طراحی لوگو تخصصی در تهران

طراحی لوگو تخصصی در تهران یک عکس به شکل و صورتک های متفاوت گرافیکی است که ایجاد کردن این عکس بنا به خلاقیت طراحان لوگو دارد.

۱. بعضی از طراحان یک عکس را به صورت یک شکل گرافیکی و با بکارگیری از ذوق خلاقانه خود به شکل با جلوه  ایجاد و طراحی میکنند و این نوع لوگو به شکل فقط نشان دهنده یک موضوع است و یک نکته ی جالب اینجاست ک شکل گرافیکی بودن موضوع مورد نظر را منتقل میکند.

۲. بعضی دیگر از طراحان طراحی لوگو تخصصی در تهران موضوعی را به شکل پر مفهوم ایجاد و طراحی می کنند که وقتی مخاطب و کاربری به ان نگاه میکند به سادگی این را درک میکند که این لوگومرتبط به چه موضوع و مفهوم و… می باشد . این شکل طراحی از شکل طراحی های پر کار و جذاب و پر تاثیر و لوگوهای پرهزینه و پر درامد دسته بندی میشود.

۳. طراحی لوگو تخصصی در تهران یک موضوع رو به صورت اسم عنوان ایجاد می کنند که هر مخاطب و کاربری به سادگی می تواند درک کند  که لوگو صورت چه اسمی میباشد. این شکل سبک ایجاد نیز از نوع خیلی جذاب و پرکار  و پر درامد ترین لوگو ها شناخته میشود.

مهم ترین خصوصیت لوگوها این میباشد که فقط یک شکل از آنها در جهان وجود دارد و منحصر به فرد است دلیل ان این است که طراحی ذوق خلاقیت یک فرد می باشد و این را در ذهن باید داشته باشیم چون ذات ذوق خلاقیت هیچ فردی با فرد دیگر یکی نیست این ایجاد این را می کند که لوگو منحصر به فرد کلید بخورد.

طراحی لوگو تخصصی در تهران

خصوصیات یک طراحی لوگو عالی و کاربردی

طراحی عالی و کاربردی باید شامل خصوصیات زیر باشد؛

  1. ارزش: یک طراحی عالی و کاربردی حتما بتواند مسیر رفت و برگشت و اعتماد و راست گویی بین مالک لوگو و شرکتی که لوگو رادرست میکند وجود داشته باشد.
  2. باید با تاپیک، اسم  و ارزش و خصوصیات برند یکسانی داشته و مفهوم خود را به تندی به کاربر منتقل کند.
  3. با دوام : یک طراحی عالی و کاربردی حتما بتواند در مدت زمان کنار کسب و کارتان پیشرفت کند و با دوام بودن خود را با گذشت طرح‌ها و مدل ها متفاوت در مدت زمان از بین نرود.
  4. قابل انعطاف بودن: یک طراحی طراحی لوگو تخصصی در تهرانعالی و کاربردی حتما بتواند به دو شکل بدون رنگ و تمام رنگی منتشر و در انواع سایز و اندازه ها قابل چاپ و تکثیر باشد. بدون متفاوت شدن شکل و مفهوم و بی کیفیت شدن آن.
  5. یک طراحی لوگو تخصصی در تهران باید به دو شکل افلاین و انلاین یعنی بصورت تکثیر در صفحه های مجازی و تکثیر در کاغذ یا بورد قابل استفاده قرار گیرد.
  6.  حتما باید بتوان ان را احراز هویت و تشخیص مالکیت کرد یعنی این امکان را باید داشته باشد که منحصر به فرد باشد.

مختصر و مفید می گوییم یک طراحی لوگو تخصصی در تهران باید بدون پیچیدگی، منحصر به فرد و مرتبط به تاپیک کسب و کار و حتما کشش بصری داشته و برای کاربر جذاب باشد.همچنین این را باید در نظر داشته باشیم که یک لوگو باید با دیدن ان مفهوم کار را بفهمیم.

تیم طراحی لوگو سئو تهران آماده طراحی یک لوگوی زیبا و کاربردی برای شما دوستان عزیز می باشد.

بیشتر بخوانید: ساختن بک لینک معتبر

شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید