5/5 - (3 امتیاز)

جهت مشاوره رایگان با کارشناسان سئو تهران در ارتباط باشید

09367511706 – 02144030236

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran

طراحی گرافیک اختصاصی

صفحات مجزای خدمات

بهینه شده برای موبایل

طراحی هدفمند UX و مسیر کاربر

شروع قیمت از 5 میلیون تومان

طراحی گرافیک اختصاصی

بهینه شده برای موبایل

سرعت بالا

طراحی حرفه ای ux بر اساس موضوع

امکان ایجاد وب اپلیکیشن

امکان ایجاد محصولات بدون محدودیت

شروع قیمت از 6 میلیون تومان

طراحی گرافیک اختصاصی

بهینه شده برای موبایل

سرعت بالا

طراحی نقشه و استراتژی UX وبلاگی

شروع قیمت از 5 میلیون تومان

عوامل مختلفی در مورد زمان تکمیل پروژه نقش دارند، مثلا ممکن است پس از ارائه طرح اولیه، مشتری نیازمند تغییراتی باشد که طبیعی است این تغییرات می تواند در زمان تحویل پروژه تاثیر گذار باشد. 

بطور میانگین می توان گفت یک پروژه طراحی سایت مدرن از زمان عقد قرارداد تا تکمیل و تحویل نهایی حدود 1 ماه زمان می برد.

سئو تهران استفاده از CMS های آماده و همچنین سیستم های برنامه نویسی اختصاصی را دارد.

سئو تهران درخواست مشتری را بررسی می کند و در اکثر موارد استفاده از سیستم وردپرس را پیشنهاد می دهد.

سیستم های اختصاصی فقط در شرایطی پیشنهاد می شود که ایده طراحی وب سایت مشتری به حدی پیچیده باشد که نتوان با وردپرس اجرا کرد. طبیعی است که هزینه برنامه نویسی اختصاصی نسبت به سیستم وردپرس معمولا چند برابر بیشتر است.

در صورتیکه قصد دارید تا طراحی وب سایت خود را به سئو تهران بسپارید، اولین قدم ارتباط با کارشناسان سئو تهران است. 

پس از ارسال پیام یا تماس تلفنی، کارشناسان ما درخواست شما را بررسی کرده و هزینه طراحی را برای شما ارسال خواهند کرد.

در صورتیکه نیاز به مشاوره بیشتر دارید با ما تماس بگیرید.

طراحی سایت وردپرس

طراحی سایت وردپرس یکی از خدمات حرفه‌ای و کاملا تخصصی است که توسط کارشناسان و استراتژیست های حرفه‌ای مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران صورت می گیرد بنابراین اگر شما هم جزو افرادی هستید که در دریافت خدمات مختلف دیجیتال مارکتینگ دچار مشکل شده و مجموعه ما را برای این کار انتخاب کنید.

معرفی مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران به عنوان یکی از حرفه ای ترین و تخصصی ترین مراکز ارائه دهنده خدمات سئو به افراد کمک می‌کند تا بتوانند خدمات مختلف خود را بدون ایجاد هیچگونه مشکلی بشوند دریافت کنند.

این مجموعه با داشتن کارشناسان و استراتژیست‌های کاملا حرفه ای و متخصص می‌تواند کلیه خدمات خود را به وب سایت تان اضافه کند. این نیاز هر فردی است که بتواند خدمات مورد نیاز خود را به بهترین شکل ممکن دریافت کنند بنابراین ما به عنوان افرادی که در این زمینه تخصص کافی داریم و تجربه زیادی کسب کرده‌ایم.

به شما کمک می‌کنیم تا در این امر با مشکلات کمتری جلو بروید و به برطرف کردن کلیه ایرادات وب‌سایت خود پردازید شما را بیشتر با خدمات تخصصی مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران آشنا می کنیم:

خدمات تخصصی طراحی سایت وردپرس

انجام خدمات مهم و اساسی که توسط کارشناسان مجموعه ما به مشتریان عزیز ارائه می شود خدمات تخصصی طراحی سایت وردپرس است زمانی که فعالیت تخصصی و خدمات تخصصی صحبت می‌کنیم منظورمان این است که یک تیم کاملا قوی و حرفه ای برای ارائه خدمات مختلف مشتریان تلاش شبانه‌روزی می‌کنند .

مجموعه ما در تلاش است تا با بهبود وضعیت وب‌سایت‌های مختلف خدمات تخصصی خود را ارائه کند از این رو اگر شما هم در ارتقاء سطح وب سایت و جذب مشتری دچار مشکل شده اید و می خواهید هر چه سریعتر این مشکل را برطرف کنید.

پیشنهاد ما به شما این است که در ابتدا از مشاوره تخصصی پشتیبانان سایت بهره مند شوید و از طرفی برای دریافت خدمات طراحی سایت وردپرس آماده شوید که کارشناسان مجموعه برای ارائه خدمات هرچه بهتر به مشتریان تمام تلاش خود را می‌کنند.

از این رو به شما توصیه می‌کنیم که به جای اعتماد در افرادی که در این زمینه تجربه خاصی ندارند کارشناسان مجموعه ما را برای این کار انتخاب کنید آنها بهره مندی است تجربه تخصصی طراحی سایت به افراد این امکان را می‌دهند که انواع خدمات مورد نیاز خود را به وب‌سایت خود اضافه کنند.

مشاوره تخصصی طراحی سایت وردپرس

یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین خدماتی که توسط کارشناسان مجموعه ما به مشتریان عزیز ارائه می شود ارائه خدمات مشاوره تخصصی طراحی سایت وردپرس است در واقع زمانی که شما نیازمند دریافت اینگونه از خدمات هستید کارشناسان ما در تلاش هستند تا برای ارائه هرچه بهتر خدمات مشاوره به شما تلاش خود را بکنند.

از این رو اگر می‌خواهید هرچه سریعتر خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنیم بدون اینکه دچار هیچ گونه مشکلی بشوید برای دریافت مشاوره تخصصی پیش از طراحی سایت وردپرس با مجموعه ما تماس بگیرید تا کارشناسان به ارائه مشاوره تخصصی به شما عزیزان بپردازند.

کسب و کارت رو آنلاین کن و ۲۴ ساعته فروش داشته باش!

یکی از شعارهای مهم مجموعه دیجیتال مارکتینگ و تهران است که به افراد توصیه می‌کند که یک آنلاین کردن کسب و کار خود بپردازند و با این کار به کسب درآمد ثابت ای برسند.

بنابراین به شما توصیه می‌کنیم که اگر از پایین بودن درآمد خود ناراضی هستید و می خواهید به گسترش کسب و کار خودتان بپردازید کسب و کار آنلاین را راه اندازی کنید و هرچه بیشتر به سمت مدرن شدن به کسب درآمد آنلاین بروید مطمئن باشید که بسیاری از افرادی که نیازمند دریافت خدمات مختلف هستند به سراغ کسب و کارهای آنلاین می‌روند.

بنابراین طراحی سایت می تواند یکی از پیشنهادهای مهم ما به شما برای افزایش فروش اینترنتی شما باشد بسیاری از افراد که در این زمینه دچار مشکل شده‌اند به دلیل عدم برخورداری از مشاوره مناسب و پشتیبانی یک تیم حرفه‌ای نتوانستند به جایگاه مناسبی در اینترنت برسند .

اما تیم پشتیبانی قوی و مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران با ارائه خدمات کاملاً تخصصی به مشتریان خود در تلاش است تا هرچه بهتر به ارائه خدمات مختلف به مشتریان عزیز بپردازد بنابراین تا دیر نشده است و رقبا بازار را اشغال نکرده اند برای ورود به دنیای دیجیتال مارکتینگ و اینترنت آماده شوید.

طراحی سایت وردپرس حرفه ای

اگر نیازمند دریافت خدمات طراحی سایت وردپرس حرفه ای هستید و میخواهید سایت شما در رتبه‌های اول گوگل قرار بگیرد سعی کنید در یک تیم حرفه ای و متخصص کمک بگیرید خوشبختانه مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران با ارائه خدمات مختلف به مشتریان سعی می کند که تمامی مشاغل را تحت پوشش خود قرار دهد و با طراحی سایت کاملا تخصصی و حرفه ای نیاز مشتریان را به داشتن یک سایت آنلاین برآورده کند.

به طور کلی کمتر کسی را می شناسیم که بتواند در زمینه طراحی سایت فعالیت تخصصی بپردازند بنابراین به جای اعتماد مراکز پذیرش ما دارند زبان کدام شرکت ها برای دریافت خدمات مختلفی درباره انتخاب کنید که به صورت تخصصی فعالیت کند و خدمات مشاوره را نیز قبل از ارائه خدمات طراحی به صورت رایگان در اختیار مشتریان قرار بدهد.

پشتیبانی سایت وردپرس

علاوه بر ارائه خدمات طراحی سایت وردپرسی ما تمام تلاش خود را می‌کنیم که برای پشتیبانی این سایت نیز خدمات ویژه خود را به شما عزیزان ارائه بدهیم بسیاری از افراد در دریافت خدمات پشتیبانی ۲۴ مشکل می‌شوند و پشتیبانان توانایی برطرف کردن کلیه ایرادات سایت را ندارند اما به شما این اطمینان را می دهیم که اگر از خدمات پشتیبانی سایت مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئوتهران بهره مند شدید. حتماً نیاز شما را به بهترین شکل ممکن برآورده کنیم.

تمام چیز هایی که باید درباره ی طراحی سایت وردپرسی بدانید

یکی از مختلف ترین پرسش ها در مقاله طراحی سایت وردپرس که درباره دیزاین سایت از جهت مشتریان سوال می ‌شود، درباره منتخب کردن زبان برنامه نویسی بوده و اینکه سایت مورد مذبور خود را با چه زبان و پلت فرمی دیزاین کنند. در این مقاله به وارسی دیزاین سایت وردپرس و نکات معایب و فواید آن پرداخته‌ ایم.

وردپرس در نخست سیستمی بود که برای وبلاگ نویسی مورد کاربرد قرار می ‌گرفت. ولی پس از آن تغییر به سیستم اداره کردن محتوا شد و در حال کنون اندازه خیلی زیادی از سایت ‌ها از این سیستم به کار می برند.وردپرس با زبان برنامه نویسی PHP نوشتاری شده و به علت دارا بودن پلاگین‌های مختلف، توانسته خیلی از احتیاج های مشتریان را مرتفع نماید.

برای دارا بودن یک سایت وردپرسی خوب است از هاست‌ لینوکس به کار برد . البته در طراحی سایت وردپرس بعضی از کمپانی ‌های ارائه دهنده سرویس ‌های میزبانی وب، چند وقتی است که هاست‌ وردپرس را در سبد کالا های خود جای داده‌اند که در ادامه درباره این عنوان همچنین صحبت خواهد شد.

سایت های وردپرسی به طور سریعی در حال تسخیر جهان وب هستند. وردپرس در بدو آغاز کار، سیستم اداره کردن محتوایی بود که برای وبلاگ نویسی مورد کاربرد جای می‌ گرفت. ولی در حال کنون اندازه خیلی زیادی از سایت‌ ها از این سیستم به کار می برند. وردپرس با زبان برنامه نویسی PHP نوشتاری شده.

و به علت دارا بودن افزونه های مختلف، می تواند احتیاج های مشتریان را درست نماید. برای دارا بودن یک سایت وردپرسی خوب است از هاست‌ های لینوکسی به کار برد.

مراحلی که در طراحی سایت پیش رو دارید

1. درست کردن سایت وردپرسی

درست کردن و اداره کردن یک سایت وردپرسی به گفته مقاله طراحی سایت وردپرس مراتب از یک سایت که بطور مختص کدنویسی می گردد ساده تر است به دلیل این که یادگیری های آن در همه سایت های جهان و به زبان های متفاوت وجود دارد.

2. هزینه دیزاین سایت وردپرس

هزینه دیزاین یک سایت وردپرس بطور کامل وابسته به احتیاج های شما دارد اما بطور متداول این قیمت میان 2 تا 12 میلیون تومان دارای انجام است که ارتباط مستقیمی با وقت انجام پروژه دارد.

3. هسته وردپرس بطور متن باز ارائه می شود

متن باز بودن WordPress به این مفهوم است در مقاله طراحی سایت وردپرس که پیشرفت کنندگان  وب می‌توانند افزونه ها و کد های مورد مذبور خود را به آن بیفزایند ث و آن را در اختیار دیگر اشخاص جای دهند.

4. اداره کردن سایت وردپرسی به سادگی ممکن پذیر است

هر شخصی با حداقل علم وب و بدون احتیاج به دانش دیزاین سایت به سادگی می تواند یک وب سایت وردپرسی را اداره کند. شیوه چینش منو ها، تقویم شمسی در همه افزونه ها، نصب ساده و زود افزونه های مختلف و پشتیبانی اساسی از بان فارسی از پر اهمیت ترین امکانات وردپرس است.

5. افزونه های مختلف

بی تردید پر اهمیت ترین علل برتری وردپرس بر دیگر رقبا، تنوع شگفت پلاگین های کاربردی است. برای هر مفهومی در نظر مقاله طراحی سایت وردپرس حداقل 5 توسعه دهنده متفاوت، افزونه های کاربردی را پیشرفت دادند.

6. پیشرفت سریع افزونه های مورد علاقه

حتی اگر افزونه مورد علاقه شما وجود نداشته باشد به سادگی و بر اصول متن باز بودن هسته وردپرس، این کارایی وجود دارد که افزونه مورد علاقه خود را درست کنید.

7. درست کردن سایت با وردپرس

برای چنین مفهومی در این مقاله طراحی سایت وردپرس لازم است کانفیگ نخست هاست و همینطور خطا های ممکن در نصب وردپرس را بدانید، بعد از آن دانش درست کردن صفحات ، نصب پوسته و افزونه های متفاوت به شما یک دیزاین سایت با وردپرس را یاد داده است.

فواید طراحی سایت با وردپرس

۱. وردپرس دارای پلتفرم متن باز (open source) است.

متن باز بودن وردپرس به این مفهوم است که توسعه دهندگان وب توانایی دارند تا کد های مورد دلخواه خود را به آن بیفزایند و آن را در اختیار دیگر اشخاص جای دهند. در نتیجه در این مقاله طراحی سایت وردپرس گفته شده که اشخاص برای دیزاین سایت وردپرسی احتیاجی به کدنویسی از اول را نخواهند داشت.

این امکان جزء فواید وردپرس به شمار می رود اما باید به این مورد همچنین دقا داشت که این عنوان می‌ تواند تا اندازه ای امنیت سایت و کارکرد آن را به عقب انداخته و به کار بردن از کد های غلط که بواسطه دیگران نوشتاری می ‌‌شود می‌ تواند سبب عدم کارکرد درست وب سایت گردد.

۲. راحتی در دیزاین و سهولت در اداره کردن وب سایت.

با وردپرس هر شخصی با حداقل آگاهی های فنی در حیطه برنامه نویسی می ‌تواند وردپرس را نصب و قالب مورد علاقه خود را انجام دهند. همینطور وردپرس به علت شامل بودن یک ارتباط بصری توانسته پردازش افزودن صفحات بروز، اداره کردن پست ‌ها، آپلود عکس ها و … را قبل از آن راحت کند. برای بوجود آوردن یک سایت وردپرسی فقط به یک مرورگر اتصال شونده به اینترنت احتیاج است و دیزاینر به سادگی می ‌تواند کار دیزاین خود را شروع نماید.

۳. افزونه ‌های مختلف (plug –in).

یکی از پر اهمیت ترین فواید وردپرس در مقاله طراحی سایت وردپرس، دارا بودن اندازه زیادی افزونه است. هر شخص بنا بر احتیاج خود می‌ تواند از این افزونه‌ ها به کار ببرد. اکثر این افزونه ها به طور رایگان ارائه شده ‌اند و افزونه‌ های هزینه دار همچنین با هزینه منطقی و خوب در اختیار دیزاینر جای گرفته است.

۴. توانایی توسعه پذیری راحت و سریع.

با وردپرس هر دیزاین می ‌تواند به سادگی و با صرف کمترین زمان، سایت خود را پیشرفت داده و با نصب افزونه‌  های متفاوت، بر کارکرد سایت خود اضافه کند. همینطور با دقت به اینکه وردپرس در اول برای وبلاگ نویسی بوجود آمده، توانایی های وبلاگ نویسی زیادی دارد که در این میان می‌ توان به درست کردن اشتراک ایمیل Rss در وبلاگ، توانایی ثبت کامنت بواسطه بازدیدکنندگان و … اشاره کرد.

۵. منعطف پذیری در طراحی.

وردپرس پلتفرمی بطور کامل منعطف پذیر بوده و توانایی شخصی‌ سازی بر اصول سلیقه مشتری را دارد. با نصب افزونه‌ ها و عوض کردن در شکل سایت و دیزاین سایت می ‌توان یک سایت کامل و مختلف با دیگر سایت‌ های وردپرسی بوجود آورد. همینطور سایت‌ های وردپرسی خیلی مقیاس پذیر هستند.

بدین طور که دیزاین می ‌تواند هزاران صفحه بروز در سایت بوجود آورده و نگران کارکرد سایت نباشند. همچنین در این مقاله طراحی سایت وردپرس باید بیان کرد مدیر سایت می ‌تواند کاربران مختلفی را بطور مدیر در سایت تعریف و به هر یک از آن ها مقطع دسترسی متفاوتی را اطلاق کند.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09012805106

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran