درباره طراحی سایت گرافیکی

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران ، ارائه دهنده خدمات تخصصی طراحی سایت گرافیکی، در کوتاه ترین زمان ممکن بصورت اقساطی و فوری توسط برترین برنامه نویسان ایران ، همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، با کارشناسان سئو تهران با استفاده از راه های ارتباطی که پایین همین مقاله قرار دارد می توانید در ارتباط باشید…

طراحی سایت گرافیکی با ارایه سرویس های گرافیک، دانلود فایل های لایه باز فتوشاپ، مشاوره در حوزه کار های طراحی و عناوین مختلفی از این دست خواهد توانست بازدیدکنندگان و کاربران همیشگی برای خودش جذب نماید.

پیش از هر مساله توجه به این مبحث مهم بسیار دارای اهمیت می باشد که طراحی سایت دقیقا شبیه به کلیه تخصصات دیگر در جهان توسعه یافته کنونی احتیاج به تخصص های بالایی دارد. تصور می نمایم اگر نخست شاخصه های طراحی سایت تخصصی و طراحی سایت شرکتی را مطالعه کنید با دید مناسب تری اقدام به طراحی سایت گرافیکی خود خواهید نمود.

کاربردهای ویژه طراحی سایت گرافیکی

دیزاینر ها و مجموعه های طراحی، مراکز تبلیغاتی برای معرفی سرویس ها و پتانسیل های خود در بخش بسیار بزرگی به مجموعه های مورد نظر مانند چاپخانه ها، مراکز انتشاراتی و همچنین کلیه بیزنس هایی که احتیاج به سرویس های گرافیکی دارند خواهند توانست از یک وب سایت حرفه ای و قدرتمند برای خود بهره مند شوند.

اعلام دقیق توانمندی های طراح فتوشاپ، ارایه و فروش طرح های های لایه باز، آموزش کار با فتوشاپ ، انجام کار های گرافیکی در حوزه های متفاوت چاپی، کتب مختلف و مجلات تخصصی، عرضه سرویس های گرافیکی برای پورتال ها و یا پیج های شبکه های اجتماعی، کمپین های ریپورتاژی، ساخت لوگو و علائم تجاری از فعالیت های طراحی سایت گرافیکی به حساب می آید.

امکانات مختلف طراحی وب سایت گرافیکی

در طراحی این مدل وب سایت ها، بخش های متفاوت بر اساس نوع پورتالگرافیکی می توان پیاده سازی کرد ، بعضی از آنها بشرح زیر می باشند :

  • برنامه نویسی تخصصی بخش معرفی :

شناساندن مردم در زمینه رزومه مجموعه گرافیکی، یا شرکت تبلیغاتی، طراح ها و هم سوابق قعالیت و تجربیات آنها در این بخش به نمایش در خواهند آمد.

  • برنامه نویسی تخصصی بخش تماس با ما :

شماره های ارتباطی با مجموعه، آدرس شرکت، ایمیل دفتر و همچنین فرم ارتباطی برخط در این قسمت جایگزاری خواهد شد.

  • برنامه نویسی تخصصی بخش مجموعه نمونه کار :

معرفی نمونه کار های مجموعه بهمراه عکس های مختلف با کیفیت بالا از آنها، و توضیحات تخصصی مربوط مثل مدل طرح انجام شده (راهنما، بروشور، طرح روی صفحه و…)، اسم طراح، همچنین روش کار در قسمت نمونه کارها ارایه خواهد شد.

  • برنامه نویسی تخصصی بخش منو خدمات :

سرویس های تخصصی طراحی بشکل کاملا طبقه بندی شده مثل : سرویس های طراحی کارت ویزیت، دیزاین کاتالوگ، طرح روی صفخه کتاب ها و مجلات، طراحی کاتالوگ، طراحی تابلوهای بیزنسی و هم خدمات ویژه مانند :

ساخت لوگو و آرم، دیزاین ملزومات ریپورتاژی مثل کمپین های کاری، ساخت بخش های مختلف گرافیکی برای شبکه های اجتماعی، طراحی گیف و … از این بخش قابل مشاهده خواهد بود.

  • برنامه نویسی تخصصی بخش اخبار و وبلاگ:

ارایه نوشته های تخصصی در زمینه هنر گرافیک ، ارایه درس هایی در ارتباط با متد های دیزاین و نکات و کلک های بهره بردن از نرم افزارهای دیزاین و همچنین اطلاع رسانی رخدادهایی مثل جشنواره ها، رویداد ها و همایش های مرتبط با طراحی برای مخاطبین بسیار حجذاب بوده و در بیشتر شدن تعداد کاربران طراحی سایت گرافیکی تاثیر بسیار مناسبی دارد.

  • برنامه نویسی تخصصی بخش جدول تعرفه :

بخش قیمت دقیق خدمات به صورت جدول بر طبق پارمترهایی مثل نوع طرح، تعداد لایه ها، ابعاد و … در طراحی سایت گرافیکی لحاظ می گردد.

  • برنامه نویسی تخصصی بخش سیستم فروش فایل :

در طراحی سایت گرافیکی در زمینه دانلود فایل فتوشاپ و فروش دیزاین های لایه باز طراحی شده ، بخش فروش در نظر گرفته شده است.

این بخش تخصصی دارای قسمت ها و ابزارهای متفاوتی خواهد بود. در ادامه شماری از آنها را به اطلاع شما عزیزان می رسانیم:

اطلاعات بسیار کامل هر فایل شامل: فرمت طرح، حجم طراحی، بخش رنگ مورد نظر، رزولوشن و توضیحات یکسان دیگر قابل قراردادن است.

مخاطب عضو شده در طراحی سایت گرافیکی با انتخاب طرح مورد نظر خود، این مورد را در سبد خرید مشاهده خواهد کرد و با پرداخت برخط وجه با روش درگاه های پرداخت بانکی متصل به طراحی سایت گرافیکی، پیوند فعالسازی دانلود برای کاربر نمایان خواهد شد یا اینکه پیوند دانلود به ایمیل وی ارسال می شود.

  • برنامه نویسی تخصصی بخش آیتم های دانلود رایگان :

برای بیشتر کردن مشاهدات و کاربران در طراحی سایت گرافیکی قسمت های دانلود بدون هزینه مانند دانلود عکسس های استوک کاربردی ، دانلود رایگان طرح های مختلف ، دانلود آیکون های بسیار حرفه ای را می توان پیاده سازی کرد.

  • برنامه نویسی تخصصی بخش سایر سرویس ها :

قسمت کامنت های مخاطبین امتیازدهی به دیزاین ها، سیستم سفارش برخط طراحی حرفه ای، نمایش تعداد دیزاین های هر کدام از طراح های سایت، قسمت های مختلف آگهی تبلیغاتی، اعلام خرابی پیوند دانلود، نمایش تعداد کاربران طراحی سایت گرافیکی، نمایش دیزاین های حرفه ای در بخش اصلی طراحی سایت گرافیکی و سایدبار پیج های دیگر، فیلد سرچ در سایت، وصل شدن سایت به صفحه شبکه های اجتماعی نظیر توئیتر، تلگرام، لینکدن، اینستاگرام.

قابل ذکر است که این روزها صحبت بر سر بهینه سازی طراحی سایت های گرافیکی زیاد شده است مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران هم به شکل کاملا تخصصی به این موضوع توجه ویژه دارد.

 سئو  وبالا آوردن سایت ها با فعالیت های متفاوت بر طبق الگوریتم های گوگل بسیار دارای اهمیت می باشد چرا که از این روش آمار کاربران و ترافیک طراحی سایت گرافیکی بالا رفته و احتیاجات مدیران طراحی سایت گرافیکی انجام می گردد که مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران در طراحی سایت گرافیکی به این مبحث پر اهمیت توجه ویژه دارد.

طراحی سایت گرافیکی بدیع با مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران

درحالی که طراحان تلاش می نمایند تا نمونه کار های گرافیکی تخصصی را خلق نمایند مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران هم در طراحی سایت گرافیکی را با جدید آوری و رعایت موئلفه های دیزاین، بهره بردن از جلوه های مشاهده ای، یکسان کردن رنگها ، اسلایدر های گرافیکی مختلف با نمایش چرخشی مختلف و متدهای آپدیت شده طراحی سایت گرافیکی را انجام می دهد.

از آنجایی که پورتال های گرافیکی احتیاج به اضافه کردن مقالا تخصصی بشکل کاملا دائمی دارند، مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران با طراحی دقیق و ایجاد پنل ادمین فارسی این امکان را فراهم آورده که مدیر طراحی سایت گرافیکی این امکان را داشته باشد محتوا و مقالات و فایل های جدید را به طراحی سایت گرافیکی بیفزاید و همچنین قابلیت ادیت مطالب پیشین هم وجود دارد.

انجام سئو سایت گرافیکی و بهینه سایت های طراحی برای گوگل یکی دیگر از خدمات مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران است که با انجام پروسه تخصصی سئو، وب سایت شما در عبارات کلیدی مانند : “ساخت لوگو” ، “دانلود طرح گرافیکی” ، “طراحی کارت ویزیت” ، “طراحی کاتالوگ” و یا عبارات کلیدی مورد نظر دیگر در صفحه نخست موتور های جست و جو ظاهر گردد و از این روش مخاطبین متعددی به جمع کاربران شما اضافه خواهند شد.

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران همچنین این امکان را دارد تا با هزینه های بسیار کم تبلیغات گوگل را برای طراحی سایت گرافیکی شما انجام دهد تا از همان شروع بالا آمدن طراحی سایت گرافیکی در رتبه های نخست گوگل دیده شوید. برای کسب اطلاعات تکمیلی با کارشناسان سئو تهران در تماس باشید.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran