چرا به دیزاین وبسایت احتیاج داریم

احتمال دارید سوال کنید زمانی این همه رسانه اجتماعی با کاربران فراوان وجود دارد یا اصلا طراحی سایت پیشرفته احتیاج داریم یا خیر اصولا به دلیل آن که باید برای دیزاین وب سایت اقدام کنیم؟ دارا بودن یک وب سایت فقط مسیر میزبانی از کاربران اینترنتی نیست ولی حقیقتا مناسب ترین راه است.

شما می‌توانید در رسانه‌های اجتماعی همچنین خدمات داشته باشید ولی این صفحات، جای یک وب سایت مناسب را نمی‌گیرند.وب سایت‌ها و صفحات فضا های اجتماعی مکمل هم هستند و نه جایگزین هم. صفحات اجتماعی قالب‌ های از قبل تعیین شده‌ای دارند که به ناچار باید با آن‌ ها سازگار شوید.

در مورد وب سایت این گونه نیست. شما می توانید روی تک تک جزئیات وب سایت خود دقت داشته باشید و صورتی بدهید که تمام نکات طبق نظر خودتان طراحی شوند. این مسئله به خصوص اگر برنامه‌ای برای برندسازی داشته باشید، اهمیت زیاد تری پیدا می‌ کند.

همینطور به بیان مقاله طراحی سایت پیشرفته در مواردی که هدف فروش محصول یا خدماتی را داشته باشید، وب سایت فروشگاهی به مراتب خوب تر از یک صفحه اجتماعی خواهد بود. در این وب سایت می‌توانید همه خصوصیت های یک فروشگاه حقیقی را بگنجانید. کالا ها و برند ها را گروه بندی کنید.

برای هر کالا توضیحات مفصلی قرار دهید، امکان مقایسه میان برندها را بوجود آورید،فیلتر های متفاوت برای کالا ها بگذارید و … . این فعالیت ها را نمی‌ توان در فضا های اجتماعی به درستی انجام داد.

دیزاین سایت اینترنتی چه اساس و مراحلی دارد

شرکت دیزاین سایت در تهران و ایران زیاد است. با یک دید به تبلیغاتی که در این حوزه وجود دارد، متوجه دامنه گسترده فعالیت طراحی سایت می‌ شویم. با این صورت، هر شرکتی و هر مدل طراحی وبسایتی مناسب تمام کسب‌وکار ها نیست. طراحی وبسایت تخصصی اصول و مراحلی دارد که به آن می‌ پردازیم.

پیش از هر چیز در مقاله طراحی سایت پیشرفته باید بررسی کنیم که یک وب سایت کافی است چه خصوصیت هایی داشته باشد و چه نکاتی باید در آن در گمان گرفته شود.

خصوصیت های دیزاین سایت اصولی : هر متخصصی روشی در طراحی وبسایت دارد و با دقت به مدل سفارش‌ ها، نوع طراحی سایت همچنین تغییر می‌ کند. با این صورت، برخی خصوصیت ها میان سایت‌ های متفاوت مشترک هستند و باید در تمام طراحی‌ ها رعایت شوند. از جمله می‌ توان به نکات زیر اشاره کرد.

ساختار کدنویسی و قالب بهینه و سازگار با موتور های جست‌وجو: در هر مدل طراحی وبسایتی، اساس سازگاری با موتور های جست‌وجو باید در گمان گرفته شود. اگر ساختار کد ها یا قالب اشکال داشته باشند، تمام تلاش‌ ها برای سئو و افزایش رتبه در صفحه سرچ، بیهوده خواهد بود.

دیزاین ریسپانسیو یا واکنش‌گرا: این روز ها، دیزاین ریسپانسیو دیگر یک مورد نیست و به یکی از اساس مهم طراحی وبسایت تغییر یافته است. با دقت به این که تعداد کاربران گوشی هر روز بیشتر می‌ شود و گوگل همچنین اولویت را شیوه نمایش سایت در گوشی اختصاص داده است، تمام وب سایت‌ ها باید توانایی سازگاری با دستگاه‌ های متفاوت را داشته باشند.

سرعت بارگذاری بالا: اساس سرعت بارگذاری سایت هم برای کاربران خیلی پر اهمیت است و هم برای موتور های سرچ. به همین علت از مقاله طراحی سایت پیشرفته، سایت‌ ها باید در کمترین وقت ممکن لود شوند. این اساس هم روی سئو وب سایت اثر می‌ گذارد و هم در میزان رضایت کاربران اثرگذار است.

امنیت: اساسا از این معیار نمی‌ توان گذشت. امنیت هم برای صاحبان سایت پر اهمیت است و هم برای کاربران اهمیت بخصوصی دارد. با گرفتن گواهینامه ssl امنیت اطلاعات کاربران تامین خواهد شد و با رعایت اساس کدنویسی و انتخاب قالب‌ های امن، اطلاعات صاحبان وب سایت در امان می‌ ماند.

پنل مدیریت راحت: یکی از موارد مثبت در مورد وب سایت‌ های وردپرسی، پنل مدیریت ساده و دارای درک آن‌ ها است. همین مورد باید در مورد وب سایت‌ های مختص همچنین رعایت شود. به این معنی در مقاله طراحی سایت پیشرفته کارفرما باید بتواند با کمی یادگیری به آسانی سایت خود را اداره کند و کمترین احتیاج را به پشتیبانی داشته باشد.

چه حرفه هایی باید در گروه طراحی وبسایت وجود داشته باشد

با دقت به همه نکاتی که گفته شد، حتما تا بحال متوجه شده‌اید که گروه طراحی وب سایت باید به چند حرفه یا زمینه تخصصی تسلط داشته باشند. از جمله می‌ توان به نکات زیر در مقاله طراحی سایت پیشرفته اشاره کرد.

برنامه‌نویسی وب : هسته اساسی تیم طراحی وبسایت را، برنامه نویس وب صورت می‌ دهد. زبان‌ های برنامه‌نویسی متفاوتی وجود دارند و هر شرکتی از یک یا چند زبان و سیستم اداره کننده محتوا استفاده می‌ کند. پر اهمیت است که تیم برنامه نویسی شرکت، به زبان و سیستم مورد گمان اساسا تسلط داشته باشند و همه زیر و بم‌ های آن را به درستی بدانند.

طراحی تجربه کاربری و ارتباط کاربری : هر تیم طراحی وبسایت باید حرفه UI و UX داشته باشد. طراح ارتباط کاربری مطمئن می‌ شود فعالیت با وب سایت راحت است، کاربران همه مراحل را درک می‌ کنند و به آسانی به همه نکات مورد احتیاجشان دسترسی دارند.

طراح UX یا تجربه کاربری، نگاهی اصولی تر دارد و عملکرد هایی عرضه می‌ دهد که با به کار بردن از آن‌ ها، بازدیدکنندگان می‌ توانند تجربه خوبی از حضور در یک وب سایت دارا باشند.

طراحی گرافیک : شکل، رنگ‌ ها و طراحی گرافیکی یک وب سایت نخستین موردی است که نگاه کاربران به خود جذب می‌ کند. به همین علت از اهمیت بخصوصصی دارا است. یک گرافیست تخصصی می‌ تواند روی تجربه کاربری و برندسازی همچنین اثر مثبتی داشته باشد ولی پیش از آن باید طی جلساتی، ذهنیت و سلیقه کارفرما را اساسا درک کرده باشد.

توجه داشته باشید در مقاله طراحی سایت پیشرفته که احتمال دارد در یک شرکت برای هر کدام از این حرفه ها کارشناس محتلفی وجود داشته باشد یا یک کارشناس در چند زمینه مهارت داشته باشد. در آخر مهم این است که شخصی که دیزاین هر کدام از قسمت ها را به عهده دارد، مهارت و توانایی لازم را داشته باشد تا کالا نهایی، یک وب سایت قدرتمند شود.

شرکت سئو تهران ، با دارا بودن یک کادر حرفه ای و تجربه زیاد، به روزترین سایت‌‌ ها را اساس استاندارد های جهانی طراحی می‌‌ کند.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام