مفهوم مقاله از پلتفرم چیست

پلتفرم خوب طبق دیدگاه مقاله طراحی سایت وردپرسی در مازندران برای دیزاین وبسایت خود را منتخب نمایید.پیش از آن که شما در مورد دیزاین و اسم دامنه خود نگران باشید، شما باید قصد داشته باشید که چه پلت فرمی را برای درست کردن وب سایت خود به انجام می گیرید.خب، وقتی که ما آغاز به دیزاین وبسایت کرده ایم.

خیلی از سایت های با به کار بردن از HTML (کد)، CSS و حتی فلش درست می شدند. این وقت خیلی زیادی را برای آموختن درست کردن وبسایت از ما گرفت.به همین علت بیشتر مردم همچنان هم فکر می کنند درست کردن وب سایت از اول اشکالی است و یا احتیاج به اندازه بیشتری از مهارت های برنامه نویسی و دیزاین دارد.

البته این تا اندازه ای صحیح است ولی برای دیزاین هر وبسایتی نه!در سال ۲۰۱۶، سیستم های اداره کننده محتوا (CMS) مثل وردپرس موجود است که بوجود آوردن یک وب سایت را برای تمامی قابل دسترس کرده اند.به گونه دیگر در مقاله طراحی سایت وردپرسی در مازندران، یک سیستم اداره کننده محتوا (یا پلت فرم درست کردن وب سایت).

یک بستر کاربر پسند برای درست کردن وب سایت و اداره کردن محتوای اینترنتس آن، به جای کاربرد از یک گروه از صفحات کدنویسی شده است.با ما در مقاله ی طراحی سایت وردپرسی در مازندران همراه باشید.

ولی چرا وردپرس از دیگر خوب تر است

هیج جای جهان مسیری خوب تر و راحت تر از وردپرس برای درست کردن یک وب سایت رایگان پیدا نمی کنید، به دلیل آن که همانگونه در مقاله طراحی سایت وردپرسی در مازندران ذکر شده :

۱. وردپرس فارسی خیلی خوب و بروز می باشد.WordPress این سیستم اداره کننده محتوا (CMS) در کشور ما نماینده رسمی دارد و همه نسخه های آن به طور رایگان در وب سایت وردپرس فارسی جای می گیرد.

۲. وردپرس بطور کامل رایگان است، همراه با خیلی از پوسته ها و تم های قشنگ که می توانید انتخاب کنید.یادگیری دیزاین وب سایت رایگان با وردپرس زمانی قشنگ تر می شود که اطلاع داشته باشید اندازه نامحدودی از قالب های رایگان برای این CMS موجود است.

از منابع رایگان آن می توان در مقاله طراحی سایت وردپرسی در مازندران به منبع پوسته وردپرس فارسی و از منایع پولی آن می توان به وب سایت themeforest نام برد .مورد دیگر آنکه وردپرس یک جامعه عظیم از طراحان وبسایت را دارا است که در دل همین مردم هستند. وب سایت نکسار همچنین قالب وردپرسی است که بواسطه گروه ما درست شده است.

در قالب های وجود داشته وردپرس با کمی گشت و گذار می شود خلاقانه ترین دیزاین وبسایت ها را مشاهده کنید و از بین آن قالب ها برای خود دانلود کنید.

۳. وردپرس برای تازه کاران خوب است!اگر شما توانایی دارید در ورد مایکروسافت متنی را بنویسید بنابراین می توانید محتوای وبسایت خود را در وردپرس هم داخل کنید. شما می توانید با افزونه های وردپرس وبسایت خود را زیاد کنید و حدودا هر امکاناتی در درست کردن وبسایت خود احتیاج داشته باشید از پلاگین های وردپرس به طور رایگان به کار ببرید.

با “پلاگین ها یا همان افزونه ها” شما توانا به افزودن فرم های تماس، فرم های اشتراک، گالری تصویر و … برای وب سایت تان خواهید بود. خیلی راحت است، نه؟

۴. آیا وردپرس برای سایت های کوچک یا بزرگ؟ پاسخ طبق گفته های مقاله طراحی سایت وردپرسی در مازندران: عالی برای هر دو از وبلاگ های عمومی تا سایت های شرکتی قشنگ و فروشگاه های اینترنتی، وردپرس می تواند در هر مدل از دیزاین وب سایت مناسب ترین پبت فرم انتخابی شما باشد. وردپرس بواسطه eBay، موزیلا، رویترز، CNN، Google Ventures و حتی ناسا به کار برده می شود.

۵. همواره قالب های آماده وردپرس Responsive خواهند بود، به این معنی که برای گوشی، تبلت و رایانه استفاده شده اند.پس عدم استخدام یک دیزاین وبسایت، می شود به طور همزمان نسخه گوشی و تبلت سایت خود را دارا باشید.

۶. پشتیبانی زیاد و جامعه بزرگ برنامه نویس برای یاری به زیاد شدن وردپرس.بخاطر به کار بردن شدن زیادی از مردم از این پلت فرم (وب مستر ها، وبلاگ نویسان، پیشرفت دهندگان تم و سازندگان پلاگین)، یافتن یاری سریع زمانی که شما به اشکالی بخورید خیلی آسان می شود.

مناسب ترین مکان برای این کار انجمن وردپس فارسی است.سفارش ما در مقاله طراحی سایت وردپرسی در مازندران این است که اگر شما به جهت کتاب آموزش دیزاین سایت همچنین می گردید، کتابی را بخرید که آموختن درست کردن وبسایت با وردپرس را داده باشد.البته، دیگر پلت فرم های سیستم اداره کننده محتوا همچنین برای دیزاین وبسایت وجود دارد.

دروپال یک پلتفرم خیلی قدرتمند است که مورد علاقه برای دیزاین وب و برنامه نویسان با تجربه است، ولی با یک منحنی آموختن سخت! که یک انتخاب بد برای مبتدیان به شمار می آید.جوملا مشابه وردپرس است و به کار بردن زیادی برای فروشگاه های اینترنتی می شود.

ولی شما کمتر باید کمی از برنامه نویسی وبسایت سر در بیاوردید تا توانایی داشته باشید با این platform دیزاین وبسایت کنید.

یافتن یک اسم دامنه و هاست

برای درست کردن یک وب سایت بروز آنلاین، شما احتیاج به دو چیز دارید:اسم دامنه (یک آدرس وب مانند nexar.ir)هاست وب (یک سرویس است که سایت شما را به اینترنت اتصال می یابد و مثل هارد آگاهی سایت را روی آن می ریزید.)پلت فرم وردپرس رایگان است.

ولی یک اسم دامین و میزبان وب (هاست) برای شما قیمت در حدود ۲۰ الی ۵۰ هزار تومان در سال به دنبال دارد، اما باز هم قیمت آن ها پایین تر از قیمت های دیگر است ، من همواره برای خرید دامین و هاست وبسایت های درست شده بواسطه خودمان و سئو تهران است که از هر دو وبسایت خیالتان آسوده باشد.

ولی باید اطلاع داشته باشید که یک مورد مهم در این یادگیری دیزاین وب سایت همین مورد است که هاست و دامنه را نباید از هر سایتی خرید!شرکت های مختلف فروش هاست و دامنه می توانند به شما ضرر های بزرگی بزنند. بطور نمونه در مقاله طراحی سایت وردپرسی در مازندران تعجب نکنید اگه به شما زنگ زدند.

و بیان کردند که آگاهی شما پریده، ببخشید از هر سایتی هاست می گیرید، هاست لینوکس باشد و شامل کنترل پنل CPanel.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام