مراحل دیزاین سایت چیست

برای آن که آغاز به دیزاین سایت کنید به بیان مقاله طراحی سایت وردپرسی در لرستان حتما باید از تعدادی مراحل دنبال کنید تا هم کار دیزاین سایت راحت باشد و هم معین باشد که در هر مرحله از دیزاین باید چه فعالیت هایی را انجام دهید. ما در ادامه تلاش می کنیم مراحل دیزاین وبسایت های وردپرسی و مدل سایت های وردپرسی را باهم وارسی کنیم.

وردپرس یک سایت ساز رایگان و یا به معنایی یک سیستم اداره کننده محتوا (CMS) است که یک سوم سایت های کنون از وردپرس برای دیزاین و درست کردن سایت خود به کار برده اند. و این نشان از فعالیت این سایت ساز است.اساسی برای وردپرس علت می شود آورد که به چه دلیل باید از وردپرس برای دیزاین سایت به کار ببریم.

که یک مقاله طراحی سایت وردپرسی در لرستان وجامع در این مورد وردپرس چیست نوشته ایم که به شما پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید.به یاد داشته باشید این که وردپرس یک سایت ساز رایگان و خیلی فعالانه است.

خرید و یا ثبت دامنه

در مرحل نخست باید یک اسم دامنه برای سایت خود منتخب کنید. دامنه یک آدرس آنلاین است که اشخاص بوسیله آن داخل سایت شما می شوند. بصورت نمونه آدرس دامنه سایت ما avashtech.com است.خرید اسم دامنه خیلی راحت است تنها کافی تو گوگل جستجو کنید خرید دامنه اساسی سایت برایتان می آورد که فعالیت ثبت دامنه را انجام می دهند.

و به آسانی می توانید از آن ها اسم دامنه را ثبت و خریداری کنید.دامنه را ثبت و خریداری کنید.اسم دامنه مناسب باید تا اندازه امکان به حیطه و زمینه کاری شما نزدیک باشد. این مورد را هم در مقاله طراحی سایت وردپرسی در لرستان گمان داشته باشید که اسم دامنه باید کوتاه و آسان باشد تا هم تایپ کردنش آسان باشد.

هم به یاد سپردنش اسم دامنه با پسوند های متفاوتی عرضه می شود که مناسب ترین مورد دامنه های بین المللی یا همان دات کام است.ولی اگر در صورتی که اسم دامنه شما با پسوند دات کام از پیش رزرو شده باشد می توانید از پسوند های دیگه مانند :

.net برای تمام در دسترس است ولی زیاد تر برای شرکت های فناوری عملکرزددارد و به کار برده می شود.

.org برای تمام در دسترس است ولی بیشتر برای سازمان های و شرکت مورد کاربرد جای می گیرد.

.co برای تمام در دسترس است ولی بیشتر برای شرکت ها به کار برده می شود.

البته پسوند های دیگر هم موجود است که احتیاج نیست در این مقاله طراحی سایت وردپرسی در لرستان به آن بپردازیم.البته اگر خواستارید درون ایران خدمات می کنید می شود از دامنه های ملی که برای هر کشوری موجود است به کار ببرید . مثل .ir برای ایران | .us برای امریکا.

مورد پر اهمیت: در پیش دامنه ای .ir که استفاده می کنید به شما در مقاله طراحی سایت وردپرسی در لرستان پیشنهاد می کنیم که .com آن را هم رزرو انجام دهید.بصورت مثل اگر دامنه test.ir را خریداری کردید test.com رو هم رزرو کنید.با دقت به پسوند، دامنه ها هزینه های مختلفی دارند و هر ساله باید برای تمدید آن پول بپردازید.

البته تعدادی از دامنه ها هستند که احتمال دارد از قب رزرو شده باشد و برای فروش انجام شده باشد که هزینه های سرسام آوری دارد و به این یاد گران هستند که دامنه های کمی هستند و طرفدار بیشتری دارند.مثل شماره گوشی های رند که قیمت زیاد تر هستند.

استفاده محیط میزبانی هاست (Host)

پس از ثبت اسم دامنه در مرحله دوم شما احتیاج به محیط میزبانی یا به اصطلاح هاست احتیاج دارد.هاست ها در حقیقت کامپیوتر های همواره اینترنتی هستنند و 24 ساعت شبانه روز روشن هستند و آگاهی سایت شما مثل عکس ها و همه آگاهی سایت روی هاست ذخیره می شود تا شبانه روز در دسترس مخاطبان سایت شما جای بگیرد.

خرید هاست هم مثل ثبت دامنه راحت است و باز هم لازم است یک جستجو در گوگل بزنید خرید هاست تا فهرست شرکت های هاستینگ را مشاهده کنید. پیش از خرید هاست باید تعدادی مواردی را درگمان بگیرید که در ادامه مقاله طراحی سایت وردپرسی در لرستان خواهیم بیان کرد.

مواردی که باید زمان خرید هاست با آن دقت کنید :

سرعت آپ تایم زیادی داشته باشد.

نسخه php 7.2 و یا زیاد تر را ساپورت کند.

نسخه MySQL 5.6 و یا زیاد تر را پشتیبانی کند.

پشتیبانی از https.

همواری تلاش کنید از شرکت های هاستینگی خرید کنید اسم آشنا هستند و سایت های مشهور و بزرگ روی آن ها انجام داده اند و هیچ زمان از سایت های مختلف استفاده نکنید.اندازه ای از شرکت های هاستینگ هم موجود است که هاستینگ های ویژه وردپرس را عرضه می کنند که از آن ها هم می شود به کار ببرید . البته قیمت های زیادی دارند.

از شرکت های هاستینک مناسب در ایران می شود به ایران سرور، ایران وب هاست، هاست دی ال و همینطور از به میهن وب هاست اشاره کرد.هاستینگ ها مدل متفاوت دارد که ما دو تا از پر اهمیت ترین آن ها را که زیاد ترین کاربرد را دارد وارسی می کنیم.

هاست های مشترک : مدلی از هاست است که روی یک محیط میزبانی چندین سایت موجود است و از یک منابع به کار می برند که برای آغاز به شما در مقاله طراحی سایت وردپرسی در لرستان پیشنهاد می کنیم از این مدل هاست به کار ببرید که قیمت کم تری نسبت به هاست های دیگر دارد و برای آغاز مناسب ترین مورد است.

البته این مورد را هم در گمان داشته باشید هاست پس از آن که سایت رشد کرد و ترافیک بیشتر ی جلب کرد قابل عوض شدن است هم می تواند پیشرفت بدهید و هم شرکت هاستینگ را تغییر دهید بدون آن که اشکالی برای سایتتون رخ دهد.

مناسب برای سایت های جدید تاسیس و کوچک

سرور مختص (VPS) : مناسب برای سایت های عظیم است که به منابع زیاد تری نیاز دارند و تنها یک سایت روی آن ها میزبانی می شود و نسبت به هاست های مشترک هزینه های خیلی زیادس دارند. برای آغاز خوب نیست.پس از خرید اسم دامنه باید آن را به هاست خود اتصال دهید که شرکت های هاستینگ همواره اینکار را برای شما صورت می دهند.

و لازم تنها یک تیکت به پشتیبانی هاستینگ بفرستید .نصب وردپرس : مرحله سوم از دیزاین سایت با وردپرس نصب وردپرس است تنها لازم به سایت وردپرس رجوع کنید و آخرین نسخه آن را دانلود کنید.البته به بیان مقاله طراحی سایت وردپرسی در لرستان خیلی از هاستینگ اگر تمایل دارند برای شما این فعالیت را صورت می دهند. و وردپرس را نصب می کنند.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام