طراحی سایت کالای خواب توسط سئو تهران

طراحی سایت کالای خواب یک ترفند عالی و مطمئن برای بیشتر کردن مشتریان شماست. امروزه به دلیل شیوع بیماری کوید 19 و پاین آمدن سطح درآمدی مردم و راضی نبودن آنها از میزان درآمد خود ، به دنبال مناسب ترین راه برای تبلیغ کردن کسب وکار خود هستند. داشتن سایتی شیک و مدرن برای کسب و کاری مثل : تولید ، ساخت وفروش انواع سرویس خواب ، باعث فروش بیشتر آن می شود .

مزیت های طراحی سایت کالای خواب :

آیا تا به حال برایتان سوالی پیش آمده که چرا باید سفارش طراحی سایت کالای خواب بدهم ؟

تا به امروز بیشتراز نیمی از جمعیت افراد هر جامعه به روز شده و هرکدام از آنها دارای یک گوشی هوشمند هستند و شما به عنوان فردی که جنسی را برای فروش عرضه می کند در سایت کالای خواب ، محصولات مرتبط با این محصول را به نمایش می گذارد .

این طراحی باعث می شود که شما یک فروشگاه همیشه فعال داشته باشید که همیشه آنلاین است وشما حتی در مواقعی که خواب هستید ویا در مسافرت و تفریح به سر می برید هم برایتان کسب درآمد کند.یکی ازپوئن های مثبتی که طراحی سایت کالای خواب دارد این است که در هر ساعت از شبانه روز که مشتری احتیاج به سفارش داشته باشد به راحتی می تواند وارد سایت شما شود و سفارش خود را ثبت کند.

شما میتوانید با طراحی سایت کالای خواب فوق العاده دربهترین رتبه بندی سایت گوگل قرار بگیرید که تا هر زمان مشتریان نام فروشگاه اینترنتی یا نام محصول شما که فقط مختص برند شما هست رو سرچ کنند تا موتورهای  جستجوگر گوگل نام وسایت شما را در اولین و بالاترین رتبه خود نمایش دهد.

شما می توانید برای سفارش طراحی سایت کالای خواب یک لوگوهم طراحی کرده و در اول سایت خود درج کنید.

اهمیت طراحی لوگو:

شما بعنوان مالک یک کسب و کار باید پس از تایین هدف فعالیت کاری خود ، به دنبال نشانه ایی برای معرفی و به ذهن سپاری برند خود باشید. مشتریان شما و مردم  باید  به راحتی شما را بیاد بیاورند. اولین مرحله برند سازی، طراحی یک لوگوی مناسب با موضوع یا مفهوم کار شماست.

همیشه اولین نگاه بیشترین تاثیر را در مشتری خواهد داشت.اینکه چقدر دید یک فرد درنگاه اول به سایت شما مثبت باشد بزرگترین برگ برنده شما خواهد بود. لوگو درواقع چهره‌ی  برند کاری شما است ؛ همانقدر که به ظاهر فردی و دکوراسیون محیط کار اهمیت میدهید ، لوگو نیز در ذهن کاربر تداعی می شود و وجهه شرکت شما را نشان میدهد.

شاید تا اینجای توضیحات این مقاله برایتان این سوال پیش آمده که طراحی سایت کالای خواب چه امکانات وابزارهایی دارد ؟

شما اول از انجام هر کاری باید نوع محصولات وفعالیت کاری خود را مشخص کنید تا در قدم های بعدی راحت تر به نتیجه دلخواه برسید. طراحی سایت کالای خواب ما می تواند امکاناتی را برای شما فراهم کنند تا برند محصول شما در بین دیگر برندها و محصولات بدرخشد و منحصربه فرد باشد. این امکانات شامل گزینه های زیر می باشد :

معرفی کالاهای خواب شما به بهترین شکل ممکن :

شما میتوانید کالاها و محصولات خود راتعریف کنید ولی نه بصورتی که همه آن را تعریف میکنند وعادی جلوه میدهند شاید شماهم همان محصول را داشته باشید وبخواهید همان محصول را به فروش برسانید اما دقیقا همینجاست که شما باید مهارت خود را در بیان منحصربه فرد محصول به کار ببرید تا هروقت که مشتری قصد خرید محصول رو داشت در ذهن او اولین برندی که پدیدارمی شود  برند شما باشد .

شما می توانید در همین بخش محصول خود را به صورت اسلایدر تصاویر هم قرار بدهید تا هرزمان که مشتری خواست با کلیک بر روی یکی از آن ها که با لینکی که بر روی هر یک ازتصاویرقرار دارد به صفحه توضیحات همان کالا برود و توضیحات اصلی محصول را مطالعه کنند تا در صورت نیاز خرید از همان محصول را انجام دهد.

این صفحه شامل : رنگ محصول ، نوع ، شکل ، ابعاد ودیگر اطلاعات فنی آن ، و قیمت آن و… ، به نمایش گذاشته می شود تا کاربر به راحتی انتخاب کند.

سرچ پیشرفته برای طراحی سایت کالای خواب :

برای هرسایتی یک ، سرچ پیشرفته واجب و کاربردی است به دلیل این که مشتریان شما باید ازبین کلی محصول بامشخصات شبیه به هم که فقط تفاوت های جزئی یا کلی باهم دارند و تعداد زیادی از محصولات در سایت درج شده است ، نمیتوانند باچشم و یکی یک محصولات را چک کنند به همین علت سرچ بهترین کمک به مشتریان است تا با یک سرچ ساده به انتخاب مطلوب خود برسند.

صفحه پرسش وپاسخ :

این صفحه به کاربران برای مشاوره درباره هرآنچه که فکرشان درباره محصول شما درگیر آن شده است برطرف می کند. در این صفحه ما قسمتی که درآن مشتریان سوال های خود را درباره رنگ ، ویژگی ها و. . . از شما میپرسند را با لینک کردن به ایمیلی که از خودتان دریافت کرده ایم متصل میکنیم که شما بتوانید سوالات آنها را خودتان جواب بدهید.

بکاربردن آیکن در طراحی سایت کالای خواب :

یکی از مهمترین بخش های طراحی سایت کالای خواب به کارگیری آیکون می باشد. آیکون هایی که در قسمت منو قرار می گیرند. باید مفهوم، تداعی کننده و نماد تصویری ساده آن بخش از سایت و اپلیکیشن را به کاربر با گویا ترین نماد تصویری نشان دهند.

ایکون ها نقش بسیاری در طراحی سایت کالای خواب دارند، ایکون ها نقش جدایی ناپذیری را در طراحی سایت ایفا می کنند و کاربرد بسیاری در طراحی سایت دارند.

صفحه ایی برای سوالات پرتکرار مشتریان :

در این صفحه می توانیم قسمتی قراردهیم که وقتی مشتریان سوالاتی مشابه به هم یا سوالات پرتکرارازمحصول شما در صفحه پرسش وپاسخ می پرسند دراین  صفحه جمع گردد تا مشتریان به آسونی همه آن ها را در یک صفحه و در کنارهم مشاهده کنند .

تا در صورت لزوم مطابق با آنچه که برایشان سوال پیش آمده به جواب سوال برسد. در این قسمت هم میتوانیم از آیکن برای دسته بندی سوالات و موضوع سوالات استفاده کنیم .

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran