فواید دیزاین سایت با وردپرس

با ما در مقاله ی طراحی سایت وردپرسی در قزوین همراه باشید،دیزاین وب سایت با وردپرس فواید خیلی زیادی دارد و امکانات زیادی را برای دیزاین وب سایت بوجود آورده است. از این جهت به معرفی بعضی از این فواید در این مقاله  می پردازیم :

۱- وردپرس یک پلتفرم متن باز (open source) است :

وردپرس سیستم اداره کننده محتوایی است که متن باز است به این مفهوم که دیزاین وب سایت و پیشرفت دهندگان وب می توانند کد های دستوری مختلفی را با زبان PHP به آن بیفزایند یا تغییر دهند یا پاک نمایند و حتی در اختیار دیگر اشخاص قرار دهند. امکان متن باز بودن وردپرس یک فایده خیلی بزرگ برای دیزاین سایت با وردپرس می باشد.

اما باید به این مورد در مقاله طراحی سایت وردپرسی در قزوین دقت نمود که عوض کردن در کد های وردپرس استلزام دانش برنامه نویسی بوده به دلیل آن که این عنوان تا حد بیشتری امنیت وب سایت و کارکرد آن را تحت اثر جای می دهد به دلیل آن که کد های معیوب کارکرد درست وب سایت را به مخاطره می اندازد.

۲- آسانی در دیزاین سایت و اداره کردن آسان وب سایت :

هر فردی با کمترین دانش فنی در حیطه زبان های برنامه نویسی می تواند به آسانی وردپرس را دانلود ، نصب و فعال نماید و قالب مورد علاقه خود را آماده سازی نماید. وردپرس به علت آن که ارتباط کاربری خیلی ساده دارد پردازش بوجود آوردن انواع محتوای متنی ، آپلود عکس و فیلم و … را قبل از پیش راحت نموده است.

باید اطلاع داشته باشیم در مقاله طراحی سایت وردپرسی در قزوین ، وردپرس پیشخوان خیلی جذابی را دارد که همه کارایی و تنظیمات متفاوت وب سایت را در دیگر مدیر سایت جای داده است.

امتیازات دیزاین وب سایت با وردپرس

۳- توانایی پیشرفت پذیری وردپرس و آپدیت دائم العمر :

با دقت به آن که وردپرس یک سیستم نرم افزاری متن باز می باشد و همینطور آپدیت های مرتب و همیشگی را در دیگر برنامه نویسان دیزاین سایت جای می دهد ، توانایی توسعه پذیری زیادی را در اختیار آن ها جای می دهد. توانایی توسعه پذیری بدین مفهوم به گفته مقاله طراحی سایت وردپرسی در قزوین می باشد.

که دیزاین وب سایت می توانند هر کارکردی که در وقت حال احتیاج است به وردپرس افزوده شود ، تغییراتی بوجود آورد و … را به آسانی برای صاحبین وب سایت و کسب و کار ها صورت دهند.

۴- انعطاف پذیری در دیزیان سایت با WORDPRESS :

دیزاین سایت وردپرسی از انعطاف پذیری خیلی بیشتری بهره می برد و توانایی شخصی سازی های مختلفی را بر اصول سلیقه مشتریان در اختیار ما می گذارد. با به کار بردن از پلاگین های مختلف می توان تغییرات شکلی زیادی را بوجود آورد، امکانات زیادی را افزود و یک دیزاین سایت رسپانسیو تخصصی را در اختیار مشتریان جای داد.

از راه دیزاین سایت وردپرسی می توان صفحات ، برگه ها ، نوشته های متفاوتی را بینهایت افزوده نمود و هزاران محتوای بروز را در سایت جای داد. سبب بروزرسانی سایت و افزونه‌ها احتیاجی به دیزاین سایت و برنامه نویس نبوده و آپدیت و بروزرسانی به راحتی صورت می‌گیرد.

بعضی از فواید دیزاین وب سایت با وردپرس

۵- کم کردن قیمت های دیزاین سایت وردپرسی :

اضافه بر ثن که در مقاله طراحی سایت وردپرسی در قزوین دیزاین و درست کردن وب سایت با وردپرس کم قیمت است ، دیگر احتیاجی نیست که برای هر عوض شدنی که می‌خواهید در سایت صورت دهید، به شرکت دیزاین سایت خود رجوع کنید. وردپرس این کار را به شما می‌ دهد که هر وقت خواستید.

تغییرات خود را داخل سایت بوجود آورید، مطالب بروز در سایت انتشار دهید، کاربران خود را اداره کنید، به دیدگاه رسیدگی کنید و کسب درآمد قابل دقت نمائید.

۶- شکل قشنگ و تخصصی در دیزاین سایت :

میلیون ها وب سایت با شکل های متفاوتی وجود دارند که می توانید هر شکلی که علاقه داشته باشید را برای وب سایت خود انتخاب و آماده سازی کنید یا حتی شکلی اختصاصی برای خود دیزاین کنید. این فایده بزرگ دیزاین سایت با wordpress می باشد.ادامه بعضی از فواید دیزاین وب سایت با وردپرس به گفته مقاله طراحی سایت وردپرسی در قزوین :

۷- ارتباط تعاملی با فضا های اجتماعی :

وردپرس از راه پلاگین و افزونه های جانبی به فضا های اجتماعی متفاوت ازجمله توییتر ، فیسبوک ، تلگرام ، اینستاگرام ، پینترست و … اتصال می یابد و ممکن بودن تبادل محتوا یا اشتراک گذاری را برای شما بوجود می آورد. همینطور از راه افزونه فرستادن اتوماتیک محتوا به فضا های اجتماعی | Social Auto Poster می توانید محتواهای سایت را بطور اتوماتیک به فضا های اجتماعی بفرستید .

۸- سئو تخصصی و بهینه سازی عالی :

وردپرس شامل کدنویسی استاندارد می باشد تا سئو سایت شما را هر اندازه زیاد تر بهبود ببخشد تا در نتایج گوگل مناسب ترین جایگاه را دارا باشید. البته سئو تنها به سیستم اداره کننده محتوای انتخابی شما محدود نمی‌شود و نکات زیاد دیگری همچنین در این قسمت از مقاله طراحی سایت وردپرسی در قزوین سهیم هستند.

وردپرس به خودی خود نکات محدودی از سئو را دربردارد و می‌ توان با به کار بردن از پلاگین‌ های مختلفی از جمله افزونه yoast seo تا حد بیشتری به رتبه وب سایت یاری کرد.

ادامه امتیازات دیزاین وب سایت با وردپرس

۹- امنیت زیاد :

وردپرس از امنیت خیلی زیادی دارا است. ولی به علت آن که امنیت یک مسئله نسبی است و هیچ زمان صد در صد نخواهد بود، وردپرس هر روز اشکالات وردپرس را وارسی می‌ کند و در آپدیت ها برطرف می‌ کند. اضافه بر گروه وردپرس، برنامه‌نویس‌ های بیشتری در دنیا هستند که روی امنیت وردپرس فعالیت می‌ کنند.

اضافه بر آن که وردپرس به خودی خود تا حد بیشتری ایمن است، افزونه‌ هایی برای ایمن تر کردن سایت همچنین موجود است تا سایت خود را امن تر کنید. نخستین گام برای بالا بردن امنیت وردپرس، عوض کردن آدرس ورود به پنل اداره آن می‌ باشد. سبب بالا بردن امنیت وردپرس پلاگین های بیشتری موجود است.

ولی بهترین و عملکرد ترین افزونه امنیتی را می توان افزونه محافظ امنیتی توسعه وردپرس | iThemes Security Pro را معرفی نمود.

۱۰- ارتباط برنامه نویسی نرم افزاری :

فضا ها و رسانه های اجتماعی APIs هایی را عرضه می دهند که به کاربران اجازه داده اند با وب سایت ها ادغام شوند. وردپرس شامل APIs های خیلی بیشتری است که به شما یاری کند تا منابع دیگر را وب سایت خودتان ترکیب کنید.به طور نمونه در مقاله طراحی سایت وردپرسی در قزوین برای دارا بودن خبرنامه بر روی وب سایتتان حتما باید api مرتبط به آن را گرفته و از پلاگین مورد گمان به کار ببرید.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام