افزونه وردپرس چیست

در بخش وردپرس چیست ؟ به انعطاف پذیری زیاد وردپرس در مقال طراحی سایت وردپرسی در کرمانشاه اشاره کردیم ، حالا اجازه بدهید این انعطاف پذیری رو زیاد تر توضیح بدهیم. شما با به کار آمدن از افزونه یا همان پلاگین های وردپرس ، می توانید هر توانایی که می خواهید را به سایت خود بیفزایید.

در واقعیت با سیستم اداره کننده محتوای وردپرس به تنهایی نمی شود سایت هایی با امکانات زیادی دیزاین کرد، اما با به کار آمدن از افزونه های وردپرسی حدودا می توان هر خصوصیت و توانایی که در فکرتان هست را روی وردپرس آماده سازی کرد. همان گون از مقاله طراحی سایت وردپرسی در کرمانشاه که در قسمت قالب وردپرس چیست.

بیان کردیم که هزاران قالب وردپرس رایگان هست ، حالا خواستاریم به شما بیان کنیم که هزاران افزونه وردپرس رایگان هست که می شود از مخزن افزونه های وردپرس به آسانی و اساسا رایگان دانلود کنید و در سایت های وردپرسی خود به کار ببرید.بذارید یک نمونه عملکردی از به کار بردن افزونه های وردپرس برایتان در مقاله طراحی سایت وردپرسی در کرمانشاه بگوییم :

شما اگر در وردپرس خواستار باشید یک فرم برای گرفتن اطلاعات کاربر درست کنید با از افزونه های فرم ساز به کار ببرید که یکی از افزونه های فرم ساز خیلی تخصصی افزونه گرویتی فرم است که می شود با به کار بردن از این افزونه فرم های خیلی تخصصی و عملکردی برای سایت خود درست کنید.

یا در نمونه دیگر شما می توانید با به کار بردن از افزونه صفحه المنتور صفحات خیلی قشنگی را برای سایت خود دیزاین کنید.( دانلود رایگان افزونه المنتور پرو ) شما حتی با به کار بردن از افزونه المنتور پرو می توانید بدون کاربرد از قالب های پیشرفته وردپرس یک سایت تخصصی دیزاین کنید.

مدل های متفاوت افزونه های وردپرس

افزونه های وردپرس هم بر اساس به فعالیتی که انجام می دهند در گروه بندی های متفاوتی جای می گیرند، برای نمونه در این مقاله طراحی سایت وردپرسی در کرمانشاه اگر خواستارید سئوی سایت خودتون رو قوی کنید باید از افزونه های سئو وردپرس به کار ببرید . یا اگر خواستارید سایت وردپرسی خود را به یک فروشگاه قوی تغییر دهید باید از افزونه ووکامرس و مکمل های افزونه ووکامرس به کار ببرید.

حال به پاسخ افزونه وردپرس چیست را اطلاع دارید در مقاله های بعدی درباره وردپرس بیشتر تشریح خواهیم داد.  توابع وردپرس چیست؟وردپرس بر اساس توابعی درست شده و برنامه نویسی شده است و همه سازنده ها و پیشرفت دهنده های قالب ها و افزونه های وردپرس از اصول وردپرس برای پیشرفت برنامه های خود به کار می برند.

در حقیقت به گفته مقاله طراحی سایت وردپرسی در کرمانشاه توابع وردپرس یک تعدادی کد های php هستند که از پیش بواسطه پیشرفت دهنده های وردپرس برای فعال سازی سایت های وردپرسی مشخص شده اند که با به کار بردن از توابع وردپرس می توان سایت های متفاوت با امکانات مختلف دیزاین کرد.

به غیر از توابعی که بواسطه سازنده های اساسی وردپرس در آن جای گرفته اند ، شما می توانید بر اساس احتیاج خود توابع بروزی را به سیستم اداره کننده محتوای شگفت وردپرس بیفزایید. یا حتی بعضی اوقات اگر یک سایت ساده دارا باشید می توانید توابعی که به کار نبرده اید را پاک کنید تا سرعت اجرای وردپرس را زیاد کرد در نتیجه سرعت بارگذاری وردپرس را زیاد کنید.

برای دیزاین و درست کردن قالب ها و افزونه های وردپرسی باید توابع وردپرس را فرا بگیرید و با آن ها فعالیت کنید برای شناخت با توابع وردپرس می توانید به آدرس های codex-wordpress و همچنین developer-wordpress رجوع کنید. همینطور با رجوع به قسمت توابع وردپرس در سئو تهران می توانید با توابع پرکاربرد وردپرس بیشتر شناخت یابید و طرز کار برد از آن ها را فرا بگیرید.

چرا CMS وردپرس تا این حد محبوب شده است

که بر اساس بیان مقاله طراحی سایت وردپرسی در کرمانشاه بیان شده :

 1. سیستم سایت‌ساز منعطف با علایق مختلف
 2. شامل امکانات بی‌نظیر و دارای دسترس
 3. اساسا رایگان و متن باز
 4. شامب قالب‌ های خیلی زیاد در هر حیطه ای (شخصی،شرکتی، فروشگاهی، خبری، وبلاگی و…)
 5. شامل افزونه‌ های نامحدود برای هر مدل خدمات و کسب و کاری
 6. آپدیت های مرتب وعالی
 7. پشتیبانی سر وقت و عالی با یاری انجمن‌ های وردپرسی
 8. وردپرس و موتور های سرچ کننده

در اساس وردپرس بصورتی درست شده است که از محبوبیت زیادی نزد موتور های جستجو دارا است. ولی اصلا از یاد نبرید که دقت به سئو و بهینه سازی وب سایت برای موتور های سرچ کننده (SEO -> Search Engine Optimization) خیلی پر اهمیت است.

پیشنهاد ما به افرادی می خواهند با وردپرس وب سایتشان را درست کنند ، این است که اگر بالا بردن اندازه بازدید از راه موتور های سرچ کننده وصدالبته موتور سرچ گوگل برایتان پر اهمیت است، حتما دیزاین قالب سایتتان را به افرادی بسپارید که ضمن آن که آگاهی درستی از سئو دارند از تجربه این فعالیت دارا باشند.

ضمنا به این هم دقت کنید که مطالب مختص ، تنظیم بخش های متفاوت سئو و نصب افزونه هایی که ما در این مقاله طراحی سایت وردپرسی در کرمانشاه معرفی می کند همچنین می تواند به شما یاری نماید.

چند علت پر اهمیت برای به کار بردن از وردپرس

کار با وردپرس به اندازه ای راحت است که اشخاص مبتدی هم به راحتی می توانند با آن فعالیت کنند.وبسایت هایی که با وردپرس دیزاین شده اند با سرعت زیادی در هاست بارگزاری می شوند.کاربرپسند بودن: بدین مفهوم که بجای آن که خواستار باشید برای هر تغییری در سایت خود، یک دیزاین یا وب مستر را استخدام نمایید.

با دارا بودن علم کمی در حیطه برنامه نویسی بتوانید، تغییرات مد مورد گمانتان را به آسانی اعمال کرده و محتوای سایت خود را اداره کنید.انعطاف پذیری زیاد: ورد پرس با دارا بودن هزاران افزونه و پوسته های مختلف، امکان درست کردن هر نوع سایت، با هر محتوا و عنوان را بوجود می آورد. سایت هایی مانند سایت شخصی، فروشگاهی، خبری، تجاری، آموزشی و… .

ورد پرس در حیطه سئو، بصورتی دیزاین شده که در موتور های سرچ کننده مثل گوگل از محبوبیت خوبی دارا است.

 • پشتیبانی از زبان های کشور های متفاوت
 • توانایی اجرا بر روی همه  وب سایت ها
 • آپدیت دائم و برطرف کردن باگ های آن سبب بالا بردن امنیت این سیستم اداره کننده محتوا
 • دارا بودن قالب ها و پوسته های رایگان
 • از همه پر اهمیت تر در مقاله طراحی سایت وردپرسی در کرمانشاه اینکه سیستمی با این تمام توانایی و عملکردی به طور کاملا رایگان در اختیار شماست.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام