امتیازدهی به : post

طراحی سایت پاساژ مجازی توسط سئو تهران

طراحی سایت پاساژ مجازی یکی از مهم ترین خدماتی است که در سال های اخیر صاحبان پاساژ ها به فکر آن افتاده اند. از لحاظ نوع کاربرد و عملکرد این نوع سایت شباهت زیادی با سایت های فروشگاهی دارند با این تفاوت که در طراحی سایت پاساژ اهداف فروش متفاوت است. مدیریت پاساژ می تواند به صورت مجازی نیز به کنترل و اداره فروشندگان مختلف بپردازد.

و افرادی که در پاساژ فعالیت می کنند نیز می توانند با قرار گیری در این محیط مجازی به فروش محصولات خود بپردازند و علاوه بر این هر کدام به صورت اختصاصی اطلاعاتی راجع به فروشگاه خود در اختیار کاربران قرار دهند.

هنگامی که کاربری وارد چنین دنیای بزرگی می شود. می تواند از قسمت های مختلف وب سایت استفاده کند و با مشاهده محصولات مختلف به صورت آنلاین از پاساژ مجازی خرید کند.

ضرورت طراحی سایت پاساژ مجازی

با گسترش ارتباطات و نزدیک شدن افراد به یکدیگر، گسترش مشاغل در دنیای مجازی اهمیت ویژه ای پیدا کرد. اکثر افراد ترجیح می دهند که کالا یا محصول مورد نظر خود را به صورت اینترنتی تهییه کنند تا حضوری، دلیل آن هم سهولت در دسترسی و استفاده از بخش های مختلف سایت است‌.

در صورتی که می خواهید کسب و کارتان رونق بگیرد و رنگ و بوی تازه ای به آن ببخشید. پیشنهاد ما به شما این است که سفارش طراحی سایت پاساژ مجازی خود را به مجموعه ما بسپارید.

تا شاهد یک تحول بزرگ در  دنیای کسب و کار خود باشید‌. در چند سال اخیر به دلیل شیوع ویروس کرونا میزان خرید حضوری بسیار کاهش پیدا کرد. تا قبل از آن هم افراد تمایل زیادی به خرید از فروشگاه های معتبر اینترنتی داشتند. اما بعد از شیوع این بیماری میزان تمایل به خرید غیر حضوری بسیار بیشتر از قبل شد‌.

با طراحی سایت پاساژ مجازی تعداد افرادی که روزانه به سایت شما مراجعه می کنند. هر روز بیشتر از قبل می شود و این باعث شناخته شدن و رونق کسب و کار مجازی شما خواهد شد‌.

کاربران با ورود به سایت از بخش های مختلف آن استفاده می کنند و در صورتی که محصولی را مرتبط با علاقه دوستان و آشنایان خود دیدند. به آن ها نیز معرفی می کنند. این کار خود یک نوع تبلیغ برای سایت شما به حساب می آید.

علاوه بر این زمانی که به طراحی سایت پاساژ مجازی می پردازید افرادی که قبلا از پاساژ شما خرید می کردند. با مشاهده اجناس و محصولاتی که در سایت قرار می دهید. تصمیم می گیرند که به صورت حضوری به پاساژ مراجعه و محصول مورد نظر خود را خریداری کنند.

طراحی قسمت های مختلف سایت پاساژ مجازی

بخش مربوط به آشنایی با پاساژ

این قسمت شباهت زیادی به یک ماکت دارد.‌ زیرا کاربر پس از ورود به این بخش می تواند با قسمت های مختلف پاساژ و محل دقیق فروشگاه ها آشنا شود. در واقع طراحی سایت پاساژ مجازی باعث آشنایی کامل کاربران با محیط واقعی پاساژ می شود‌‌.

این قسمت از سرگرم کننده ترین بخش های پاساژ مجازی است‌. زیرا کاربران به جای قدم زدن در پاساژ با چرخش موس در جای جای پاساژ قدم می زنند.

بخش مربوط به نقشه پاساژ

یکی از مهم ترین قسمت هایی که باید توسط برنامه نویسان و طراحان سایت در طراحی سایت پاساژ مجازی در نظر گرفته شود. طراحی نقشه سایت است‌. در این قسمت باید نقشه کلی پاساژ از محل دقیق مغازه ها تا پارکینگ ها قرار داده شود‌. به گونه ای که کاربر با زوم کردن بر روی قسمت مورد نظر به راحتی با ساختار کلی پاساژ آشنا شود.

بخش مربوط به مغازه ها و فروشگاه  ها

یک پاساژ از قسمت های مختلفی تشکیل شده است. بنابراین برای طراحی سایت پاساژ مجازی باید به قسمت های مختلف توجه کنید. قسمت بزرگی از سایت باید به معرفی فروشگاه ها و مغازه های موجود در سایت بپردازد. هر فروشگاه باید بخش مربوط به خود را داشته باشد تا علاوه بر قرار دادن محصولات به صورت روزانه، مقالات مرتبط نیز برای جذب مشتری در این قسمت قرار بگیرد.

دسته بندی کردن محصولات

یک پاساژ مشاغل متعددی را درون خود جای داده است. بنابراین برای کمک به کاربران و نظم دادن به فروشگاه مجازی باید به دسته بندی محصولات مختلف بپردازید. و فروشگاه های مرتبط را در یک دسته بندی قرار دهید تا کاربران حین ورود به این قسمت ها دچار سردرگمی نشوند.

بخش مربوط به معرفی سایر قسمت ها

اگر مجموعه یا پاساژ شما بسیار بزرگ باشد به گونه ای که از بخش های زیادی مانند فود کورت، رستوران، غرفه های مختلف، شهربازی و… تشکیل شده باشد.‌

باید به صورت اختصاصی به معرفی هر کدام از این قسمت ها بپردازید. تا کاربران تمایل بیشتری برای حضور در پاساژ و استفاده از قسمت های مختلف آن پیدا کنند.

طراحی سایت پاساژ مجازی و افزایش درآمد

همان طور که در قسمت های قبل توضیح دادیم در چند سال اخیر گرایش مردم به خرید اینترنتی بیشتر از قبل شده است. علاوه بر این افراد تمایل دارند که قبل از خرید از یک مرکز خاص به صورت اینترنتی با آن آشنا شوند. بسیاری از مجموعه های بزرگی که افراد از آن ها خرید می کنند.

شهرت و میزان درآمد بالای خود را مدیون طراحی سایت و تبلیغات در عرصه دنیای مجازی هستند. بنابراین شما هم می توانید مجموعه خود را با طراحی سایت پاساژ مجازی به دیگران معرفی کنید و با این کار به جذب مشتریان مختلف بپرذارید.

هنگامی که میزان بازدید کنندگان سایت شما افزایش پیدا کند. سایت شما در رده های اول موتورهای جستجو گوگل قرار می گیرد و این به معنای یک جهش و پیشرفت چشم گیر در حوزه کاری شما است.

شما می توانید با قرار دادن محتواهای اصولی در سایت خود، رتبه آن را ارتقاء دهید و باعث افزایش بازدیدکنندگان روزانه وب سایت شوید. مجموعه دیجتال مارکتینگ سئو تهران با داشتن سال ها تجربه  فعالیت در عرصه طراحی سایت، توانایی انجام سفارشات طراحی سایت دلخواه شما را دارد. تنها کافی است که برای ثبت سفارش طراحی سایت پاساژ مجازی با مجموعه ما تماس بگیرید. تا بهترین ها را در اختیارتان قرار دهیم.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran