وب سایت چیست

سایت ها متشکل شده از صفحاتی مختلف با محتوای های متفاوت هستند که به گفته مقاله طراحی سایت وردپرسی در کرمان این محتوا دارای متن ، عکس ها ، صدا ها و ویدیو است. هر صفحه در سایت ها شامل یک آدرس واحد و منحصر به فرد است و این صفحات با لینک های متفاوت به همدیگر متصل هستند.

هر سایت در یک هاست ( سرور ) دارا می شود که سروری که دارا سایت است به طور ۲۴ ساعته به اینترنت اتیال می یابد تا کاربران سایت بتوانند به طور شبانه روزی به سایت دسترسی دارا باشند.مقصود از دیزاین سایت چیست ؟هر فردی از دیزاین سایت مقصود متفاوتی را دنبال می کند.

به عنوان نمونه در مقاله طراحی سایت وردپرسی در کرمان یک مدیر شرکت مقصودش از دیزاین سایت معرفی شرکت و کالا ها شرکت است یا مقصود یک نویسنده از دیزاین سایت گذاشتن مقاله ها و نوشته هایش در سایت است. یک نمونه دیگر از مقصود دیزاین سایت فروش و بازاریابی کالا ها متفاوت است شرکت ها و برند های متفاوت با به کار بردن از وب سایت های خود کالا هایشان را معرفی می کنند و کسب و کار خود را به طور آنلاین گسترش می دهند.

مدل سایت و اختلاف های آن

همان گونه که مقصود از دیزاین سایت ها مختلف بود و طبق گفته مقاله طراحی سایت وردپرسی در کرمان مدل و عملکرد سایت ها همچنین با یکدیگر مختلف است به احتمال خیلی بیشتر تا به الان به وب سایت های متفاوتی سر زده اید و متوجه اختلاف های ظاهری و بنیادی آن ها شده اید.

سایت های خیلی بیشتری با توانایی ها و عملکرد های بیشتری وجود دارند برای نمونه سایت های شرکتی ، فردی ، فروشگاهی ، خبری ، آموزشی ، وبلاگی ، انجمن ها و … صدها نوع سایت های دیگر با مقصود های متفاوت. نوع های مختلف دیزاین سایت : نوع اول دیزاین با کدنویسی :

در اساس دیزاین سایت ها به دو مدل انجام می گیرد : در شیوه اول شما از صفر و بدون به کار بردن از هیچ فریم ورک و نرم افزار بخصوصی و فقط با به کار بردن از برنامه نویسی آغاز به دیزاین یک سایت می کنید که برای این فعالیت باید به زبان های برنامه نویسی HTML  & CSS & JQUERY & PHP   و … شناخت کامل دارا باشید. که برای آموختن و پیدا کردن مهارت بر هر یک از زبان های برنامه نویسی که بیان کردیم باید کلی قیمت و زمان صرف کنید.

نوع های مختلف دیزاین سایت : نوع دوم دیزاین با CMS

نوع دوم دیزاین سایت دیزاین با سیستم های اداره کننده محتوا یا همان CMS   است ، سیستم های اداره کننده محتوا در حقیقیت به بیان مقاله طراحی سایت وردپرسی در کرمان بستر و پایه دیزاین سایت را برای شما بوجود می آورد و به اصطلاح به آن ها سایت ساز هم بیان می کنند.

برای دیزاین سایت با به کار بردن از سیستم های اداره کننده محتوا احتیاجی به کدنویسی نیست و اساسا مانند فعالیت با نرم افزار ها است و شما با چند کلیک و یا درگ اند دراپ توانایی دارید سایت های خود را دیزاین کنید. وردپرس هم یک سیستم اداره کننده محتوای متن باز و رایگان است که می توانید با به کار بردن از آن هر نوع سایتی که در فکر دارید دیزاین کنید.

ممکن است طبق نظر مقاله طراحی سایت وردپرسی در کرمان شنیده باشید که دیزاین سایت با وردپرس حد هایی دارد و هر سایتی را نمی شود با وردپرس دیزاین کرد در همین اول خدمتون بیان می کنیم که به هیچ صورت همچین چیزی درست نیست و سایت های بزرگی در دنیا هستند که با وردپرس درست شده اند.

 و این را هم بیان کنیم که شما در وردپرس چیزی به اسم محدودیت ندارید و هر سایتی با هر فعالیتی که خواستارید می توانید دیزاین کنیدپیش از توضیح وردپرس چیست باید نشان داد که سیستم اداره کننده محتوا یا CMS  چیست؟پیش از توضیح در مقاله طراحی سایت وردپرسی در کرمان اینکه اصلا وردپرس چیست ؟ باید سیستم لداره کننده محتوا یا همان CMS را بیان کنیم.

سیستم هایی که اکنون در وب به اسم CMS شناخته می شوند، مخفف Content Management System می باشند، که به کسی که سایت را مدیریت می کند اجازه فرستادن محتوا را بدون آن که لازم باشه دوباره همه سایت رو برنامه نویسی کنند می دهد.

عملکرد CMS بدین طور است که از قالب و افزونه هایی که از پیش درست شده اند به کار برده و یک سایت آماده را به شما بدهند. این جوابی کوتاه و راحت به پرسش سیستم اداره کننده محتوا چیست؟ بود. وردپرس هم یک سیستم اداره کننده محتوا است که ما به آسانی آب خوردن می توانید از آن به کار ببرید . خیلی جذاب است ایت گونه نیست!

وردپرس چیست به زبان راحت

اگر خواستار باشیم به زبان راحت در مقاله طراحی سایت وردپرسی در کرمان بیان کنیم که وردپرس چیست؟ وردپرس یک سیستم اداره کننده محتوای متن باز سایت‌ ساز یا همان opensource است که اساسا رایگان است، و با به کار بردن از آن می توانید مدل سایت های متفاوت را درست کنید.

سایت های شخصی – فروشگاهی – شرکتی – خبری و هر نوع سایتی که به فکرتان می رسد رو بدون هیچگونه اشکالی درست کنید.می توان به صراحت بیان کرد که وردپرس مناسب ترین سیستم اداره کننده محتوایی است که تا به اکنون درست شده است.

و با اینکه عمر زیادی هم میان CMS های مطرح جهان بیشترین طرفدار رو دارد و روز به روز هم به طرفداراش افزوده می ضود و من به شما قول می دهیم که هر نوع وب سایتی که مدنظرتون هست را می شود با یاری سیستم اداره کننده محتوای وردپرس و مقالات آموزش وردپرس  درست کنید!

مانا از وردپرس متن باز یا opensource چیست؟همان گونه که در قسمت وردپرس چیست ؟ به شما بیان کردیم، وردپرس یک سیستم اداره کننده محتوای کاملا متن باز و اپن سورس opensource است. متن باز بودن وردپرس به این مفهوم است که شما می شود مناسب ترین سیستم سایت ساز دنیا را طبق این که به دید خودتون شخصی سازی کنید!

اگر برنامه نویسی تسلط داشته باشید که خودتون می شود خیلی راحت وردپرس را بر اساس میل خودتون کاستومایز کنید و اگر هم برنامه نویسی تسلط ندارید تنها کافی است مقالات دیگر سئو سایت را مطالعه کنید تا مرحله به مرحله دیزاین سایت با وردپرس را فرا بگیرید. در مقاله طراحی سایت وردپرسی در کرمان اشتباه نکنید این فعالیت به هیچ صورت دشوار نیست البته اگه مقالات سایت خودتون به این معنی که سئو سایت را دنبال کنید.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام