تمام چیز هایی که باید درباره ی طراحی سایت وردپرسی بدانید

یکی از مختلف ترین پرسش ها در مقاله طراحی سایت وردپرس که درباره دیزاین سایت از جهت مشتریان سوال می ‌شود، درباره منتخب کردن زبان برنامه نویسی بوده و اینکه سایت مورد مذبور خود را با چه زبان و پلت فرمی دیزاین کنند. در این مقاله به وارسی دیزاین سایت وردپرس و نکات معایب و فواید آن پرداخته‌ ایم.

وردپرس در نخست سیستمی بود که برای وبلاگ نویسی مورد کاربرد قرار می ‌گرفت. ولی پس از آن تغییر به سیستم اداره کردن محتوا شد و در حال کنون اندازه خیلی زیادی از سایت ‌ها از این سیستم به کار می برند.وردپرس با زبان برنامه نویسی PHP نوشتاری شده و به علت دارا بودن پلاگین‌های مختلف، توانسته خیلی از احتیاج های مشتریان را مرتفع نماید.

برای دارا بودن یک سایت وردپرسی خوب است از هاست‌ لینوکس به کار برد . البته در طراحی سایت وردپرس بعضی از کمپانی ‌های ارائه دهنده سرویس ‌های میزبانی وب، چند وقتی است که هاست‌ وردپرس را در سبد کالا های خود جای داده‌اند که در ادامه درباره این عنوان همچنین صحبت خواهد شد.

سایت های وردپرسی به طور سریعی در حال تسخیر جهان وب هستند. وردپرس در بدو آغاز کار، سیستم اداره کردن محتوایی بود که برای وبلاگ نویسی مورد کاربرد جای می‌ گرفت. ولی در حال کنون اندازه خیلی زیادی از سایت‌ ها از این سیستم به کار می برند. وردپرس با زبان برنامه نویسی PHP نوشتاری شده.

و به علت دارا بودن افزونه های مختلف، می تواند احتیاج های مشتریان را درست نماید. برای دارا بودن یک سایت وردپرسی خوب است از هاست‌ های لینوکسی به کار برد.

مراحلی که در طراحی سایت پیش رو دارید

1. درست کردن سایت وردپرسی

درست کردن و اداره کردن یک سایت وردپرسی به گفته مقاله طراحی سایت وردپرس مراتب از یک سایت که بطور مختص کدنویسی می گردد ساده تر است به دلیل این که یادگیری های آن در همه سایت های جهان و به زبان های متفاوت وجود دارد.

2. هزینه دیزاین سایت وردپرس

هزینه دیزاین یک سایت وردپرس بطور کامل وابسته به احتیاج های شما دارد اما بطور متداول این قیمت میان 2 تا 12 میلیون تومان دارای انجام است که ارتباط مستقیمی با وقت انجام پروژه دارد.

3. هسته وردپرس بطور متن باز ارائه می شود

متن باز بودن WordPress به این مفهوم است در مقاله طراحی سایت وردپرس که پیشرفت کنندگان  وب می‌توانند افزونه ها و کد های مورد مذبور خود را به آن بیفزایند ث و آن را در اختیار دیگر اشخاص جای دهند.

4. اداره کردن سایت وردپرسی به سادگی ممکن پذیر است

هر شخصی با حداقل علم وب و بدون احتیاج به دانش دیزاین سایت به سادگی می تواند یک وب سایت وردپرسی را اداره کند. شیوه چینش منو ها، تقویم شمسی در همه افزونه ها، نصب ساده و زود افزونه های مختلف و پشتیبانی اساسی از بان فارسی از پر اهمیت ترین امکانات وردپرس است.

5. افزونه های مختلف

بی تردید پر اهمیت ترین علل برتری وردپرس بر دیگر رقبا، تنوع شگفت پلاگین های کاربردی است. برای هر مفهومی در نظر مقاله طراحی سایت وردپرس حداقل 5 توسعه دهنده متفاوت، افزونه های کاربردی را پیشرفت دادند.

6. پیشرفت سریع افزونه های مورد علاقه

حتی اگر افزونه مورد علاقه شما وجود نداشته باشد به سادگی و بر اصول متن باز بودن هسته وردپرس، این کارایی وجود دارد که افزونه مورد علاقه خود را درست کنید.

7. درست کردن سایت با وردپرس

برای چنین مفهومی در این مقاله طراحی سایت وردپرس لازم است کانفیگ نخست هاست و همینطور خطا های ممکن در نصب وردپرس را بدانید، بعد از آن دانش درست کردن صفحات ، نصب پوسته و افزونه های متفاوت به شما یک دیزاین سایت با وردپرس را یاد داده است.

فواید وردپرس

۱. وردپرس دارای پلتفرم متن باز (open source) است.

متن باز بودن وردپرس به این مفهوم است که توسعه دهندگان وب توانایی دارند تا کد های مورد دلخواه خود را به آن بیفزایند و آن را در اختیار دیگر اشخاص جای دهند. در نتیجه در این مقاله طراحی سایت وردپرس گفته شده که اشخاص برای دیزاین سایت وردپرسی احتیاجی به کدنویسی از اول را نخواهند داشت.

این امکان جزء فواید وردپرس به شمار می رود اما باید به این مورد همچنین دقا داشت که این عنوان می‌ تواند تا اندازه ای امنیت سایت و کارکرد آن را به عقب انداخته و به کار بردن از کد های غلط که بواسطه دیگران نوشتاری می ‌‌شود می‌ تواند سبب عدم کارکرد درست وب سایت گردد.

۲. راحتی در دیزاین و سهولت در اداره کردن وب سایت.

با وردپرس هر شخصی با حداقل آگاهی های فنی در حیطه برنامه نویسی می ‌تواند وردپرس را نصب و قالب مورد علاقه خود را انجام دهند. همینطور وردپرس به علت شامل بودن یک ارتباط بصری توانسته پردازش افزودن صفحات بروز، اداره کردن پست ‌ها، آپلود عکس ها و … را قبل از آن راحت کند. برای بوجود آوردن یک سایت وردپرسی فقط به یک مرورگر اتصال شونده به اینترنت احتیاج است و دیزاینر به سادگی می ‌تواند کار دیزاین خود را شروع نماید.

۳. افزونه ‌های مختلف (plug –in).

یکی از پر اهمیت ترین فواید وردپرس در مقاله طراحی سایت وردپرس، دارا بودن اندازه زیادی افزونه است. هر شخص بنا بر احتیاج خود می‌ تواند از این افزونه‌ ها به کار ببرد. اکثر این افزونه ها به طور رایگان ارائه شده ‌اند و افزونه‌ های هزینه دار همچنین با هزینه منطقی و خوب در اختیار دیزاینر جای گرفته است.

۴. توانایی توسعه پذیری راحت و سریع.

با وردپرس هر دیزاین می ‌تواند به سادگی و با صرف کمترین زمان، سایت خود را پیشرفت داده و با نصب افزونه‌  های متفاوت، بر کارکرد سایت خود اضافه کند. همینطور با دقت به اینکه وردپرس در اول برای وبلاگ نویسی بوجود آمده، توانایی های وبلاگ نویسی زیادی دارد که در این میان می‌ توان به درست کردن اشتراک ایمیل Rss در وبلاگ، توانایی ثبت کامنت بواسطه بازدیدکنندگان و … اشاره کرد.

۵. منعطف پذیری در طراحی.

وردپرس پلتفرمی بطور کامل منعطف پذیر بوده و توانایی شخصی‌ سازی بر اصول سلیقه مشتری را دارد. با نصب افزونه‌ ها و عوض کردن در شکل سایت و دیزاین سایت می ‌توان یک سایت کامل و مختلف با دیگر سایت‌ های وردپرسی بوجود آورد. همینطور سایت‌ های وردپرسی خیلی مقیاس پذیر هستند.

بدین طور که دیزاین می ‌تواند هزاران صفحه بروز در سایت بوجود آورده و نگران کارکرد سایت نباشند. همچنین در این مقاله طراحی سایت وردپرس باید بیان کرد مدیر سایت می ‌تواند کاربران مختلفی را بطور مدیر در سایت تعریف و به هر یک از آن ها مقطع دسترسی متفاوتی را اطلاق کند.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام