درباره وردپرس بیشتر اطلاع داشته باشید

اگر به زبان راحت بخواهیم در مقاله طراحی سایت وردپرسی در یزد بیان کنیم وردپرس یک نرم افزار است که به شما یاری میوکند تا به دیزاین سایت وردپرس بپردازید یا یک وبلاگ دارا باشید و یا حتی به یاری آن می توانید یک برنامه برای خودتان دیزاین کنید.وردپرس برای نخستین بار در سال ۲۰۰۳ انتشار یافت.

و از آن موقع تا به الان جزو یکی مناسب ترین سیستم های اداره کننده محتوا شناخته شده است.وردپرس همواره در حال آپدیت و از آن وقت تا به الان خصوصیت های به خیلی زیادی را به نسبت نسخه اولیه خود افزوده کرده و همواره در حال توسعه بروززسانی بوده.

خوب است اطلاع داشته باشید در مقاله طراحی سایت وردپرسی در یزد دیزاین سایت وردپرس نزدیک به ۷۵ میلیون از همه وب سایت های جهان را دارا می شود،حتی مورد علاقه ترین وب سایت هایی که اسم آن ها را بیشتر شنیده اید هم از وردپرس به کار می برند.

چگونه از وردپرس به کار ببریم

برای به کار بردن از وردپرس اول باید آن را دانلود کنید و بعد بر روی هاست خود نصب کنید، ممکن است فکر کنید این فعالیت پیچیده ای به گمان می رسد اما شما می توانید با خرید هاست وردپرس  به آسانی نسخه نصب شده وردپرس را بر روی هاست خود بگیرید.

در این بین کارشناسان ما با مقاله طراحی سایت وردپرسی در یزد همراه شما هستند تا به مناسب ترین شیوه شما را کمک کنند.وردپرس در سال ۲۰۰۱ بواسطه میشل والدریگی به صورت یک پلت فرم وبلاگ نویسی به زبان php نوشتاری شد، بعد در سال ۲۰۰۳ توسط مایک لیتل و مت مالنوگ این کار را به آخر رساندند.

و نخستین نسخه وردپرس بع معنی ۰.۷ درست شد،در سال های پس از آن همچنین نسخه های مختلفی از وردپرس با خصوصیت و توانایی های بیشتر آپدیت شد.

وردپرس بواسطه چه افرادی استفاده می شود

اکنون در مقاله طراحی سایت وردپرسی در یزد گفته شد وردپرس بواسطه ۳۲.۵%  دیزاین سایت های جهان مورد کاربرد قرار می گیرد،این نرم افزار تقریبا ۵۹.۴% سهم بازار در اختیار دارد.ولی دقت شما را به آماری از دیزاین سایت وردپرس و وبلاگ نویسی که در سال ۲۰۲۰ انتشار داده شده جذب می کنیم :

۱ بیلیون صفحه تحت وب در وردپرس موجود است که ۴۰۹ میلیون نفر هر ماه از آن ها تماشا می کنند.وردپرس ۴.۹ زیاد تر از ۱۵۹ میلیون بار دانلود شده.۷۰ میلیون پست جدید و ۴۷ نظر در هر ماه بوجود می آید.وبلاگ های وردپرسی به ۱۲۰ زبان زنده جهان نوشته شده اند.

۳۴% از ۱۰۰۰۰ وبسایت معروف جهان با وردپرس دیزاین شده انددر ادامه مقاله طراحی سایت وردپرسی در یزد همراه ما باشید تا شما را با فواید برتر دیزاین سایت وردپرس آشنا کنیم.

10 فایده برتر دیزاین سایت با وردپرس

۱.به کار بردن آسان و راحت :

وردپرس به شما یاری می کند تا بدون احتیاج به علم برنامه نویسی و کد گزاری بتوانید وب سایت خود را دیزاین کنید و مثل استفاده از ماکروسافت ورد نوشته های خود را تغییر دهید.این خصوصیت به این برنامه یاری کرده تا اشخاص بیشتری مایل باشند تا دیزاین سایت وردپرس انجام دهند.

همینطور طبق نظر مقاله طراحی سایت وردپرسی در یزد مورد علاقه زیادی از دیزاین وب همچنین قرار گرفته و به کار بردن از کد های سخت و پیچیده مثل html،cssو php  را از بین برده است.شما می توانید برای دیزاین سایت وردپرس قالب های آماده ای که در این حیطه وجود دارند را انتخاب کنید.

و اگر هدف دیزاین تخصصی را دارید می توانید از کارشناسان ما کمک بخواهید تا با بهترین هزینه یک سایت تخصصی داشته باشید.

۲. آپدیت همیشگی و پایداری :

وردپرس برای هماهنگی و آپدیت وب سایت ها با دقت به احتیاج کاربران و آپدیت شدن تکنولوژی ها همیشه در حال آپدیت است این یکی از پر اهمیت ترین توانای های وردپرس است و اینکه شما برای آپدیت و به روز رسانی آن احتیاج نیست قیمتی پرداخت کنید،وردپرس با دقت به احتیاج طراحان و کاربران آپدیت را انجام می دهد.

۳.دارا بودن تم های جذاب :

یکی از خصوصیت های خیلی خوب وردپرس دارا بودن تم های خیلی زیادی است که برای آن وجود داشته است،قالب هایی که خیلی از آن ها رایگان هستند و توانایی سفارشی سازی را همچنین دارند.

۴.دارا بودن پلاگین های رایگان :

پلاگین ها یا افزونه ها ماژول هایی هستند که طبق مقاله طراحی سایت وردپرسی در یزد بروی سایت شما نصب می شوند،و شما با به کار بردن از آن ها می توانید توانایی های متفاوتی را به وب سایت خود بیفزایید ،که در وردپرس خیلی از پلاگین های عملکردی رایگان هستند و شما به آسانی می توانید آن ها را نصب کنید.

۵.بهترین هزینه برای دیزاین سایت :

اگر هدف دیزاین سایت دارید و هزینه دیزاین سایت برای شما پر اهمیت هست،به شما پیشنهاد می کنیم حتما با شرکت هایی کار دیزاین سایت خود را صورت دهید که با وردپرس فعالیت می کنند،وردپرس اضافه بر هزینه دیزاین سایت بهتر، قیمت نگه داری و آپدیت خوب تری به نسبت دیگر cms  ها دارد.

۶.استفاده بهینه و ساختار سئو :

با به کار بردن از وردپرس شما به آسانی می توانید ساختار نوشته ها و سایت خود را از دید تگ گذاری ها(h1,h2,h3,…) و با به کار بردن از افزونه های مرتبط بهینه سازی کنید.

۷.سرعت زیاد وردپرس :

ساختار وردپرس به مدلی دیزاین شده که بر روی سرعت بارگزاری آن خیلی اثر گذار بوده،ساختاری خیلی تمیز آشکار که کاربران را به دلیل سرعت زیاد،به جهت خود می کشاند.

۸.مناسب ترین فضا برای اداره کردن محتوا ها :

اداره کردن محتوا در وردپرس خیلی راحت است،فضایی کاملا مشابه به word که این فضا فعالیت را برای شما راحت تر می کند،و شما به راحتی می توانید محتوا های خود را اداوه کنید.

۹.تمام گیر بودن وردپرس :

وردپرس با دارا بودن جامعیت اما به علت به کار بردن آسان و نداشتن احتیاج به تخصص حرفه ای در حیطه انواع نرم افزارهای اختصاصی و ابزا های آن ها مورد استقبال همه افرادی است که مایل هستند برای خود وب سایت دیزاین کنند.

۱۰.توانایی اشتراک گزاری :

اشتراک گزاری مطالب در وردپرس خیلی راحت است به علت آن که در این مقاله طراحی سایت وردپرسی در یزد بیان شده خود وردپرس این ویجت ها را دیزاین کرده و شما می توانید مطالب خود را در فضا های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام