طراحی سایت با وردپرس چگونه است

وردپرس یک سیستم اداره کننده محتوا به بیان مقاله طراحی سایت وردپرسی در سیستان و بلوچستان بطور کامل رایگان و اپن سورس هست ( بر پایه مجوز GPL ) که شما بصورت آن توانا خواهید بود به آسانی یک وبلاگ – فوتوبلاگ – پادکست – گالری و … درست کنید.وردپرس بواسطه زبان خیلی محبوب PHP نوشته شده و از توانایی MySQL برای ذخیره داده ها به کار می برند.

دو مقصود اساسی سازندگان وردپرس آسانی کاربر در کار با این سیستم و رعایت استاندارد های دنیا هست. به همین مفهوم ممکن است شما امکاناتی را که در یک CMS تماشا می کنید بصورت تمام و کمال در وردپرس مشاهده نمی کنید. به همین مفهوم سازندگان وردپرس با کد نویسی مناسب و کامل و در اختیار جای دادن امکانات و API های زیادی برای پیشرفت دهندگان این امکان را بوجود آورد که دیگران بتوانند به آسانی اقدام به درست کردن و پیشرفت افزونه برای وردپرس بکنند.

وردپرس در ادامه مسیر که به گفته مقاله طراحی سایت وردپرسی در سیستان و بلوچستان پروژه موفق b2 می باشد که در سال ۲۰۰۳ صورت گرفت. اسم وردپرس بواسطه Christine Selleck دوست مت مولوگ ( پیشرف دهنده اساسی وردپرس ) پیشنهاد و از آن روز تا حال وردپرس با سرعت و پیشرفتی قابل مهمی تبدیل به مشهور ترین و پرکاربردترین ابزار درست کردن وبلاگ بر روی هاست شده است.وردپرس هم حال از سببی نمادی از وب۲ و از سبب دیگر نشانه ای از اپن سورس به شمار می رود.

درباره پروژه وردپرس فارسی

وردپرس یک سکوی منتشر مبتنی بر وب یا به بیان راحت تر یک نرم‌افزار زیر نظر وب است که در حقیقت ادامه موفقیت‌آمیز پروژه b2 می باشد و بواسطه مت مولوگ بنیان گذاری شده است.او و همکارانش با تاسیس شرکت Automattic حال در حال پیشرفت این نرم افزار و پروژه های موازی آن مثل Akismet می باشند.

عمومی ‌ترین کاربرد از وردپرس که در این مقاله طراحی سایت وردپرسی در سیستان و بلوچستان گفته شده برای درست کردن یک وبلاگ می‌باشد به دلیل آن که وردپرس شامل هسته‌ای توانا است و پیشروترین نرم‌افزار در این حیطه به حساب می‌ رود.وردپرس با زبان برنامه نویسی مورد علاقه و توانمند PHP نوشته شده و از توانایی MySQL به کار می برد.

وردپرس یک نرم افزار بازمتن (Open Source) می باشد و بر جهت اجازه نامه Gnu Public License (GPL) انتشار می یابددر نتیجه طبق گفته مقاله طراحی سایت وردپرسی در سیستان و بلوچستان اجازه‌نامه همه نکات استفاده از وردپرس زطور رایگان می باشد، همینطور شما می توانید وردپرس را با خیال آسوده تغییر دهید و به صورت سکویی برای پروژه های خود به انجام گیرید.

نخستین استفاده کنندگان از وردپرس در میان وبلاگ نویسان ایرانی، وبلاگ های محسن طالب٬ گناهکار٬ Virtual Life و Alvan Web بودند.از همان وقت سعی های بواسطه ای بودند که برای فارسی‌سازی وردپرس با عرضه فایل‌ های ترجمه زبان و پوسته‌های فارسی شروع شد.

در فروردین ۱۳۸۴ منتشر کردن افزونه تاریخ شمسی برای وردپرس بواسطه آقای مانی منجّمی سرعت بومی‌ سازی وردپرس را دو برابر کرد. تا آخر خرداد ماه همان سال نسخه دوم آن افزونه همچنین انتشار داده شد و پروژه وردپرس فارسی رسما شروع به فعالیت نمود. خدمات های این دوستان سبب زیاد شدن چشمگیر مورد علاقه وردپرس در بین کاربران وب فارسی زبان شد.

در زمان دو سال بعد، سعی های این دوستان در حیطه به‌روز رسانی افزونه، به‌روزنگاه‌ شامل فایل‌ های زبان و فارسی‌رسازی پوسته‌ها ادامه دارا بود. همینطوری به گفته مقاله طراحی سایت وردپرسی در سیستان و بلوچستان با همکاری نزدیک گروه پیشرفت وردپرس و گروه وردپرس فارسی زیادی از احتیاج های کاربران فارسی زبان به صورت زیادی به متن نرم افزار وردپرس افزوزه شد.

و خیلی از اشکالات در این حیطه بر طرف گردید.از فروردین ماه ۱۳۸۶ و در این مقاله طراحی سایت وردپرسی در سیستان و بلوچستان با افزودن اشخاص علاقه‌مند دیگری به این پروژه و انسجام زیاد تر خدمات ها، برنامه‌ریزی برای درست کردن وب‌سایت و عرضه فعالیت اساسی در حیطه پشتیبانی از کاربران وردپرس فارسی شروع شد.

هم حال بسته های عرضه شده بواسطه گروه وردپرس فارسی، وردپرس را به یک نرم‌ افزار بی‌رقیب در حیطه بومی‌سازی فارسی تغییر می دهد. خصوصیت همه بسته‌ های عرضه شده بواسطه گروه وردپرس فارسی این است که عوض شدنی در اساس و هسته نرم‌افزار وردپرس بوجود نیاورده و تماما به طور افزودنی می باشند.

خدمات های گرو وردپرس فارسی

  • آپدیو نگه داشتن فایل های ترجمه وردپرس به زبان فارسی
  • آپدیت نگه داشتن و افزودن امکانات افزونه وردپرس فارسی
  • عرضه مستندات لازم به کاربران وردپرس فارسی در قالب ویکی
  • پشتیبانی وردپرس فارسی از راه انجمن تخصصی
  • عرضه پوسته‌های استاندارد و قشنگ به طور مداوم
  • اجازه نامه وردپرس فارسی

همه کالا ها درست شده بواسطه گروه وردپرس فارسی مثل نرم افزار وردپرس بر جهت اجازه نامه Gnu Public License (GPL) انتشار می یابد و به کار بردن از آن ها اساسا رایگان می باشد.همه خدمات های گروه وردپرس فارسی بر بومی سازی نرم افزار وردپرس متمرکز بوده و این گروه مسئولیتی در قبال پشتیبانی و خدمات های وردپرس کام ندارد.

کارایی وردپرس

وردپرس برای نصب روی هاست دیزاین شده است. اضافه بر این شما توانا هستید وردپرس را به شیوه های مختلف طبق گفته مقاله طراحی سایت وردپرسی در سیستان و بلوچستان حتی روی کامپیوتر خود نصب کنید.هسته قابل حمل!شما توانایی دارید به طور درختی وردپرس رو بر هاست خود نصب کنید.

این به این مفهوم است که وردپرس توانایی نصب رو در یک پوشه بخصوص شامل هست اضافه بر این توانا هستید برای دارا بودن یک کار مرتب وردپرس را در یک پوشه نصب و آدرس مورد گمان به کار ببرید،هر تفاوت ساعتی که دارید وردپرس این کارایی را به شما می دهد که ساعت مورد گمان خود را با دقت به ساعت جهانی مرتب کنید.

بطور نمونه اگر در تهران زندگی می کنید ساعت شما از ساعت دنیا ۳ ساعت و نیم جلو هست در نتیجه شما توانا هستید تا وقت وردپرس را به آسانی عوض کنید.شما می توانید طبق نظر مقاله طراحی سایت وردپرسی در سیستان و بلوچستان در وردپرس با پویا کردن توانایی gzip اندازه مصرف پهنای باند خود را کم کنید.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام