مقدمه ای بر دیزاین سایت با پایتون

پایتون یک زبان برنامه نویسی مقطع بالا، شی گرا و دارای متن باز می باشد که خواستاریم در این مقاله طراحی سایت پایتون درباره برنامه نویسان زیادی را در به پایان رساندن پروژه های خود دنبال کند؛ پایتون به علت خصوصیت های بخصوص خود که در ادامه به آن ها ذکر خواهیم کرد و همینطور سادگی کم نظیرش علاقه زیادی در میان برنامه نویسان دارد.

در نتیجه از اوایل سال ۹۰ میلادی پایتون مسیر خودش را به دیزاین سایت همچنین باز کرد تا در این حیطه هم توانایی های خود را را به رخ بکشد!پایتون به علت راحتی و در اختیار داشتن وسائل، کتابخانه ها و پلتفرم های خیلی توانا در حیطه برنامه نویسی و دیزاین وب سایت، سرعت فعالیت را برای برنامه نویسان و دیزاینر ها به صورت قابل مهمی کاهش داده است.

با وارسی ها و آمار و ارقام در مقاله طراحی سایت پایتون نشان می دهد که زبان PHP همچنان سخن نخست را در دیزاین سایت می زند وردپرس و یا مجنتو دو مدل از سیستم های اداره کردن محتوا معروف در جهان است که طرفداران خیلی زیادی هم دارد و به صورت اساسی جواب گوی زیادی از احتیاج های است.

از همه پر اهمیت تر دارا بودن فریم ورک لاراول و دیگر فریم ورک های مختلف در زبان PHP سبب شده که پلاگین های زیادی برای آن درست شود، فریم ورک در لغت به چارچوب نرم‌افزاری بیان می ‌شود. یک فریم‌ ورک گروهی از کتابخانه ‌های برنامه‌نویسی و ممکن است گروهی از اصول برای برنامه‌نویسی است.

مقطع بالای امنیت در فریم ورک Laravel این یقین  را برای متقاضایان بوجود می آورد که هر اندازه که علاقه دارند را می توانند بوجود آورند از پروژه های بزرگ دنیا گرفته تا پروژه های فردی و کوچک.در این مقاله طراحی سایت پایتون ما هدف داریم شما را با دیزاین سایت با پایتون، فواید به کار بردن از آن و رویکردی که پایتون در دیزاین وب سایت ها دارد شناخت  تا با یک مقدمه و حیطه سازی مناسب، در مقالات پس از آن دنبال یادگیری های مرتبط برویم.

همانگونه که حقیقتا می‌دانید در مقاله طراحی سایت پایتون با زیاد شدن تکنولوژی و سرعت زید گسترش اینترنت در سال های قبل خیلی از کسب و کار ها از اقیانوس سرخ بازاریابی و فروختن سنتی به محیط کسب و کار های اینترنتی مهاجرت کردند و یا قسمتی از بودجه خود را در این راه به صورت یک کانال فروش بروز به این محیط مختص کرده اند.

حقیقتا نخستین گام برای ورود به این بازار دارا بودن یک سایت خوب می ‌باشد، مکانی که شما بتوانید خودتان، کالا ها و فعالیت خود را معرفی کنید، کمپین درست کنید، تبلیغ کنید و در آخر با فروختن آن سهم خود را از جهان دیجیتال بگیرید.در این راه، خیلی از کسب و کار ها به جای به کار بردن از سیستم های اداره کردن محتوا  از زبان پایتون برای دیزاین سایت خود به کار می برند.

 زبان پایتون یک زبان توسعه داده، رایگان، کامل و از همه پر اهمیت تر آزاد می باشد که محصولات خیلی مختلف و کاملی را در اختیار شما جای می ‌دهد.

خصوصیت های به کار بردن از پایتون در دیزاین سایت

بیشتر کسب وکار ها و شرکت های دیزاین سایت ترجیح می ‌دهند از وردپرس برای دیزاین سایت خود به کار ببرند. هیچ فرد در نظر مقاله طراحی سایت پایتون منکر خصوصیت ها و توانایی سیستم اداره کردن محتوای وردپرس در دیزاین سایت نمی تواند باشد ولی همه دیزاین سایتی که من با آن ها مواجه شده ایم بر دو مشکل بزرگ وردپرس رخداد نظر دارند :

۱) قدرتمند بودن وردپرس و افزونه های آن

۲) نداشتن توانایی وردپرس در اداره کردن سایت ها و پروژه های بزرگ

حقیقتا دیزاین سایت با به کار بردن از سیستم های مدیریت محتوا متفاوت می‌تواند این اشکال  را به طور اساسی از بین ببرد، پایتون در این راه با در اختیار گذاشتن ماژول های متفاوت می‌تواند سایت شما را در رقیب بودن با تخصصی ها پیشتاز کند.با به کار بردن از زبان پایتون سایت شما به صورت اساسی استاندارد دیزاین شده.

و می تواند در هر قیاس با داده ها را تجزبه و تحلیل کند. یکی دیگر از خصوصیت های دیزاین سایت با پایتون قابلیت کنترل و مدیریت کاربران در زمان پیشرفت وب سایت می ‌باشد.اگر از امنیت زیاد و همینطور سبک بودن سایت های کد نویسی بگذریم، مناسب ترین خصوصیت به کار بردن از پایتون، آشکار بودن دست طراح و توسعه دهنده برای بوجود آوردن امکانات، فیچر های متفاوت و همینطور به گفته مقاله طراحی سایت پایتون پنل های اداره کردن بر روی وب سایت می ‌باشد.

جدا از همه نکات بالا پایتون از منعطف بودن خیلی زیادی دارا می ‌باشد و شما به سادگی می ‌توانید الگو های مورد احتیاج خود را پیروی کرده و یا در آن تغییر بوجود آورید.

آموختن زبان پایتون برای دیزاین سایت

خیلی از اشخاص برای دیزاین سایت خود آن را به بیرون سپرده و این وظیفه را به شرکت های دیزاین سایت محول می ‌کنند، هرچند شرکت های مناسبی در این حیطه مشغول خدمات می ‌باشند ولی این فعالیت دو مشکل خیلی بزرگ دارد که در مقاله طراحی سایت پایتون عنوان شده:

۱ـ عدم نداشتن دید سئو در دیزاین اکثر سایت ها : این مورد سبب بالا رفتن قیمت های شما در مراحل پس از آن خواهد شد، به دلیل آن که سایت بدون سئو مفهومی ندارد و سایت با دیزاین ضعیف بویژه در حیطه های رقابتی خیلی دشوار سئو خواهد شد.

۲ـ پیوسته بودن شما به شرکت دیزاین سایت برای اعمال عوض کردن و کم و افزودن خصوصیت های مدنظر : برای همین به شما  سفارش می ‌شود این قسمت از فعالیت خود را به داخل گروه خود انتقال دهید .

سخن پایانی

پایتون زبان برنامه نویسی خیلی راحتی بوده و دستورات نوشتاری آن خیلی به زبان انگلیسی شبیه است. این راحتی در عین توانمندب زیاد پایتون آن را به یک کار راحت برای عملی کردن پروژه ها و همینطور دیزاین سایت بدل کرده است. همین عنوان سبب می ‌شود هر فردی که داخل قسمت دیزاین سایت شما بشود به سادگی این کد ها را فرا گرفته.

و عوض کردن های مورد نظر شما را بر آن انجام دهد.این فواید شگفت انگیز، قیمت نگهداری و دیزاین سایت با پایتون را نسبت به دیر سیستم های اداره کردن محتوا و زبان های برنامه نویسی کمی زیاد تر کرده است. بنابراین به شما سفارش می ‌شود  اگر نظر و طرح بزرگی دارید یا طبق مقاله طراحی سایت پایتون برنامه دراز مدتی برای وب سایت خود در جریان دارد از آن به کار ببرید.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام