درباره طراحی سایت ویلا

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران ، ارائه دهنده خدمات تخصصی طراحی سایت ویلا، در کوتاه ترین زمان ممکن بصورت اقساطی و فوری توسط برترین برنامه نویسان ایران ، همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، با کارشناسان سئو تهران با استفاده از راه های ارتباطی که پایین همین مقاله قرار دارد می توانید در ارتباط باشید…

طراحی سایت ویلا در زمینه تبادل مالکیت و یا اجاره ویلا صورت می پذیرد. کسب و کارهای متعددی در حوزه عناوین مربوط به سفر و اجاره ویلا مشغول به کار هستند و دامنه عملکرد بعضی از آنها هم منوط به بیرون از شهر است.

ب چه علتی طراحی سایت ویلا؟

طراحی سایت ویلا و طراحی پورتال خرید و فروش انواع ویلا ها و وبسایت هایی از این دست، در ارایه سرویس های برتر به عموم مردم و گردشگران و یافتن اقامتگاه چند روزه مناسب و رزرو برخط و فوری ، راهنمای مناسبی بوده و بسیار کارآمد باشد.

مزیت های طراحی سایت ویلا

ساخت وب سایت ویلا با فراهم نمودن یک بانک کلی و تخصصی اطلاعاتی در زمینه منازل ویلایی بر طبق منطقه سکونت، امکانات تفریحی ویلا، راهنمای مناسب انتخاب و همچنین ارایه موئلفه های مهم در زمینه خرید و فروش ویلا بسیار تاثیرگذار است.

به دلیل این که هزینه تورها و همچنین ماندن و اجاره بها در هتل های لوکس بسیار پر هزینه می باشد در نتیجه بیشتر مردم ترجیح داده اند از چندین سال گذشته که همراه خانواده با خودرو خودشان اقدام به سفر کنند و بیشر مقصد گردشگری مورد نظر برای این اشخاص غیر مشخص می باشد در نتیجه معرفی نقاط زیبای گردشگری و اطلاعات کاملا تخصصی در زمینه ویلاها و منازل محلی که خدمات مناسب اقامت برای عموم مردم را ارایه می دهند به وسیله طراحی سایت ویلا راهکار بسیار پر مزیت و مناسبی خواهد بود.

امکانات ساخت سایت ویلا

از اصلی ترین امکانات طراحی سایت ویلا میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

  • برنامه نویسی تخصصی و ساخت بخش پنل کاربری

با استفاده از پنل کاربری، مدیران در وب سایت ویلا یک پنل کاربری ایجاد خواهند کرد. مالک در پنل ادمین خود این امکان را خواهد داشت تا توضیحات و مشخصات تصاویر ویلا و قیمت را قرار دهد. توضیحات کاملا تخصصی شامل تجهیزات و امکانات تفریحی، متراژ، مشخصه های بارز مثل ویوو ویلا، محدوده و بخش جغرافیایی ویلا خواهد بود.

  • برنامه نویسی تخصصی و ساخت بخش اقامتگاه

اقامتگاه های متفاوت بر طبق موقعیت و مدل ساخت بنا، در این قسمت بخش بندی شده اند. که هر کدام بر اساس سرویس های موجود و درجه، قیمت یکسانی نخواهند داشت. از جمله موئلفه های مورد دسته بندی در این قسمت می توان موارد ذیل را اشاره نمود:

ویلا بافت قدیمی (درجه یک، درجه دو و …)، ویلا لوکس و نوساز، ویلا دوبلکس، ویلا بسیار زیبا و گران قیمت، منازل محلی، سوئیت های مختلف، کلبه های جنگلی، منازل ویلایی، آپارتمان، بخش بندی ویلا بر طبق منظره اصلی ( مانند ویلا رو به جنگل، ویلا رو به دریا و …)، ویلا های کوهستانی ، خانه ییلاقی و دیگر موارد.

  • برنامه نویسی تخصصی و ساخت بخش  ثبت نام / ورود

مخاطب سایت ویلا از این روش با ثبت اطلاعات شخصی و شماره تلفن خود یک یوزر نیم و پسورد یونیک برای خود انتخاب خواهد نمود تا با وارد شدن به سیستم از قسمت های متفاوت سایت ویلا بتواند استفاده کند.

  • برنامه نویسی تخصصی و ساخت بخش رزرو آنلاین

بعد از اتمام پروسه ثبت نام مخاطب شما و انتخاب منطقه و مدل مورد نظر ویلا، زمیان دقیق اقامت و تعداد روزهای حضور خود را مشخص خواهد نمود و با کلیک بر روی بخش ثبت درخواست اقامت، پیش فاکتور مربوطه برای کاربر قابل مشاهده خواهد بود که هزینه اجاره ویلا در تاریخ مورد نظر را مشخص نموده است.

اطلاعات ثبتی به وسیله مخاطب سایت به مالک ارسال خواهد شد. پرداخت مبلغ اقامت می تواند به دو شکل حضوری و پرداخت برخط و اینترنتی انجام شود. در وضعیت نخست مالک با کاربر تماس گرفته و توافق مورد نظر به دست می آید و در وضعیت بعدی مخاطب سایت می تواند از طریق درگاه های پرداخت تحت وب قرار داده شده بر روی سایت هزینه را به حساب مالک منتقل کند.

سیستم رزرو شما این قابلیت را دارد تا سرویس تخصصی بیمه را نیز تحت پوشش خود قرار دهد. هر مسافر احتیاج به بیمه مسافرتی هم خواهد داشت. شما این قابلیت را خواهید داشت تا سایت بیمه منحصر بفرد داشته باشید یا با سایر مجموعه های پوششی همکاری کنید و این سرویس های تخصصی را به اشتراک بگذارید.

  • برنامه نویسی تخصصی و ساخت بخش فروش ویلا

املاک لوکسی که به منظور فروش ارایه می شوند در این قسمت به همراه توضیحات تخصصی مثل منطقه جغرایایی و مسیر دقیق، متراژ و مساحت ملک مورد نظر، تعداد دقیق طبقات، تعداد دقیق اتاق ها، بخش های مختلف دیگر و اماکانات تفریحی موجود ( مثل استخر، تجهیزات صوتی و تصویری، کابینت، تختخواب ها و …) ، دارای نور مناسب بودن و سیستم های تهویه هوا، استانداردهای اصلی بدنه سازه، ویژگی های اصلی آن ملک، شرایط فروش، هزینه مورد نظر، اطلاعات ارتباطی شخص فروشنده، به همراه عکس هایی با کیفیت از نماهای متفاوت بیرونی و درونی ویلا به نمایش در خواهد آمد.

گذاشتن تبلیغات فروش ملک در اینگونه سایت ها می تواند بشکل بدون هزینه یا پولی صورت بپذیرد.

  • برنامه نویسی تخصصی و ساخت بخش  مقالات گردشگری

معرفی موقعیت های توریستی و گردشگری، همراه با عکس های بسیار جالب از آنها و همچنین مسیر های دسترسی به آن مناطق ، انتخاب نمودن محدوده جغرافیایی و موقعیت آب و هوایی، تجهیزات اصلی و ادوات مورد نیاز برای سفر به آن محدوده در بخش نوشته های گردشگری ارایه خواهد شد که راهنمای بسیار مهمی برای کاربران بوده و در بیشتر شدن بازدید وبسایت نیز تاثیرگذار خواهد بود.

  • برنامه نویسی تخصصی و ساخت بخش  قابلیت جستجو

قابلیت سرچ بسیار حرفه ای از امکانات اصلی و پر اهمیت طراحی سایت ویلا است. مخاطبین سایت ویلا بر طبق پارمترهایی که ابزار جستجوی حرفه ای در اختیارشان قرار می دهد این قابلیت را خواهند داشت تا اقدام به سرچ کنند. پارمترهایی مثل منطقه گردشگری و جایگاه جغرافیایی تقریبی ساختمان مورد نظر، محدوده قیمت، مساحت و متراژ ویلا، و دیگر موارد مورد نظر.

طراحی وب سایت ویلا توسط مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران با تجربه بسیار درخشان در حوزه طراحی وب سایتهای تفریحی و سایت های رزرو برخط، توانمندیهای مورد نیاز را در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت های کاربر پسند ویلا دارد.

ساخت گرافیک بسیار کاربر پسند در ساخت این نوع سایت ها باعث جذب بیشتر مخاطبین خواهد شد که مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران این پر اهمیت را در طراحی وبسایت های ویلا در نظر خواهد گرفت.

همچنین مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران بواسط پیاده سازی اصول بهینه سازی سایت برای موتور های جست و جو ، ترافیک بسیار زیادی را از طرف موتورهای جستجو به طرف سایت ویلای شما هدایت می نماید.

اگر شما هم به دنبال تاسیس یک وب سایت ویلا می باشید برای اطلاع از بخش های تخصصی دیگر و همچنین هزینه طراحی سایت با متخصصین سئو تهران در ارتباط باشید. مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران همچنین این امکان را خواهد داشت تا با هزینه های بسیار کم تبلیغات گوگل را برای سایت ویلای شما صورت دهد تا از همان روزهای اول بالا آمدن سایتتان در رتبه های مناسب گوگل مشاهده شوید.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran