اساس کار با سایت وردپرسی

برای آن که یقین یابید مناسب ترین سیستم را برای اداره کردن سایت خودتون انتخاب کردید باید به این عنوان در مقاله طراحی سایت وردپرسی در بوشهر اشاره کنیم که زیاد تر از 30% وبسایت های اساس اینترنت با وردپرس دیزاین شده اند. بطور نمونه شرکت هایی مانند ادوبی، سونی، بلومبرگ، بی بی سی، کاخ سفید و … (و من و شما) وردپرس را انتخاب کردیم.

تلاش ما در این مقاله طراحی سایت وردپرسی در بوشهر این بوده که مناسب ترین آموختن قدم به قدم برای درست کردن سایت با وردپرس را برای افرادی که کد نویسی اطلاع ندارند عرضه بدهیم و امیدواریم که خوشتون بیاد و برایتان پر فایده بوده باشد.برای آغاز آموختت خوب نخست یکسری توضیحات و تعاریف رو بیان کنیم تا آسان تر بتونیم ادامه بدهیم.

قیمت سایتی که خودمان می خوایم درست کنیم چه اندازه هست؟با دقت به وبسایتی که خواستارید با وردپرس درست کنید، احتمال دارد قیمتی میان 100 هزار تومن تا 30 میلیون تومن (که یقینا در آن حالت درامد شما از سایت هم قابل دقت هست) برایتان دارا باشد.

قیمت ها مرتبط می شود به شرکت های هاستینگ و عرضه دهنده دامنه و اگر احتیاج به سفارشی سازی زیاد تری دارا باشید باید قیمت سفارشی سازی رو هم بپردازید به برنامه نویسی که این فعالیت را انجام می دهد.در کل قیمتی که برای شما در حالت معمولی خواهد داشت چیزی کمتر از 100 هزار تومن هست که در ادامه مقاله طراحی سایت وردپرسی در بوشهر متوجه خواهید شد.

چه مواردی احتیاج داریم تا وبسایت خودمان را درست کنیم

برای درست کردن وبسایت به موارد زیر احتیاج داریم که طی یادگیری موارد رو مهیا می کنیم :

  1. یک اسم دامنه
  2. یک هاست مناسب
  3. فایل مرتبط به نرم افزار وردپرس

هاست و دامنه چیست؟برای آن که وبسایت ما در اساس اینترنت به طور 24 ساعته قابل دسترس باشه احتیاج به رایانه هایی داریم که 24 ساعته فعال باشند و متصل به اینترنت باشند. برای همین تعدادی شرکت ها رایانه هایی با این خصوصیت در اختیار کاربر ها جای می دند که به این شرکت ها، شرکت های هاستینگ یا میزبانی بیان می شود.

محیط و کارایی که از این رایانه ها در اختیار شما جای می گیرد بهش بیان می شود هاست که فایل های مورد احتیاج ما قراره در این هاست میزبانی بشود.دامنه یا Domain Name نامی هست در مقاله طراحی سایت وردپرسی در بوشهر که کاربران سایت ما قراراه با داخل کردن آن در مرورگرهاشون سایتی که ما درست کرده ایم را مشاهده کنید. و قراره در پس زمینه این دامنه مخاطبان را به هاستی که سایت ما آن جه جای دارد کمک کند.

گام نخست : انتخاب یک اسم دامنه

اسم دامنه همان آدرس وب سایت شماست. برای نمونه دامنه وبسایت دسخط هست: daskhat.ir و دامنه وبسایت گوگل هست: google.com .شما هم همچنین برای سایت خودتان یک دامنه منتخب کنید. دارا بودن دامنه مستلزم پرداخت قیمت سالیانه است. به این معنی که شما باید هر ساله دامنه  مورد گمانتان را تمدید کنید.

دامنه ها مدل دارند که با دقت به خدمات مورد گمانتان باید انتخاب کنید. بصورت نمونه در مقاله طراحی سایت وردپرسی در بوشهر دامنه .com برای وبسایت های بین الملی و یا تجاری مناسب است. دامنه .ir برای کشور ایران هست و برای وبسایت های محلی مناسب است که حیطه خدماتشان به درون ایران محدود می شود.

برای خرید دامنه توانایی دارید به وبسایت هاست  رجوع کنید و دامنه مورد گمانتان را انتخاب کنید. برای این فعالیت نخست باید مشاهده کنیم دامنه ای که ما خواستاریم پیش از این بواسطه فرد دیگری خریداری شده یا نه. برای سزچ دامنه از منو دامنه مورد جستجو وثبت دامین را انتخاب کنید.

گام دوم : خرید هاست برای وردپرس

خب، تا اینجا مقاله طراحی سایت وردپرسی در بوشهر ما دامنه مورد گمانتان را خریدیم و الان می رویم دنبال مرحله دوم، به معنی خرید هاست برای سایتمان.برای خرید سایت می شود به وبسایت میهن وب هاست رجوع کنید. ما سال ها است که با این هاست فعالیت داریم و می دانم بدون تردید یکی از مناسب ترین ها در عرضه هاست در ایران است.

خبر خوب آن که مقایسه هزینه با دیگر سرویس دهنده ها حتما شگفت زده تون می کنند.برای خرید هاست در بخش فعالیت < میزبانی وب < هاست لینوکس سی پنل آلمان را منتخب کنید. در میان پلن های وجود داشته، پلن 1 گیگ فضا و 100 گیگ ترافیک مناسب ترین مورد از دید ما است.

دقت داشته باشیدکه پلن ها جز در اندازه محیط و ترافیک تفاوتی باهم ندارند. حتما این نکته را در گمان بگیرید که اگر وبسایت شما جای دارد تصویر و ویدئو زیاد دارا باشد حتما محیط بیشتری درست کنید.

گام سوم: متصل شدن دامنه و هاست

از آن جایی که ما دامنه رو از شرکت دیگر و هاست را از شرکت دیگری را خریدیم باید در تنظیمات دامنه آدرس  هایت خودمان را بنویسیم تا زمان تماشا سایت بواسطه کاربر به هاست ما انتقال بیاید. (اگر هاست و دامنه از یک شرکت خریداری شوند این تنظیمات پسش فرض موجود باشد.

علت آن که ما از دو شرکت خریدیم به دلیل کیفیت عرضه فعالیت آن شرکت در حیطه مورد گمان و در جریان گرفتن هزینه که برای آغاز کار به صورت حتم پر اهمیت است) ، برای تنظیم دامنه حتما DNS های هاست خریداری شده را در تنظیمات دامنه داخل کنید. این آگاهی ها به بیان مقاله طراحی سایت وردپرسی در بوشهر در ایمیل ارسالی باید دارا داشته باشد.

اگر موجود نباشد ، پس از ورود به پنل کاربری “میهن وب هاست” در بخش  “اداره سرویس ها > سرویس های من” در فهرست سرویس هایتان روی مشخصات سرویس مورد گمان کلیک کنید.

گام چهارم: مقدمات نصب وردپرس

برای نصب وردپرس ما حدی از کار را باید اول صورت بدیم :

  • دانلود و آپلود فایل وردپرس
  • درست کردن دیتابیس در سی پنل
  • دانلود فایل وردپرس و آپلود آن به هاست
  • پایانی ترین نگارش وردپرس را می شود از وبسایت وردپرس دانلود کنید. برای این فعالیت در سایت وردپرس بر روی دکمه Download WordPress کلیک کنید و از برگه باز شده بر روی دانلود کلیک کنید.

گام پنجم : نصب وردپرس

حال نوبت به نصب ورد پرس می رسد. برای این فعالیت آدرس سایت خودتون را در مرورگر بزنید تا مراحل نصب وردپرس نشان داده بشود.در مرحله نخست زبان فارسی را انتخاب کنید و بر روی ادامه کلیک کنید. در برگه بعدی توضیحاتی پیش از تنظیمات نصب آشکار می شود که ما تمام نکات را آماده کردیم.

در مرحله بعد با دقت به گام های پیشین شما با همه نکات آشنا هستید و تنها کافی است به بیان مقاله طراحی سایت وردپرسی در بوشهر آگاهی نیاز شده در مورد دیتابیس که در گام قبلی درست شد رو در فرم پر کنید.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام