مراحل و شیوه های مختلفی در درست کردن سایت

مراحل و شیوه های مختلفی در دیزاین و درست کردن سایت در مقاله طراحی سایت وردپرسی در مرکزی موجود است . از جمع آوری آگاهی اولیه گرفته تا دیزاین و درست کردن آن و در آخر تعمیر، نگهداری و بروز رسانی سایت.کارکرد دقیق و حفظ اساس دیزاین سایت در میان طراحان متفاوت کمی مختلف است.

اما در کل یکسان است.حال به وارسی شش مرحله اصولی دیزاین سایت طبق مقاله طراحی سایت وردپرسی در مرکزی می پردازیم :

  • جمع آوری آگاهی
  • برنامه ریزی
  • دیزاین
  • برنامه نویسی و پیشرفت
  • آزمون و تحویل
  • نگهداری و آپدیت
  • مرحله نخست: جمع آوری آگاهی

نخستین قدم در دیزاین یک سایت تخصصی موفق، جمع آوری آگاهی است. برای مشخص کردن مقصود سایت و جلب نظر تماشا چی شما احتیاج به جمع آوری آگاهی درستی از کسب و کار خود دارید و یکی از پر اهمیت ترین مراحل دیزاین سایت است که به کاربران درک خوبی از وب سایت شما و فعالیتان عرضه می دهد.

پس حیاتی است طبق نظر مقاله طراحی سایت وردپرسی در مرکزی که دیزاین وب سایت شما از کسب و کار شما آگاهی و درک لازم را برای کارکرد دیزاین سایت شما و انجام پروژه دارا باشد.

پر اهمیت ترین این آگاهی

مقاصد :

مقاصد وب سایت شما چیست؟ عرضه آگاهی و انتشار مقاله، ترویج کالا یا فعالیت و یا فروش کالا و …؟

مخاطبان :

آیا گروه بخصوصی از مردم هستند که برای رسیدن به مقاصد خود به جلب آنان احتیاج دارید؟ خیلی پر اهمیت است که مخاطبان مقصود خود را بر اصول جنسیت، سن، محل زندگی، سلیقه و هر ویژگی دیگری به توجه معین نمایید. این آگاهی می تواند به مدل سایت سبب دیزاین، رنگ بندی و … یاری نماید.

محتوا :

مخاطبان شما به دنبال چه آگاهی هستند؟ دنبال آگاهی بخصوص در مورد یک کالا، یک فعالیت و یا سفارش اینترنتی؟ با درست کردن محتوای صحیح و متناسب با احتیاج کاربران خود، می توانید به اندازه تبدیل بازدید کنندگان سایت به مشتریان خود اضافه کنید.

مرحله دوم: برنامه ریزی

با به کار بردن از آگاهی جمع آوری شده در فاز 1 پردازش دیزاین سایت ، حال وقت برنامه ریزی سایت می باشد که بواسطه دیزاین سایت شما انجام می گردد و نقشه سایت را بکشید .نقشه سایت لیستی از مطالب اصلی و فرعی سایت است که طبق بیان مقاله طراحی سایت وردپرسی در مرکزی به عنوان یک راهنما برای بخش بندی مطالب سایت شما به انجام گرفته می شود.

راحتی این بخش بندی و عرضه یک نقشه راهبری کاربر به جهت هدف، می تواند به اندتزه قابل مهمی تعداد مشتریان شما را پیشرفت دهد.در زمان مرحله برنامه ریزی، دیزاین سایت شما تصمیم می گیرد که به کار بردن از چه پلتفرم و فن آوری خوب سایت شما است.با ما در مقاله ی طراحی سایت وردپرسی در مرکزی همراه باشید.

انتخاب مدل وب سایت

دیزاین سایت بر اصول بیان مقاله طراحی سایت وردپرسی در مرکزی باید پلن ساخت یک سایت را از اول ترسیم کند. دیزاین سایت شرکتی با مدل وب سایت های دیگر مختلف بوده و باید همه امکانات مورد احتیاج آن شرکت برای موفقیت در جهان وب را در گمان گیرد.برای بوجود آوردن یک فروشگاه آنلاین باید جوانب متفاوتی را در گمان داشته باشد.

از بخ بندی کالا سایت فروشگاهی گرفته تا انتخاب الگوی دیزاین و ارزیابی رقبا، باید گمان گرفته شود تا موفقیت آن فروشگاه زیاد شود.

مرحله سوم: دیزاین و شیوه درست کردن سایت

حال وقت دیزاین سایت شما مناسب با مدل و کارکرد وب سایت شما است. اساسا در گمان مقاله طراحی سایت وردپرسی در مرکزی مخاطبان مقصود نقش مهمی در پردازش دیزاین وب سایت شما دارند. وب سایتی که شامل مخاطب نوجوان است اساسا با یک وب سایت شرکت مالی خیلی مختلف خواهد بود.

همینطور به کار بردن از لوگوی شرکت و رنگ سازمانی شرکت در دیزاین سایت همچنین به توسعه هویت برند شما یاری خواهد نمود. دیزاین وب سایت شما یک یا چند مدل اولیه از وب سایت شما عرضه می دهد که بطور یک تصویر می باشد . برخی از دیزاین همچنین با بوجود آوردن یک آدرس آنلاین آزمایشی نسخه ای از سایت را برای شما به تماشا می گذارند.

مرحله چهارم: برنامه نویسی و پیشرفت

حالا نوبت برنامه نویسی و پیشرفت وب سایت شماست. در این وقت دیزاین وب سایت برای تبدیل مدل های اولیه وب سایت به یک وب سایت حقیقی دست بکار می شود. که در اول دیزاین صفحه نخست سایت و بعد تهیه یک پوسته برای صفحات فرعی بوجود می آید.

علل هایی مثل منو ها، اسلایدشو ها، گالری کالا ها، سبد خرید و … همگی در این مرحله بوجود می آیند. شما می توانید با ارتباط با مدل سایت خود از کارکرد تکمیل پروژه اطلاعی یابید.انتخاب سیستم اداره کننده محتوا.

دیزاین سایت با php : بعضی طراحان و برنامه نویسان وب شامل سیستم اداره کننده محتوای اختصاصی بوده که با زبان های معروف برنامه نویسی مثل پی اچ پی (php) نوشته شده اند، برنامه نویس سایت شما احتمال دارد این سیستم های مختص سبب انجام پروژه شما به کار نماید.

دیزاین سایت با وردپرس : بعضی دیزاینر ها همچنین ترجیح می دهند تا برای انجام پروژه دیزاین سایت شما از سیستم های اداره کننده محتوای دنیا و رایگان مثل وردپرس و جوملا به کار ببرند. این نرم افزار ها شامل امکانات زیادی بوده که آزمون خود را در این سال ها پی داده اند.

مرحله پنجم: آزمایش و تحویل سایت

در این مرحله دیزایت سایت، نسخه امتحانی سایت را در آدرسی انتشار می دهد. شما با آزنایش سایت و کارایی درخواستی می توانید همه بخش ها را مورد آزمایش ای دهید. بعد از تایید نهایی، دیزاین سایت شما برای آپلود فایل ها در راه اساسی سایت اقدام می نماید. اگر شما پیش از این هاستینگ خریداری نمده اید.

باید آگاهی هاستینگ خود را برای دسترسی به اداره کردن فایل ها و دیتابیس در اختیار دیزاینز بگذارید. برخی از فعالان دیزاین سایت، فعالیت ثبت هاستینگ و دامین همچنین عرضه می دهند.

مرحله ششم: نگهداری و آپدیت

دیزاین و درست کردن اصولی سایت شما اساسا برای موفقیت سایت شما لازم نیست. شما به روز رسانی مداوم مطالب و کالا ها خود احتیاج دارید. شما با دیزاین یک وب سایت داینامیک که شامل پنل مدیریت است، می توانید وب سایت خود را اداره نمایید. با انتخاب یک سیستم اداره کردن محتوای خوب بواسطه دیزاین سایت، شما می توانید همچنین به بیان مقاله طراحی سایت وردپرسی در مرکزی با علم فنی پایین همچنین به اداره کردن وب سایت خود بپردازید.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام