خصوصیت های وردپرس

خصوصیت های اساسی وردپرس که در مقاله طراحی سایت وردپرسی در کردستان ذکر شده : 1) منبع آشکار است. 2) رایگان است. 3) همه فعاالیت هایی که برای دیزاین وب سایت احتیاج است می توانید به آسانی با وردپرس صورت دهید.

4) زود، بهینه و ایمن است. 5) برای سئو بهینه سازی شده و تبلیغ را راحت تر می کند مثل یک نرم افزار است که می توانید آن را دانلود کنید.

اختلاف میان WordPress.Com و WordPress.Org

اگر شما در حیطه دیزاین سایت با وردپرس تازه کار هستید احتیاج است در مقاله طراحی سایت وردپرسی در کردستان که اختلاف این دو را به درستی درک کنید.وردپرس یک بسته نرم افزاری منبع آشکار است و برای همه اشخاص در همه دنیا رایگان است.WordPress.org سایت اساسی نرم افزاری اداره کننده محتوای وردپرس است.

می توانید آن را دانلود کنید و مقالات را تماشا کنید ،همینطور در انجمن های آن پرسش کنید و به جواب برسید.ولی WordPress.com  شامل خدماتی برای وب سایت هایی است که در بستر وردپرس انجام می شوند. می توانید به صورت رایگان یک یک حساب کاربری درست کنید.

و یک وب سایت اساسا کارآمد دریافت کنید. البته تنها می توانید از زیر دامنه WordPress.com به کار ببرید – مثل mywebsite.wordpress.com- که به گفته مقاله طراحی سایت وردپرسی در کردستان برای مخاطب تازه کاری که دیزاین سایت با وردپرس را آغاز کرده است خوب است.

اما برای دارا بودن امکاناتی مثل افزودن افزونه و قالب و همینطور ثبت دامنه باید نسخه تجاری آن را خریداری کنید.

انتخاب یک بسته میزبانی برای دیزاین سایت با وردپرس

انتخاب یک بسته میزبانی یا هاست مناسب برای دیزاین سایت با وردپرس، برای اشخاص تخصصی هم می تواند اشکال باشد. در این مقاله طراحی سایت وردپرسی در کردستان مورد هایی را که به صورت واضح برای وب سایت های زیاد با سفارشات کثیر است را پاک میوکنیم. و به دیگر وب سایت ها می رسیم.

تغییر دادن سرویس میزبانی کار خیلی راحتی است، در نتیجه می توانید در هر وقت آن را  عوض کنید.اگر به دنبال یک هاست مناسب هستید ، سه مورد وجود دارد :

  1. میزبانی اشتراکی
  2. میزبانی VPS
  3. میزبانی های مختص برای وردپرس

موردی که منتخب می کنید بسته به احتیاج وب سایت و بودجه شما تغییر می یابد . در اینجا مقاله طراحی سایت وردپرسی در کردستان اختلاف این 3 گروخ را وارسی می کنیم.

1- میزبانی اشتراکی :

میزبانی اشتراکی به علت ارزان بودن نسبت به در دسته ها گزینه مناسبی برا آغاز است. یک سرور یکسان می تواند صدها وب سایت را در خود دارا باشد ، که به صد ها کاربر متفاوت اجاره داده می شود. آماده سازی چنین سروری قیمت بر نیست به دلیل آن که قیمت درست کردن آن میان کسانی که از آن ها به کار می برند بخش بندی می شود.

سرویس میزبانی مشترک بواسطه بیشتر شرکت های میزبانی عرضه می شود و با دقت به وضعیت و امکانات و مدل پنل مدیریتی می توانند در هزینه ها اختلاف داشته باشند.از آنجا که طبق نظر مقاله طراحی سایت وردپرسی در کردستان صد ها وب سایت از آن سخت افزار در حال اجرا به کار می برند، اگر یک مشکل کد نویسی در یکی از آن ها دارا باشد.

سبب می شود تا 80 درصد از حافظه وجود داشته برای برطرف کردن آن به کار برده شود در این گونه وب سایت های باقیمانده (که صدها شخص هستند) متوقف می شوند و از دسترس بیرون می آیند. همین عنوان در مورد امنیت وب سایت ها همچنین وجود دارد؛ در بعضی از حملات هکری مقصود یک وب سایت یکسان نیست.

بلکه نقصود این است که  با به کار بردن از یک وب سایت با امنیت پایین، به خود سرور اساسی دسترسی پیدا کنند.این کار به علت کم بودن امنیت و آپدیت های کم اندکی ناامید کننده است و احتمال دارد این اشکالات در هر وقت برای شما رخ بیفتد ولی اگر از شرکت های مشهور خریداری کنید با پرداخت قیمت بیشتر، این ممکن است کمتر خواهند شد.

اگر بودجه ناچیزی دارید می توانید از هاست اشتراکی آغاز کنید و زمانی که بودجه شما به اندازه کافی رسید سرویس خود را پیشرفت دهید.

2- میزبانی VPS :

VPS یک سرور بخصوص مجازی است که در آن منابع سرور به صورت مساوی میان معدود اشخاص تقسیم می شود .به عنوان نمونه یک حساب کاربری در این سرور نمی تواند 80٪ از منابع اشتراکی را به کار ببرد . اگر چهار حساب روی این سرور باشد ، هر یک می توانند تنها 25٪ از دارایی ها و منابع سرور را به کار ببرد.

این کار به صورت اثرگذار از مسائلی که غیرقابل پیش بینی هستند جلوگیری می کند.در همچین حسابی ممکن بچدن نفوذ هکران به وب سایت شما از راه هاست خیلی سخت خواهد بود به دلیل آن که دسترسی مستقیم به سایت شما ندارند.VPS زیاد ترین انعطاف پذیری را از این گروه به شما می دهد.

اگر هدف دارید در سیستم های اداره کننده محتوا ، مثل مواردی که در این مقاله طراحی سایت وردپرسی در کردستان نام برده شده جوملا ، دروپال یا لاراول را آزمایش کنید، می توانید در یک زمان در همان سرور خصوصی آماد سازی کنید.

3- میزبانی نختص وردپرس :

این سرویس حدودا مشابه خرید یک سرور و دامنه از سایت www.wordpress.com  است و منابع شما معین است.در این صورت، کل معماری سرور مرتب شده است تا وردپرس را تا حد ممکن عملکرد تر کند. از حافظه بگیرد تا بشود پردازنده تا نرم افزار های سرور و حافظه پنهان مقطع سرور ، تمام چیز هابه یک بسته نرم افزاری یکسان تغییر یابد :

این کار سبب می شود وب سایت شما خیلی زود تر و ایمن تر شود.آپدیت خودکار ، ذخیره سازی در مقطع سرور و پشتیبانی بخصوص تخصصی وردپرس تنها بعضی از فواید میزبانی اختصاصی وردپرس است.ولی به علل های امنیتی نمی توانید دیگر سیستم های اداره کننده محتوا را بر روی آن نصب کنید.

اگر نمی خواهید با تنظیمات سرور تداخل ایجاد کنید و تنها به یک وب سایت خوب وردپرسی که امنیت آن برای شما بوجود آورده است، احتیاج دارید این شیوه میزبانی یک مورد خوبی است.با انتخاب این مدل از سرور به پیشنهاد مقاله طراحی سایت وردپرسی در کردستان شما احتیاجی به نگرانی در مورد تنظیمات و امنیت سرور ندارید و به آسانی می توانید دیزاین سایت با وردپرس را صورت دهید.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام