طراحی سایت وردپرسی چیست

دارا بودن و دیزاین یک وب سایت در جهان به بیان مقاله طراحی سایت وردپرسی در خراسان شمالی اکنون برای هر کسب و کاری به یک اهمیت تغییر یافته . به علت همه گیر بودن اینترنت و رونق تجارت اینترنتی، بیشتر مردم راغب هستند در اینترنت به جهت فعالیت مورد احتیاج شون بگردن و اگر توانایی نداشته باشند شما و کسب و کارتون را در این محیط پیدا کنند حتما به دنبال رقباتان می روید.

ولی سفارش درست کردن سایت احتمال داررد قیمت های زیادی دارا باشد! ممکن است بهتر باشد خودتان دست به کار شوید و یک وب سایت برای خودتان دیزاین کنید! در این مقاله طراحی سایت وردپرسی در خراسان شمالی به صورت اساسی دیزاین سایت با وردپرس را به شما یاد می دهیم.

ما در این قسمت هم یادگیری ساخت و دیزاین سایت وردپرسی را جای داده ایم و هم آن که امکانی را بوجود آورده ایم تا در صورت احتیاج و تمایل شما، متخصصان تخصصی ما در ویکی دیزاین سایت تخصصی را انجام دهندالبته احتمال دارد تصور درست کردن یک وب سایت برای خودتان یکم دشوار و پیچیده باشد!

حتی احتمال دارد به گمانتون این فعالیت برای فردی که پیشرفت دهنده وب نیست یا هیچ تجربه ای در دیزاین وب ندارد اساسا غیر احتمال باشد. خب من یه خبر خوشحال کننده برایتان داریم، یک نرم افزاری موجود است که به راحای نی شود از آن استفاده کرد.

و حدودا هر فردی با یاری این نرم افزار می تواند یک وب سایت تخصصی یا یک وبلاگ برای کسب و کارش بسازد. بله! نام این نرم افزار وردپرس هست. با ما در مقاله طراحی سایت وردپرسی در خراسان شمالی همراه باشید تا آموختن درست کردت سایت با وردپرس را برایتان تشریح بدهیم که چگونه با به کار بردن از وردپرس می توانید به آسانی یک وب سایت برای خودتان دیزاین کنین و به راحتی مدیریتش کنید.

بعد از پایان این مقاله طراحی سایت وردپرسی در خراسان شمالی ، برای آن که سایت وردپرسی شما رنک های مناسبی در گوگل بدست آورد ، به شمار پیشنهاد می کنیم مقالات را مطالعه کنید.

وردپرس چیست

وردپرس یک سیستم اداره کننده محتواست (CMS) که به شما امکان میزبانی و درست کردن یک وب سایت را می دهد. سیستم های اداره کننده محتوا مانند وردپرس، یک نرم افزار زیر نظر وب هستن که امکان اداره کردن یک وب سایت و محتوای وب رو برای افرادی که با زبان های دیزاین و پیشرفت وب آشنایی ندارن بوجود می آورند . ولی چگونه؟

مقاله طراحی سایت وردپرسی در خراسان شمالی یک راهنمای کلی برای یاد دادن درست کردن سایت با وردپرس است که به طور مرحله به مرحله به شما فرا می دهد که وب سایت وردپرسی خودتون را درست کنید و کنار این قواعد ها، یک فهرست از مواردی که برای کار با وردپرس به آن احتیاج دارین را هم برایتان آماده کرده است.

ولی پیش از همه این فعالیت ها باید به یک پرسش پاسخ بدهیم، پرسشی که همواره همه افرادی که می خواهند فعالیت با وردپرس را آغاز کنند براشون رخ می دهد: چه اختلافی میان WordPress.com و WordPress.org وجود داره؟

اختلاف WordPress.com و WordPress.org

WordPress.com و WordPress.org هر دو از سرویس های وردپرس هستن. WordPress.org به صورت یک پلتفرم وبلاگ نویسی شروع به کار کرد و در حال کنون تکمیل شده و بیش از یک وبلاگ نویسی راحت است. این سرویس هیچ حدی نداره و این امکان را به شما می دهد که به آسانی یک سایت کامل درست کنید.

ولی برای آن که بتونین از این سرویس به کار ببرید باید هاست و دامنه کافی را خریداری کرده باشید. در این پلتفرم می شود در نظر مقاله طراحی سایت وردپرسی در خراسان شمالی از افزونه ها و برنامه های رایگان و پولی به کار ببرید و به آسانی روی وب سایت تان نصب کنید و همیتطور وب سایت تان را همانگونه که می خواهید مدلی و سفارشی سازی کنید.

برای تحلیل و ارزیابی سایت هم می شود از ابزارهای ارزیابی مانند گوگل آنالیتیکس به کار ببرید .ولی wordpress.com  به شما اجازه می دهد بدون احتیاج به هاست و دامنه خیلی زود یک وبلاگ بوجود آورید. در این پلتفرم شما نمی توانید قالب های مورد گمانتان را روی سایت بارگذاری کنید.

و باید از قالب های رایگان در وردپرس به کار ببرید . اضافه بر این امکان سفارشی سازی برای تغییر دادن قالب ها هم محدوده. برای ارزیابی وبلاگ تان می توانید از ابزار ارزیابی گر خود پلتفرم به کار ببرید و بگذارید استفاده از ابزار های دیگر مانند گوگل آنالیتیکس را ندارید.

خوب حالا که اختلاف این دو سرویس را فهمیدید می توانیم در این مقاله طراحی سایت وردپرسی در خراسان شمالی فواید و معایب این دو را وترسی کنیم تا با دقت به مدل کسب و کارتان مناسب ترین پلتفرم را انتخاب کنید. WordPress.org می شود سرویس ایده آل شما باشد اگر خواستار باشید کاملا کنترل وب سایت تان را دارا باشید و آن را اداره کنید.

صحیح است که این سرویس رایگانه ولی شما مجبورین که قیمت های دیگری که برای نگهداری یک سایت ممکن است را پرداخت کنید. شما باید دامنه مورد گمانتان را خریداری کنید، افزونه های مورد احتیاج را آپلود و نصب نید، کد سایت را تغییر دهید و امنیت وب سایت تان را اداره کنید.

ویژگی های WordPress.com

WordPress.com برای شما خوب است اگر به دنبال یک کار آسان هستین. با به کار بردن از این پلتفرم دیگر احتیاجی نیست خودتان سرور را اداره کنید یا بابت میزبانی سایت (هاست) قیمتی پرداخت کنید و یا خواستار باشید دامنه ای برای وب سایت تان خریداری کنید. WordPress.com یک نسخه رایگان و یک نسخه هزینه ای دارد.

و اگر از نسخه رایگان به کار ببرید نمی توانید هر قالب سایت و یا افزونه ای را آپلود بینجامید ولی با پرداخت و خرید نسخه پریمیوم می توانید از امکانات زیاد تری به کار ببرید و کنترل زیاد تری روی سایت یا وبلاگ تون دارا باشید.دقت داشته باشید که شما با به کار بردن از سایت های اساسی وردپرسی به طور کامل می توانید سایت خود را دیزاین کنید بدون هیچ حدی.

این سایت ها به شما همه امکانات کافی را می‌دهند و این شما هستید که با انتخاب پلن مورد احتیاج معین می‌کنید که برای دیزاین سایت وردپرسی خود به چه امکاناتی احتیاج دارید و چه پلنی را منتخب می‌کنید.یادگیری درست کردن و دیزاین سایت با وردپرس برای مبتدی ها.

برای آن که بتوانید وب سایت محبوبتان را با وردپرس دیزاین کنید و درست کنید چندین مسیر وجود دارد. همواره کار کردن با وردپرس برای کاربران بیشتر راحت است هرچند اگر اساسا تازه کار باشید احتمال دارد آغاز کار کمی برایتان نگران کننده باشد، به همین علت در این مقاله طراحی سایت وردپرسی در خراسان شمالی قصد دارم به شما آموزش درست کردن سایت با وردپرس را بدهیم ، پس اصلا استرس نداشته باشید.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام