طراحی سایت وردپرسی در تهران

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

معنای طراحی سایت چیست

اگر بخواهید به گفته مقاله طراحی سایت وردپرسی در تهران فقط دیدی گذرا به مفهوم دیزاین سایت داشته باشید، پاسخ دادن به این پرسش بیشتر وقت شما را نمی‌گیرد. دیزاین سایت به مفهوم دیزاین کردن و بوجود آوردن یک وب سایت یا بهینه سازی یک سایت قدیمی است.با رویش روز افزون به کار بردن از اینترنت و جامعه مجازی می توان بیان کرد.

که اینترنت یکی از اعضای خانواده برای افراد آن شده است . اما برای استفاده کردن از فواید این جامعه مجازی احتیاج به درست کردن وب سایت و دیزاین وب سایت است دیزاین سایت یا همان Web Design، حقیقتا طبق بیان مقاله طراحی سایت وردپرسی در تهران به مفهوم تلاش برای بوجود آوردن یک پایگاه اینترنتی برای دادن خدمات، فروش کالا یا اطلاع رسانی است.

دیزاین وب سایت یک کاری است که از لایه‌ سازی صفحات وب، درست کردن محتوا، دیزاین گرافیکی و رعایت اساس سئو تشکیل شده است. در حقیقت اگر شما می ‌خواهید یک وب سایت قدرتمند بوجود آورید که بتوانید با به کار بردن از آن خدمات، کالا یا هر چیز دیگری را به صفحه اول گوگل بیاورید، باید همه اصول فنی و ظاهری دیزاین یک وب سایت را رعایت کنید.

در شروع، وب سایت ها با کُد های راحت HTML نوشته می ‌شدند، مدلی از زبان نشانه ‌گذاری که ساختار راحتی به وب بعضی اوقات می‌ داد، دارای سرتیتر و پاراگراف و توانایی پیوند دادن به آدرس ‌های دیگر از راه ابرپیوند. در مقایسه با شیوه های دیگر، این راه تازه و مختلفی بود که کاربران به راحتی توانایی داشته اند .

طبق بیان مقاله طراحی سایت وردپرسی در تهران با یک مرورگر، صفحه ‌های پیوند خورده را بگشایند.بیایید در مورد نکاتی چون ، دیزاین سایت به چه دردی می ‌خورد، دیزاین وب سایت چیست و برای دیزاین کردن به چه دانشی احتیاج داریم. و تاریخچه آن بیشتر بیان کنیم .

تاریخچه طراحی سایت

وب سایت‌ های بیشتری در سراسر دنیا وجود دارند، ولی هیچ کدام از آن ‌ها ۲۶ سال زمان ندارند. نخستین وب سایت جهان که به پروژه World Wide Web یا همان W3 متعلق بود، در ۶ آگوست سال ۱۹۹۱ متولد شد. این وب سایت که بواسطه «تیم برنرز لی» پیشرفته یافته بود،در دسترس قرار دارد.

همانطور که با رجوع کردن به آدرس نخستین سایت جهان قابل مشاهده است، این سایت و دیگر وب سایت‌ های نخستی که به پیروی از همین سایت به درست شده اند ، دیزاین خاصی نداشتند و در آن‌ ها از المان ‌هایی مانند عکس ، ترکیب ‌های رنگ یا فایل صوتی به کار برده نشده بود.

رفته رفته و با معرفی مرورگر های متفاوت بواسطه Netscape و Microsoft که بازیگران اساسی دوران جنگ مرورگر ها در این سال ‌ها بودند، با به کار بردن از عواملی مانند جاوا اسکریپت و HTML، راه دیزاین گرافیکی و مدل و شمایل دادن به صفحات وب راحت تر شد.با ما در طراحی سایت وردپرسی در تهران همراه باشید.

به گمان می‌ رسد در مقاله طراحی سایت وردپرسی در تهران که مایکروسافت اثر خیلی زیادی روی این اتفاق گذاشته باشد. در سال ۲۰۰۰ و با ارائه نخستین نسخه Internet Explorer برای سیستم‌ های مک که از HTML 4.1 و CSS 1 به طور کامل پشتیبانی می‌ کردند، انقلاب بزرگی در مرورگر ها و دیزاین سایت به وجود آمد.

خوب است بدانید که این مرورگر، نخستین مرورگری بود که به طور کامل از فرمت عکس PNG پشتیبانی می ‌کرد.وب سایت ‌ها مدل های متفاوتی دارند. احتمال دارد طبق بیان مقاله طراحی سایت وردپرسی در تهران مقصود یک شخص از دیزاین سایت با هدف شخص دیگر از زمین تا آسمان اختلاف داشته باشد.

امروزه حدودا برای هر مقصودس یک سایت دیزاین می‌ شود تا به صورت پایگاه اطلاع رسانی یا فروش یا هر مفهوم دیگری مورد استفاده جای بگیرد.با یک جستجوی راحت در اینترنت می ‌توانید متوجه اندازه بیشتری از وب سایت‌ های تجاری، E-Commerce، خبری و وبلاگ ‌های فردی شوید که فعال هستند.

ولی اگر توجه کنید موفق‌ ترین این سایت‌ ها،  دسته هایی هستند که از اصول دیزاین سایت و بهینه سازی و هدف گذاری سئو دنبال کرده‌اند تا اطلاعات داخل وب سایت خود را به مشتریان یا بازدید کنندگان مقصود خود نشان بدهند.

مراحل طراحی وب سایت

در حالت اساسی برای دیزاین وب سایت می توان این کار که در مقاله طراحی سایت وردپرسی در تهران آمده را در پیش گرفت:

  1. معنی سازی
  2. طرح ریزی
  3. تحقیق پیش از بوجود آوردن وب سایت
  4. تحقیق اساسی
  5. ثبت نام دامنه ای که انتخاب کردید
  6. خرید هاست و یا مکانی که فایل های سایت شما برروی آن جای می گیرد. پر اهمیت ترین فاکتور انتخاب هاست
  7. قالب سازی و گرافیک سایت
  8. تبلیغات

درست کردن سایت با وردپرس : وردپرس منایب ترین سیستم مدیریت محتوای رایگان در جهان است که بیش از %۳۵ همه سایت ‌های موجود بوسیله آن درست شده ‌اند. این سیستم طیف زیادی از پوسته (شکل و صفحات سایت) و قابلیت ‌ها را تحت صورت قالب و افزونه، برای پیشرفت یک وب سایت تخصصی در اختیار کاربران جای داده است.

راست چین به صورت اولین مرجع، قالب و افزونه فارسی زیاد تر از ۴۰۰۰ کالا مختلف برای درست کردن سایت فروشگاهی، فردی، شرکتی و… با هزینه خیلی پایین در اختیار کاربران جای داده است. شما می‌توانید با یاری قالب فروشگاهی شکل جذابی برای سایت خود دیزاین کرده و با نصب افزونه‌های جانبی یک فروشگاه اینترنتی کامل درست کنید.

دیزاین سایت ارزان با وردپرس : برای مشخص شدن اختلاف قیمت سه شیوه مذکور، به بررسی قیمت درست کردن سایت در شرکت‌ های دیزاین وب، قالب فروشگاهی وردپرس راست چین و سه تا از مناسب ترین سایت ساز ها می ‌پردازیم. بعد قیمت نگهداری این سایت‌ ها را در طی ۳ سال عنوان می‌ کنیم.

سایت ساز انتخاب درستی برای راه‌اندازی زود یک وب سایت راحت است، ولی هرگونه سفارشی سازی احتیاج صرف قیمت دوباره بوده و خارج شدن از این سرویس به هر علتی بر رتبه و اعتبار سایت اثر منفی می ‌گذارد.ولی اگر برنامه ‌های زیادی در سر دارید.با ما در طراحی سایت وردپرسی در تهران همراه باشید.

و نمی‌ خواهید خود را از دید عملکرد محدود کنید، به کار بردن از قالب آماده وردپرس مسیری برای پیشبرد مقاصد کسب و کاری شما است. این کار اپن سورس با افزونه‌ هایی که در اختیار کاربران جای می‌ دهد به اندازه ای انعطاف‌ پذیر است که هر اندازه در فکر دارید که به گفته مقاله طراحی سایت وردپرسی در تهران احتمالا قابل پیاده‌ سازی خواهد بود.

دیزاین سایت وردپرسی چگونه می باشد

کاربرانی که پا به زمینه دیزاین سایت در مقاله طراحی سایت وردپرسی در تهران می گذارند با سیستم های اداره کننده محتوا شتاخت می یابند. در این بین وردپرس با علاقه خیلی زیاد توانسته میزبان سایت های زیادی باشد. ولی وردپرس چیست و چه کارکردی دارد؟ چگونه روی هاست نصب می شود و اصلا آن را چطور استفاده کنیم؟

اگر با حجم زیادی از پرسش ها درباره وردپرس روبرو شده اید اصلا استرس نداشته باشید . در این یادگیری از مقاله طراحی سایت وردپرسی در تهران هدف داریم تا به معرفی سیستم اداره کننده محتوای وردپرس بپردازیم، البته ممکن است در اول که عنوان مقاله را تماشا کنید چیز جدیدی برای شما نباشد، ولی اساسا این پرسش که وردپرس چیست؟

چه خصوصیت هایی دارد؟ چه سایت‌ هایی با وردپرس می توان درست کرد؟ کدام افزونه وردپرس عملکرد تر است و آیا سایت را سخت می کند؟ و از این گروه از پرسش ها همواره برای کاربران رخ می دهد.وردپرس چیست و چه عملکردی دارد

اگر در انجمن های مختلف عضو شده باشید بعضی اوقات با عناوینی روبرو می شوید از پیش از آن که آیا با وردپرس می توان یک سایت با عناوین (فروشگاهی، خبری، شرکتی، موزیک و…) درست کرد؟ همه کاربران که به راحتی در مقاله طراحی سایت وردپرسی در تهران مقصود دارند.تا درون دنیا بزرگ وردپرس شوند همیشه چنین پرسش هایی را از دیگران سوال میکنند تا توانایی داشته باشند یک سیستم اداره کننده محتوای خوب برای سایت خود منتخب کنند.

1- دیزاین شکل و قالب وردپرس

پس از نصب و درست کردن وردپرس، حالا نوبت به این می رسد تا دیزاین ظاهر آن را به دلخواه خود عوض کنید که در این مورد می توانید از قسمت نمایش> پوسته‌ها فعالیت به اعمال تغییرات شکلی سایت خود کنید. پوسته وردپرس، طبق دید مقاله طراحی سایت وردپرسی در تهران قالب وردپرس یا همان WordPress theme مدل ظاهری وبسایت شما را انجام می‌ دهند.

که می توانید با به کار بردن از زبان های مختلف برنامه نویسی مثل Css، بسته های فونت آیکون و… از ظاهری جدید در آن به کار ببرید. قالب های رایگان برای وردپرس خیلی زیاد هستند و می توانید آن ها را در همه اینترنت سرچ کنید.بعد از انتخاب قالب وردپرس خوب، می توانید به بیان مقاله طراحی سایت وردپرسی در تهران با عوض کردن در چیدمان المان های مختلف صفحه مانند نمایش بخش های گروه بندی، آخرین مطالب، آخرین نظر ها و… خدمات به سفارشی سازی صورت سایت خود کرده.

و بخش های مختلف را با سلیقه هوب و محبوب خود در سایت مختص سازی کنید.خوشحال کننده وردپرس در سایت رسمی خود که با آدرس wordpress.org در دسترس می باشد شامل منبع بیشتری از مدل قالب ها و پوسته های وردپرسی می باشد که بر اساس گروه بندی و فیلتر های مناسب در آن می توانید خدمات به سرچ هر مدل قالب وردپرس مثل خبری، فروشگاهی، فردی، شرکتی و… کرده و از آن ها به کار ببرند.

این منبع زیاد را با اسم مخزن وردپرس می شناسیم. برای دسترسی به مخزن قالب های وردپرس توانایی دارید به آدرس wordpress.org/themes رجوع کنید.

2- بوجود آوردن قسمت های مختلف در وردپرس با به کار بردن از افزونه‌ ها

بعد از سفارشی سازی شکل سایت خود کار به همین جا پایان نمی یابد و توانا خواهید بود تا هر مدل قسمت دیگری را به وردپرس برای نکات مختلف اضافه کنید که در این مدل پلاگین های وردپرس و یا همان افزونه وردپرس به شما یاری خواهند کرد.افزونه وردپرس را می توان به صورت بسته های نرم افزاری کوچکتر در وردپرس در گمان گرفت.

که با جای گیری در وردپرس به صورت یک مکمل انجام داده. و با برنامه ‌نویسی بخصوصی که روی آن ها انجام گرفته است وظیفه بخصوصی را انجام می‌ دهند.اگر خواستار باشیم با ذکر نمونه در مقاله طراحی سایت وردپرسی در تهران به این عنوان اشاره کنیم راحت ترین کار  درست کردن فرم است.

برای درست کردن فرم در وردپرس کافی است تا از یک افزونه به کار ببرید که در بین افزونه های وجود داشته، افزونه فرم تماس 7 از علاقه زیادی دارا است، بعد از نصب این افزونه و جای گیری آن در پیش وردپرس امکان درست کردن فرم برای شما بوجود خواهد آورد که می توانید فرم خود را با به کار بردن از آن دیزاین کرده.

و در صفحات خود از آن ها برای جمع آوری آگاهی کاربران به کار ببرید.افزونه های وردپرس همچنین بطور رایگان همچون قالب وردپرس دارای یک منبع زیاد می‌ باشند. با سرچ بر اصول گروه بندی و فیلتر های آن توانا خواهید بود با رجوع کردن به صفحات هر افزونه به خصوصیت های آن ها و فعالیتی که انجام می دهد دسترسی دارا باشید.

3- توابع وردپرس چیست

افزونه‌ ها و قالب های وردپرس برای نشان دادن آگاهی پویا در سایت از توابع وردپرس به کار می برند. توابع وردپرس یک تعدادی کد های برنامه نویسی php هستند که از آن ها می توان به گفته مقاله طراحی سایت وردپرسی در تهران برای نشان دادن آگاهی پویا در وردپرس به کار برد.

آگاهی پویا همان اطلاعاتی هستند که در پایگاه داده وردپرس جای دارند که از جمله آن ها می شود به محتوای نوشته، برچسب نوشته، گروه بندی نوشته و.. اشاره کرد که با جای دادن تابع وردپرس مرتبط در قالب و یا افزونه وردپرس می توان آن ها را ارزیایی کرده.

و در سایت و صفحات محتلف نشان داد. توابع وردپرس به طور پیشفرض در آن جای دارند و اضافه بر آن با کدنویسی در قالب وردپرس و افزونه وردپرس همچنین توانا خواهید بود تا فعالیت به درست کردن توابع بروزی در وردپرس کنید.

4- وردپرس و ارتباط مناسب آن با موتور های جستجو

خوشبختانه وردپرس با دیزاین و کدنویسی خوب برای موتور های جستجو نظیر گوگل به طور استاندارد و خیلی خوبی بهینه سازی شده است. بر همین اصول در بین CMS های وجود داشته به جرات می توان بیان کرد که وردپرس از دید SEO و یا همان بهینه سازی سایت برای موتور های سرچ بهتر انجام داد.

و یک مورد عالی برای درست کردن وبسایت خواهد بود، در نتیجه پیشنهاد داریم اگر هدف به کار بردن از هر مدل قالب و افزونه وردپرس در سایت خود را دارید حتما از شرکت و یا فردی خواستار باشید که در دیزایت خود سئو و استفاده بهینه قالب طبق گفته مقاله طراحی سایت وردپرسی در تهران را مدنظر جای داده و به طور بهینه و زیاد ترین مقطع احتمالی از آن به کار ببرند.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام

2020-11-30T19:43:33-01:00