پلتفرم خوب برای دیزاین سایت خود انتخاب کنید

پیش از آن که در مقاله طراحی سایت وردپرسی در خراسان جنوبی شما در مورد دیزاین و اسم دامنه خود نگران باشید، شما باید قصد کنید که چه پلت فرمی را برای درست کردن وب سایت خود به عمل می گیرید.پلتفرم چیست : در سال ۲۰۱۶، سیستم های اداره کننده محتوا (CMS) مثل وردپرس موجود داشتند که بوجود آوردن یک وب سایت را برای تمام قابل دسترس کرده بودند.

به عبارت راحا، یک سیستم اداره کننده محتوا (یا پلت فرم درست کردن وب سایت)، یک بستر مخاطب پسند برای درست کردن وب سایت و اداره کننده محتوای اینترنی آن، به جای به کار بردن از یک گروه از صفحات کدنویسی شده است.همانگونه که شما در مقاله طراحی سایت وردپرسی در خراسان جنوبی می توانید در نمودار زیاد مشاهده کنید.

نزدیک به نصفی از وب سایت ها در اینترنت در حال درست کردم بر روی پلت فرم وب سایت وردپرس هستند. می شود به این آمار در دو سایت W3Techs و BuiltWith تماشایی کنید.

علل های انتخاب وردپرس

  • وردپرس از زبان فارسی پشتیبانی می کند و بروزرسانی است.
  • وردپرس به طور رایگان ارائه شده است.
  • خوب تازه کاران
  • خوب برای هر مدل سایتی
  • واکنش گرا بودن همه قالب ها
  • پشتیبانی خوب
  • حال به تشریح هر یک از این نکات به طور جداگانه خواهیم پرداخت.
  • پشتیبانی از زبان فارسی

WordPress یک سیستم اداره کننده محتوا (CMS) است که در کشور ما نماینده رسمی دارد و همه نسخه های آن به طور رایگان در وب سایت وردپرس فارسی و دیگر وبسایت های وجود داشته قرار دارد. بروز رسانی این cms به طور خودکار هر چند زمان یک دفعه انجام می شود.

وردپرس رایگان : یادگیری دیزاین وب سایت رایگان با وردپرس زمانی به بیان مقاله طراحی سایت وردپرسی در خراسان جنوبی قشنگ تر می شود که اطلاع داشته باشید تعداد نامحدودی از قالب های رایگان برای این CMS موجود است . از منابع رایگان آن می شود به منبع پوسته وردپرس فارسی و از منایع قیمتی آن می توان به وب سایت themeforest نام برد.

مناسب تازه کاران : اگر شما توانایی دارید در ورد مایکروسافت مطلب نوشتاری کنید بعد افزودن نوشته در وردپرس برای شما فعالیت راحتی است!شما می توانید برای پیشرفت وبسایت خود از افزونه های مختلف که به طور رایگان و پولی در سایت های رجوع داده شده وجود دارد به کار ببرید این افزونه های یا پلاگین ها می شود.

شما در سبب داشتن یک وبسایت اساسی و قشنگ یاری کنند. بر اصول مقاله طراحی سایت وردپرسی در خراسان جنوبی پلاگین ها در حقیقت به سایت شما امکاناتی که احتیاج دارید می دهند و دسترسی به آن ها خیلی راحت است.با “پلاگین ها یا همان افزونه ها” شما توانا به افزودن فرم های تماس، فرم های اشتراک، گالری تصویر ، فروشگاه و … برای وب سایت تان خواهید بود.

مناسب برای مدل سایت ها

از وبلاگ های همگانی تا سایت های شرکتی قشنگ و فروشگاه های اینترنتی، وردپرس می تواند در هر مدل از دیزاین وب سایت مناسب ترین پلت فرم انتخابی شما باشد. وردپرس بواسطه eBay، موزیلا، رویترز، CNN، Google Ventures و حتی ناسا به کار برده می شود.

واکنشگرا بودن همه قالب ها : بیشتز سایت های وردپرسی به طور ریسپانسیو و واکنشگرا موجود است بدون استخدام یک دیزاین وبسایت، به بیان مقاله طراحی سایت وردپرسی در خراسان جنوبی می توانید به طور همزمان نسخه گوشی و تبلت سایت خود را دارا باشید.سبب به کار بردن خیلی از مردم از این پلت فرم (وب مستر ها، وبلاگ نویسان، پیشرفت دهندگان تم و سازندگان پلاگین) گروه وردپرس پشتیبانی زیاد و قدرتمندی راجع به این عنوان تدارک دیده است.

دیگر پلتفرم ها : دروپال یک پلتفرم خیلی قدرتمند است که علاقمند برای دیزاین وب و برنامه نویسان با تجربه است، ولی با یک منحنی آموختنی سخت! که یک انتخاب بد برای مبتدیان به شمار می آید.جوملا مشابه به وردپرس است و به کار بردن زیادی برای فروشگاه های اینرنتی می شود ولی شما حداقل باید کمی از برنامه نویسی وبسایت بفهمید تا بتوانید با این platform وبسایت خود را دیزاین کنید.

اسم دامنه و هاست

برای درست کردن یک وب سایت بروز اینترنتی، شما احتیاج به دو چیز دارید:هاست  (یک سرویس میزبانی است که سایت شما را به اینترنت اتصال دارد و مثل هارد آگاهی سایت را روی آن می ریزید).اسم دامنه (یک آدرس وب مانند pandalearn.ir).پلت فرم وردپرس رایگان است.

ولی یک اسم دامین و میزبان وب (هاست) برای شما قیمتی در اندازه 70 هزار تومان الی یک میلیون تومان  تومان در سال به دنبال دارد.ما همواره برای خرید دامین و هاست وبسایت های درست شده بواسطه خودمان از مهین وب هاست یا نت افراز به کار می بریم. از هر دو وبسایت خیالتان اساسا آسوده باشد.

ولی باید اطلاع داشته باشید که یک مورد پر اهمیت در مقاله طراحی سایت وردپرسی در خراسان جنوبی بیان شده که در این آموختن دیزاین وب سایت همین مورد است که هاست و دامنه را نباید از هر مکانی تهیه کرد!شرکت های مختلف فروش هاست و دامنه می توانند به شما ضرر های بزرگی بزنند.

بطور نمونه تعجب نکنید اگه به شما زنگ زدند و بیان کردند که آگاهی شما پریده، ببخشید! این اتفاق حقیقتا یک فاجعه است.همواره همه از دامنه های بین المللی مثل .com و یا .net و یا .org به کار برده می کنند که هر یک مفهوم خاص خود را دارد.

ولی به کار بردن از دامنه های ملی همچنین مثل .ir در ایران می شود مدیریت مناسب تری و کم قیمت تری باشد. برای خرید دامنه .ir باید در سایت  شناسه دارا باشید.ولی برای انتخاب اسم مناسب برای وبسایت شما دو مسیر پیشنهاد می دهیم :

  1. از اسم شرکت یا اسم خودتان در دامین به کار ببرید.
  2. از عنوان فعالیت خود در دامنه تان به کار ببرید.

البته یه مورد مهم مقاله طراحی سایت وردپرسی در خراسان جنوبی قابل اشاره این است که اگر اسم خدمات شما در اسم دامنه شما باشد شانس شما برای زیاد تر آمدن وبسایتتان در موتور های سرچ بیشتر می شود. به گروه پردازش هایی که به بهتر کردن کارکرد وبسایت شما در موتور های سرچ از قبیل گوگل یاری می کند SEO یا Search Engine Optimization می گویند.

یک مورد خوب دیگر در پیدا کردن اسم دامنه مناسب به کار برده از ابزار های اینترنتی مثل LeanDomainSearch است که در نوبه خود پیشنهاد های خوبی به شما از وبسایت های خالی می دهد.پش از انجام کار های مقاله طراحی سایت وردپرسی در خراسان جنوبی شما آماده درست کردن یک سایت قشنگ و جای دادن محتوای خود در درون آن شده اید.برای این کار نخستین گام نصب وردپرس بر روی هاست انجام شده است.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام