که طبب شدند سرنوشت وردپرس به طور اساسی تغییر یابد و به صورت سیستم اداره کننده محتوای وب هر روز مشهور تر و معروف تر شود و علاقه مندان بیشتری را به جهت خود بکشاند. وردپرس از اول که دیزاین و آماده سازی شد اساسا یک سیستم اداره کننده وب سایت برای سایت های بلاگ و به صورتس وب سایت های خبری بوده است و رفته رفته جای خود را در بین سیستم های اداره کننده محتوا باز کرد.

موج دات کام و درست کردن فروشگاه اینترنتی

ولی پس از موج دات کام که در امریکا اتفاق افتاد و عده خیلی بیشتری علاقه مند به درست کردن کسب و کار آنلاین و خرید و فروش اینترنتی کردند، سیستم های اداره کننده محتوای مانند آنچا که در مقاله طراحی سایت وردپرسی در البرز ذکر شده مجنتو ، پرستاشاپ ، و… خیلی زود رشد کردند و وردپرس در این بین سهم کمی داشت و رفته رفته کاربران ببشتری را به دلیل نداشتن یک فروشگاه ساز از دست داد.

پس از یک بازه زمانی کم گروه برنامه نویسی از کشور هند آغاز به برنامه نویسی یک پلاگین ابعادی برای وردپرس کرد که پس از آن با اسم تجاری ووکامرس بیان شد.وردپرس علاقمندان و طرفداران بخصوص خود را دارا بود : و به محض عرضه ووکامرس خیلی زود دوباره به رقابت داخل شد.

ولی واقعیت این بود که به مدلی استفاده کنندگان از سیستم اداره کننده محتوای وردپرس و افزونه ووکامرس همچنان آن اندازه اطمینان نداشتند به دلیل آن که این افزونه کاملا بواسطه یک گروه خارج از گروه اصلی وردپرس برنامه نویسی و اجرا شده، در نتیجه طبق گفته مقاله طراحی سایت وردپرسی در البرز هر آن امکان دارا است .

این افراد دیگر نخواهند روی این سیستم کار کنند ولی پس از زمانی با خرید ووکامرس توسط شرکت مادر وردپرس، برای همیشه آسوده استفاده کنندگان از ووکامرس آسان شد.

نقش صفحه ساز ها در پیشرفت وردپرس

یکی دیگر از فعالیت جانبی و افزونه های وردپرس افزونه های برگه ساز برای این سیستم اداره کننده محتوا است که سبب رشد خیلی خوبی این سیستم اداره کننده محتوا شد ولی سقف سازه ها چیست و چه اثری در رشد کسب و کار اینترنتی و توسعه وردپرس داشت؟ مادر مقاله طراحی سایت وردپرسی در البرز شما را با وردپرس چیست آشنا کردیم.

همینطور با ووکامرس چیست همچنین آشنا کردیم.در ادامه خواستاریم شما را با صفحه ساز های وردپرس شناخت پیدا کنیم و آن که چه اثری در توسعه وردپرس داشتند و حقیقنا صفحه ساز ها چه فعالیتی برای ما انجام می دهند.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام