دیزاین کردن وب چیست

ممکن است از نظر مقاله طراحی سایت وردپرسی در کرج تا به حال برایتان این پرسش پیش آمده باشد که دیزاین کردن وب چیست و چه اختلافی با کد نویسی دارد؟ در این مقاله تلاش شده است که به پرسش های شما پیرامون دیزاین وب جواب داده شود.اگر به دنبال جوابی برای این پرسش خود می گردید، در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

وب چیست ؟ به عنوان یک تعریف راحت که در مقاله طراحی سایت وردپرسی در کرج آمده وب، در حقیقت همان www یا به زبان امروزی همان اینترنت است.ولی اگر به دنبال یک تعریف اساسی ترهستید، باید به مطالعه زیاد تری در این حیطه از راه مختلف(کتاب، اینترنت و…) بپردازیم.

وب سایت چه چیزی است ؟ وب سایت در اینترنت درست مثل زمانی است که زمینی را اجاره کرده و در آن ساختمان درست می کنیم، در اینترنت هم محیطی را اجاره کرده و وب سایت خود را را درست می کنیم .به صورت اساسی وب سایت ها در اینترنت زمین های اجاره ای هستند که می توان برای زمانی از آن به کار برد.

دیزاین وب چیست ؟ در جهان حقیقی با کار هایی از شامل گچ بری، کابینت، دیزاینر، رنگ، وسایل منزل و… منزل خود را قشنگ تر می کنیم در اینترنت هم حقیقتا به همین شیوه از تجهیزاتی می توان برای قشنگ کردن وب سایت استفاده نمود.با ما در مقاله ی طراحی سایت وردپرسی در کرج همراه باشید.

هر آنچه که به ما در قشنگ کردن وب سایتمان یاری کند را دیزاین وب می گویند. در حقیقت به گفته مقاله طراحی سایت وردپرسی در کرج دیزاین وب معین می کند که متن ها ، عکس ها ،منو ، مقالات ، تصاویر و… در چه بخشی از سایت به کاربرده شوند و در چه بخشی خوب است که به کاربرده شوند.

دیزاین وب و کدنویسی کاملا با هم مختلف اند

معنی دیزاین وب و کدنویسی بطور کاما از یکدیگر مجزا هستند ولی اشخاص زیادی به اشتباه آن ها را به جای یکدیگر به کار می برند. دیزاین وب مرتبط به کار های ظاهری و قشنگی است که بواسطه ببیندگان بر روی مانیتور قابل دیدن است. ولی در کدنویسی برنامه نویس کد هایی را درست  می کند.

که با چشم قابل دیدن نیستند، می توان به آن ها کار های پشت صحنه ای هم بیان کرد. دیزاین  وب چه فردی است و چه کار هایی انجام می دهد؟ دیزاین وب با به کار بردن از تکنولوژی هایی مثل جاوا، جاوا اسکریپت، سی اس اس و … شکل یک سایت را دیزاین می کند.

و با قسمتی کد نویسی ارتباطی ندارد به این فرد front end هم بیان می کنند . زبان های دیزاین وب به توضیح زیر است :

  1. اچ تی ام ال
  2. سی اس اس
  3. جاوا اسکریپت
  4. جی کوئری
  5. و…

ولی احتیاجی نیست که شما با همه موارد بالا کار کنید بلکه می توانید با همین دو مورد نخست هم وب سایتتان را درست کنید. اما جاوا اسکریپت و جی کوئری سبب می شود سایت شما قدرت بگیرد. البته اچ تی ام ال و سی اس اس دو زبان نماد گذاری هستند و نمی توان به گفته مقاله طراحی سایت وردپرسی در کرج از آن ها به صورت زبان برنامه نویسی یاد کرد.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام