امتیازدهی به : post

طراحی سایت کارخانجات توسط سئو تهران

طراحی سایت کارخانجات به چه معناست ؟ طراحی سایت کارخانجات برای کسب و کار شما چه مزایای به دنبال خود دارد .

تا انتهای این مقاله ما را همراهی کنید تا طراحی سایت کارخانجات را بیشتر به شما معرفی کنیم و از مزایای آن برای شما سخن بگوییم .

اصلی ترین و یکی از مهم ترین هدف ها از طراحی سایت کارخانجات و مرکز های صنعتی و تولیدی؛ معرفی کردن و نشان دادن خدمات و محصولات خود به مردم می باشد ،

 کارخانه های مختلفی ، مانند: کارخانه فولادسازی، پروفیل، کارخانجات مواد غذایی، کارخانه های پوشاک و… که در شهرک ها و مناطق صنعتی و یا بطور پراکنده در جاهای مختلف کشور سکونت دارند ، می توانند با طراحی سایت کارخانجات تمام محصولات خود را در معرض دید مردم قرار دهند . طراحی سایت کارخانجات چه لزومی دارد ؟

همان طور که گفتیم درطراحی سایت کارخانجات این نوع کارخانه ها محصولات خود را در معرض تماشا قرار می دهند . هم چنین در توع از سایت ها این امکان وجود دارد که بازدید کنندگان خارجی هم از این سایت بازدید کنند ، این امر باعث می شود که محصولات کارخانه ها به صورت بین الملی در همه ی کشور ها بازدید کننده پیدا کند .

به طور خلاصه تمامی کارخانه ها مشتریان و خریداران خود را دارند چون قطعا بدون وجود داشتن مشتری، کارخانه نیز وجود نخواهد داشت. اما با توجه به بیشتر شدن رُقبا در یک صنف و همین طور رقابت تنگاتنگ بین آنها نباید قدرت تبلیغات و قدرت فضای مجازی را فراموش کرد که اینترنت فرصت ها و زمینه های بسیار قوی و  ویژه ای برای نشان دادن کسب و کار  و فعالیت ها و محصولات تولیدی واحد صنعتی شما دارد.

غافل شدن از این نکته و نداشتن  داشتن یک وب سایت مناسب، باعث می شود که رقیبان شما برد کنند و مشتریان شما به صورت نگران کننده ای کم بشوند .

مزیت های طراحی سایت کارخانجات

هم چنین یکی از مزایای طراحی سایت کارخانجات این نکته می باشد که شما می توانید به صورت آنلاین و اینترنتی تمامی محصولات خود را در معرض فروش قرار دهید ، این کار باعث می شود که مشتریان بیشتری را به خود جذب کنید .

چون خرید اینترنتی امروزه خیلی رواج پیدا کرده است . همین طور می توانید نمایندگی های کارخانه ی خود را به مردم معرفی کنید تا آن ها نمایندگی های موجود در شهر خود را به آسانی پیدا کنند . ویژگی ها و امکانات طراحی سایت کارخانجات و مرکز های صنعتی :

۱• طراحی صفحه قسمت معرفی کارخانه، سابقه های فعالیت و معرفی مدیران  وموسسان آن .

۲• طراحی صفحه معرفی کالاها و محصولات و خدمات  تولیدی .

  • طراحی صفحه بخش اطلاعات تماس با نوشتن نشانی ها و تلفن های مربوط و هم چنین فرم تماس به جهت ارتباط آنلاین مخاطبان و مشتریان با مدیر و هیات مدیره کارخانه.
  • طراحی قسمت کاتالوگ آنلاین برای نمایش دادن محصولات به شکلی که در کاتالوگ چاپی نشان داده شده است .
  • طراحی بخش استانداردها و گواهینامه ها برای نمایش دادن سرتیفکت ها و مدارج ، مجوزها و گواهینامه های کسب شده مانند استاندارد ملی ایران، نشان معاونت غذا دارو، گواهینامه های ایزو و سایر نشان ها و گواهینامه های ملی و بین المللی کسب شده. کاربران و مشتریانتان با دیدن این نشان ها و مجوزها به شما اطمینان بیشتری نموده و خریدهای بیشتری را از شما انجام خواهند داد.
  • طراحی نوار جستجو؛ برای اینکه کاربران بتوانند مورد یا موراد مد نظر خود را از بین محتوای زیاد وب سایت سرچ نموده و بیابند.
  • طراحی گالری تصاویر، برای نمایش نماهای مختلف و امکانات و خط تولید کارخانه.
  • طراحی سایت کارخانجات سیستم سفارشات برای اخذ و سفارش گیری.
  • طراحی بخش مدیریت کردن لینک های مرتبط، مثل لینک وب سایت مراکز و سازمان های دولتی مربوط با زمینه ی فعالیتی شما.
  • طراحی صدای مشتری؛ برای اینکه مشتریان بتوانند از طریق این سیستم انتقادات، پیشنهادات و نارضایتی های خود از محصول خریداری شده را انعکاس دهند.
  • پیاده سازی تابلوی اخبار داخلی کارخانه و اعلانات برای کارکنان و سهامداران.
  • سیستم آمار بازدیدها؛ خلاصه ای از گزارشات هر بازدید را می توان برای بازدید کنندگان در نظر گرفت و به آن ها عرضه کرد و ….

این نکات فقط تعداد انگشت شماری از مزایای طراحی سایت کارخانجات می باشد .

طراحی اپلیکیشن موبایل برای کارخانجات :

همان طور که می دانید اینترنت یک سیستم بسیار قوی و جهانی می باشد که تمامی کسب و کار ها با استفاده از اینترنت ، شبکه ها اجتماعی و صفحه های مجازی رونق بیشتری پیدا کرده اند و توانسته اند خود را در سطح جهان به همه ی مردم معرفی کنند و محصولات خود را به نمایش بگذارند .

از آنجایی که امروزه گوشی های هوشمند و رایانه های شخصی  به عنوان ابزاری بالاتر و قوی تر از ارتباط صوتی و پیامکی تبدیل شده اند و کاربران و بازدید کننده گان بیشتر در  فعالیت های روزمره مانند عکاسی، تبادلات بانکی، فیلم برداری، بازدید از وب سایت های اینترنتی مختلف و متنوع، حضور داشتن در صفحه های مجازی شبکه های اجتماعی و … را با آن انجام می دهند.

به همین علت طراحی اپلیکیشن موبایل کارخانه ایده ی بسیار خوبی می باشد چون کاربران و بازدید کنندگان آن را به آسانی در گوشی همراه خود نصب کنید و خدمات، فعالیت ها و محصولات شما را بازدید و مشاهده کنند . این کار باعث می شود تا مجموعه ی صنعتی شما خیلی بیشتر از قبل خود را به مردم نشان دهد .

 برای داشتن یک سایت کارخانجات و مرکز صنعتی خوب و موفق و هم جنین پر بازدید، باید برای طراحی سایت کارخانجات خود از طراحان مجرب و متخصص استفاده کنید ، این امر باعث می شود تا سایت شما به صورت دقیق و اصولی و با استاندارد های مخصوص به وب سایت ها طراحی شود

هم چنین یک طراح دانا و با خلاقیت می تواند بخش های مختلف سایت شما را با گرافیک جذاب طراحی کند و آپشن های متفاوتی برای سایت شما طراحی کند . هرچقد که سایت شما جداب تر و اصولی تر باشد به همان نسبت بازدید کنندگان شما هم زیاد تر خواهند شد

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran