سایت خود را با وردپرس دیزاین کنید یا PHP

حال که در مقاله طراحی سایت وردپرسی در خراسان رضوی قصد به بوجود آوردن یک وبسایت برای پیشرفت کسب و کار خود گرفته اید باید اطلاع داشته باشید که این عنوان احتیاج به برنامه ریزی و تصمیم گیری دارد.یکی از اساسی ترین پرسش هایی که در این سطح به ذهنتان خواهد رسید این است که آیا خواستارید سایت خود را با وردپرس دیزاین کنید یا PHP ؟

یا به گونه دیگر می خواهید سایت شما با بستر آماده وردپرس دیزاین شود یا دیزاین وب سفارشی؟خیلی از شرکت ها از وردپرس به کار می برند به دلیل آن که به آن ها این امکان را می دهد تا بدون به عمل گرفتن یک دیزاین سایت و کدنویسی،یک سایت بروز ایجاد کند ولی آیا این مناسب ترین تصمیم است؟

در این مقاله طراحی سایت وردپرسی در خراسان رضوی ما این دو راه دیزاین سایت را با هم قیاس می کنیم و به وارسی بعد های مثبت و منفی هر یک می پردازیم.

فواید دیزاین سایت سفارشی

با بوجود آوردن یک سایت سفارشی،شما این فعالیت را خواهید داشت تا ضمن ادغام بعضی از کارکرد های خارق العاده بتوانید از بستر ووردپرس هم به کار ببرید کنید.سایت های با دیزاین سفارشی در موتور های سرچ کننده مثل گوگل رنک بالاتری نسبت به سایت هایی دارند که با وردپرس درست شده اند.

در نتیجه طبق مقاله طراحی سایت وردپرسی در خراسان رضوی برای کسب و کار هایی که این عنوان برای آنها مهم است این شیوه دیزاین سایت خوب تر است.سایت های با دیزاین سفارشی برای شما یک برند بخصوص(برندینگ) بوجود می آورد و سبب می شود تا تجارت شما خارق العاده شود.در حقیقت اسم تجاری شما را بیان می کند.

این سایت ها به شما این کارایی را می دهد تا اگر وقتی خواستید تغییری در کسب و کار خود داشته باشید، این فعاایت را با تماس با دیزایم سایت خود به آسانی انجام دهید.این سایت ها شامل پشتیبانی قوی تری در برابر به سایت های دیزاین شده با قالب های آماده وردپرس می باشند.

این کار به گفته مقاله طراحی سایت وردپرسی در خراسان رضوی به این علت است که سایت شما بواسطه یک دیزاین سایت تخصصی درست شده که همه مدل دیزاین را می داند، در نتیجه اگر اشکالی برای سایتتان بوجود آورد به آسانی می توانید بواسطه تماس با دیزاین خود این اشکال را برطرف کنید.

معایب دیزاین سایت سفارشی

این مدل وبسایت ها همواره گران تر از سایت های ووردپرسی هستند. علت این کار طبق گفته مقاله طراحی سایت وردپرسی در خراسان رضوی این است که این سایت ها تطبیق با احتیاج کسب و کار شما دیزاین می شوند و احتیاح به تخصص حرفه ای دارند.پردازش دیزاین این مدل سایت ها وقت بیشتری نسبت به سایت های ووردپرسی احتیاج دارند.

هر مدل تغییر در سایت احتمال دارد وقت بر باشد در نتیجه باید یقین داشته باشید که دیزاین شما همواره در دسترس باشد.وردپرس در حقیقت یک ابزار دیزاین سایت رایگان است که در اول برای بوجود آوردن وبلاگ دیزاین شده بود.با گذر سال ها،این ابزار کامل شده است و به یک بستر پیچیده برای دیزاین سایت تغییر یافته.

یکی از اساسی ترین علل هایی که مردم برای بوجود آوردن سایت خود این بستر را انتخاب می کنند این است که بر اصول مقاله طراحی سایت وردپرسی در خراسان رضوی تنها احتیاج به یک علم اولیه دارد و تخصص خاصی احتیاج ندارد.برای بوجود آوردن سایت به این شیوه احتیاج ندارد که کد نویسی بلد باشید.

در حقیقت 15 درصد از همه سایت ها با به کار بردن از وردپرس دیزاین شده اند و اندازه آن ها همچنان رو به بالا بردن است.دیزاین سایت از این شیوه به وقت کمتری نسبت به دیزاین سایت سفارشی احتیاج دارد.این کار به این علت است که سیستم اداره کننده محتوا یا CMS(Content Management system) قبلا بوجود آورده است.

در نتیجه شما می توانید زمان بیشتری برای محتوا و دیزاین داشته باشید.ووردپرس شامل تم های آماده می باشد.به جای سر و کله زدن برای بوجود آوردن یک تم، تنها می توانید به یکی از کتابخانه ها رجوع کرده و تم سایت خود را به آسانی تغییر دهید.وردپرس یک بستر امن برای دیزاین سایت را برای شما بوجود می آورد.

این کار به این دلیل است که جمعی از متخصصان در این بستر بر روی امنیت آن فعالیت می کنند و در صورت هر مدل مشکل و باگ در سیستم آن را مشخص می کنند و در آپدیت بروز آن را برطرف می کنند همینطور بر اصول مقاله طراحی سایت وردپرسی در خراسان رضوی وردپرس شامل افزونه هایی برای بهتر کردن رتبه بندی شما در موتور های سرچ کننده می باشد.

با به کار بردن از این افزونه ها می توانید بعضی از موارد اصولی سئو مثل Meta Description،H1 tags،Meta Title را برای سایت خود دارا باشید.وردپرس شامل تم هایی است که در گوشی همراه،تبلت،رایانه های شخصی امکان تماشا دارند.این تم ها می گذاوند تا کاربران بتوانند سایت شما را در هر دستگاهی دوره کنند.

همانگونه که پیش از این بیان کردیم ورپرس به صورت یک بستر وبلاگ نویسی آغاز به کار کرد.این به این مفهوم است که همچنان هم شامل یک ابزار وبلاگ نویسی داخلی می باشد که به شما امکان بوجود آوردن و نگهداری وبلاگ را می دهد.با ما در مقاله ی طراحی سایت وردپرسی در خراسان رضوی همراه باشید.

معایب دیزاین سایت با وردپرس

صحیح است گه وردپرس شامل کتابخانه ای با تم های متفاوت می باشد ولی امکان سفارشی سازی این تم ها با دقت به احتیاج شما وجود ندارددر نتیجه شما احتیاج به یک توسعه دهنده وبسایت احتیاج خواهید داشت تا درک خوبی از کارکرد وردپرس داشته باشد.

با این که این پلتفرم شامل آپدیت های مرتب و پچ های امنیتی می باشد، ولی همینطور در برابر هکر ها آسیب پذیر است.وردپرس احتیاج به نگهداری مرتب دارد.در پایان باید بیان کرد که هر دو شیوه دیزاین شامل بعد های بعد و منفی خاص خود هستند.و برای انتخاب شیوه مناسب خود باید به بودجه و احتیاج خود دقت کنید.

مقصود از دیزاین سایت : این دیگه اساسا به شما بستگی دارد که از سایت خودتون چه کارایی می خواهید بطور نمونه به دید ما یک سایت شرکتی که امکانات نخست دارد احتیاجی به سایت php از پایه نیست وردپرس یک cms  دارای انعطاف هست که اگر شما برنامه نویس باشید هر آن چه را می توانید با وردپرس آماده سازی کنید.

اما اگر یک سایت خواستارید که کلی محاسبات داخلش صورن می شود و از کارایی بیشتری بهره می برد سایت php برای شما خوب هست همین گونه که در مقاله طراحی سایت وردپرسی در خراسان رضوی عنوان شده برای یکی از مشتریان خودمون این فعالیت را کردیم.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام