درباره طراحی لوگو تهرانی

طراحی لوگو تهرانی چیست ؟ نخستین و پر تاثیر ترین گام برای معرفی کردن یک برند است. که دیگر مراحل هویت سازی یک برند (مثل بسته بندی، طراحی لیبل و …) را تحت تاثیر خود می گذارد.

یک آرم و طراحی لوگو تهرانی موفق و درست به سادگی می تواند گام های برتر مجموعه را به خاطر ثابت بودن بصری خود محکم و هدفمند نگاه دارد. اعتماد، شناخت و پیروزی در بازار سه قسمت اصلی می باشد که به پشتوانه طراحی برندینگ درست ، بجا و مناسب در پروسه گسترش یک مجموعه کمک بسیار زیادی می کند.

اما، هدف مد نظر از داشتن طراحی لوگو تهرانی چیست؟ به چه علت تجارت ما نیاز به یک لوگو با طراحی حرفه ای دارد؟ یک جواب ساده وجود: یک لوگوی با طراحی منحصر به فرد توجهات را جلب خواهد نمود، و اثری ماندگار روی ذهن مردم خواهد گذاشت. این مورد درست است!

برای نمونه، به لوگوی نایک، کمپانی مطرح کفش های ورزشی بنگرید. زمانی که شما لوگوی تیک را مشلهده می نمائید، به سرعت می فهمید که این متعلق به این شرکت است.

یک مثال مطرح دیگر YaHoo! است. نمونه های زیاد دیگری نیز میتوان آورد که شما احتمالا هر روز مشاهده می کنید و بدون شک توانایی که یک لوگو و شناسه دار و خوب برای شرکت ها را دارد همه تحسین می نمایند.

طراحی لوگو تهرانی آجر نخست است طراحی لوگوی تجاری گام نخست ساخت هویت یا تصویر سازمان برای شما می باشد، چرا که بدون طراحی لوگو تهرانی، هیچ شناسه یا تصویری از برندتان ندارید که روبروی مراجعه کننده خود و شرکت ها بگذارید.

طراحی لوگو تهرانی

طراحی لوگو تهرانی شما یک شناسه برند

طراحی لوگو تهرانی شما یک شناسه برند به خاطر ماندنی می باشد برای اینکه در خاطر مشتریانتان به یاد مانده شوید، مطمئن شوید طراحی لوگو تهرانی را روی همه متعلقات تجاری شامل مارک های تجاری، سربرگ ها، پاکت ها، بیزنس کارت ، کارت های تبریک، تبلیغات و ارائه ها به شکلی گذاشته اسد که به سرعت شناخته خواهد شد.

لوگو سازمانی و پیشرفت بیزنس

لوگو سازمانی و پیشرفت تجارت طراحی لوگو تهرانی به شرکت شما تصویری خواهد داد که هر تجارتی به رقابت در این محدوده به شدت رقابتی نیاز دارد.

طراحی لوگو تهرانی به عنوان امضای کمپانی

طراحی لوگو تهرانی به عنوان امضای کمپانی لوگو شبیه یک امضا برای شرکت خودتان می باشد. از دارا بودن که تصویر شرکت شما را به طور صحیح منعکس کند، مطمئن شوید.

کیفیت طراحی لوگو تهرانی یعنی حرفه ای بودن

کیفیت به معنای حرفه ای بودن می باشد طراحی لوگوی خوب خبر از این خواهد داد که تجارت شما قانونی، قابل اعتماد و معتبر می باشد.

طراحی لوگوی غیر خوب اعتماد را به مشتری القا نخواهد کرد، اما یک لوگوی قوی می تواند یک احساس پر قدرتی را از اعتماد را ایجاد کند.

انواع طراحی لوگو تهرانی

طراحی لوگو را خواهیم توانست بر طبق استفاده از عناصری مثل نوشتار، شکل و غیره به سه گروه کلی تقسیم کرد:

  • بهره بردن از تصویر(آیکون، سمبل، پیکتوگرام) مانند کمپانی اپل
  • بهره بردن از نوشتار: لوگوتایپ، وردمارک: بهره بردن از نام شرکت و ارائه آن بیرون از فونت‌های مورد استفاده قرار گرفته مثل: لوگوی دیسنی و یا توییتر / مونوگرام،طراحی با یک لغت یا حروف اختصاری شرکت / تایپ بیس: طراحی با نام شرکت یا برند که شکلی گرافیکی را به وجود بیاورد
  • جمع کردن نوشتار و تصویر(لوگوی ترکیبی): مانند پیتزاهات

با سئو تهران به بهترین ها خواهید رسید….

بیشتر بخوانید: افزایش رتبه با سئو سایت

شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید