شرایط های مناسب برای استفاده از قالب ایمیل کاری

به گفته مقاله طراحی قالب ایمیل شما به سادگی می‌ توانید از قالب ایمیل برای فرستادن ایمیل ‌های روزانه‌ به مشتریان و همکاران خود به کار ببرید. ولی خوبترین زمان برای به کار بردن از این قالب‌ ها، زمان ارسال خبرنامه ‌های خود برای دیگران است.به کار بردن از این قالب ‌ها در بازاریابی ایمیلی خوب است به این دلیل سبب ایجاد یکسان سازی در قالب ‌های بازاریابی شما می ‌شود.

یکی از پر اهمیت ترین عنوان ها در ایمیل مارکتینگ بعد از محتوا قالب و دیزاین ایمیل شما می باشید. .با این صورت بعضی اوقات احتیاج به شیوه و قالب تخصصی تری دارید. از این جهت امکان اپلود قالب ایمیل به طور html همچنین در نظر گرفته شد. بطوری که با دیزاین قالب html و ایمیل شناخت دارید ابزار های دستکتاپی خوبی سبب طراحی این قالب ها موجود است.

ولی بطوری که شناخت کافی ندارید و یا وقت کافی ندارید و دوست دارید که  دیزاین آنلاین قالب ایمیل را فرا بگیرید خواندن ادامه این مقاله طراحی قالب ایمیل و ابزاهای توضیح داده شده را از دست ندهید.به طور راحت اگر بخواهیم قالب HTML ایمیل را برایتان شرح بدهیم  می توانیم  این طور بیان کنیم:  محتوا ایمیل شما با قالبی گرافیکی به دست کاربر می رسد که می تواند تنها با دیزاین قالب سایت شما تطبیق داده شود.

به این  صورت که می دانید ایمیل های جی میل یا یاهو را خیلی کمتر می توان شخصی سازی کرد. بعنوان مثال رنگ نوشته، فونت نوشته و چند نکته دیگر را می توان عوض کرد .از جهتی خیلی از سایت ها برای کاربرانی که ثبت نام کرده اند هرچند مدت ایمیل می فرستند . (این ایمیل ها را به راحتی می توانند در قالب فرم، خبرنامه یا هر عنوان دیگر باشند.) فکر کنید ایمیلی به دست شما از طریق سایتی می رسد.

فواید استفاده از قالب ایمیل

به چه دلیل باید از قالب ایمیل استفاده کنیم؟ به کار بردن از این قالب‌ ها به شما امکان می‌ دهد که خیلی آسان و سریع، ایمیل را نوشته و ارسال کنید. به دلیل اینکه وقتی احتیاج نباشد تا نوشتن را از صفحه‌ خالی آغاز کنید، مطمعنا کار شما زودتر پیش خواهد رفت.

۱. صرفه جویی در زمان : با به کار بردن از این قالب ‌ها می‌ توانید وقت کمتری را صرف ساختن و نوشتن ایمیل خود انجام دهید. به جای این که وقت زیادی را صرف انتخاب جمله و قسمت های متفاوت ایمیل کنید، می ‌توانید به سادگی از انواع قالب ایمیل کاری استفاده کنید و جملات خود را در آن، بنویسید .اگر ایمیل ارسالی شما دارای عناصر گرافیکی و کد های HTML است، یقینا به کار بردن از این قالب‌ ها، وقت زیادی را ذخیره خواهد کرد.

۲. یکسان سازی : مسأله‌ای که زمان ساخت ایمیل جدید با آن روبرو می ‌شوید، یکسان سازی ایمیل ‌های شما است. زمانی که از قالب ایمیل کاری استفاده می‌ کنید، یقین پیدا  خواهید کرد که همه ایمیل‌ های ارسالی شما شکلی یکسان دارند. به این صورت شما هرگز، هیچ کدام از قسمت های ایمیل را از یاد نخواهید برد.

۳. تثبیت اسم تجاری : اگر همواره برای ارسال ایمیل کاری از قالب به کار می برید، در حقیقت به استحکام اسم تجاری خود از راه راه‌های بازاریابی مانند وبسایت، شبکه ‌های اجتماعی و … یاری کرده‌اید. به کار بردن از لوگو و طرح ‌های گرافیکی، اثر قالب ایمیل کاری در استحکام برند را زیادتر می‌ کند.

شیوه ساخت قالب ایمیل کاری

مسیره های زیادی برای یافتن  یا ساختن یک قالب ایمیل وجود دارد. ما در این جا شیوه های را به شما توضیح می دهیم  تا قالب ایمیل کاری خود را بسازید.با ما در مقاله ی طراحی قالب ایمیل همراه باشید.

۱. انتخاب قالب ایمیل ویژه خود : اولین مسیری که برای ساخت قالب ویژه به خودتان وجود دارد، ساختن آن به طور دستی یا به کار بردن از برنامه‌ WYSIWYG است.اگر شما به کدنویسی HTML و دیزاین گرافیکی مسلط هستید، مقاله طراحی قالب ایمیل پیشنهاد می ‌کند از این شیوه استفاده کنید.

۲. استفاده از اشخاص تخصصی : اگر مهارت‌ به کار بردن از کد های HTML و طرح‌ های گرافیکی را ندارید یا نمی‌ خواهید برای ساخت قالب، وقت صرف بکنید؛ می‌ توانید فردی را برای به کار بردن آن استخدام کنید. همینطور می‌ توانید سایت ‌های بیشتری را پیدا کنید که این خدمات را صورت می گیرند.

۳. به کار بردن از قالب ‌های آماده سرویس ایمیل : آخرین شیوه ای که جلو روی شما است، به کار بردن از قالب ‌های آماده در سرویس ایمیل است. سرویس ‌های ایمیل با اعتبار و مشخص شده، تعدادی قالب ایمیل کاریدر مدل ‌ها و شکل های مختلف، در اختیار شما قرار می‌دهند. البته این نکته که در مقاله طراحی قالب ایمیل گفته شده خوب است که بدانید شما می ‌توانید با کمی کار کردن روی این قالب‌ ها، آن ‌ها را به شکل مورد دلخواه خود بسازید.

با سئو تهران همراه باشید…

پشتیبانی سایت