طراحی لوگو ساده

برای طراحی لوگو ساده نیازی نیست کاره خاصی انجام دهید و برای این کار می توانید به افرادی که در زمینه طراحی تجربه دارند مراجعه نمایید تا آن ها این کار را برای شما انجام دهند.

لوگوها انواع مختلفی دارند و هر شرکت یا سایتی برای خود یک لوگو منحصر به فرد دارد و شما هم می توانید یک لوگو اختصاصی برای خود داشته باشید.

امروزه اگر می خواهید یک کسب و کار برای خود راه بیندازید باید برای کسب و کار خود یک لوگو طراحی نمایید تا مخاطبان شما را با آن لوگو به خاطر بسپارند.

در تجارت های امروزی داشتن لوگو یکی از واجبات می باشد و نداشتن آن می تواند مشکلاتی را برای شما به وجود آورد و با لوگو می توانید کسب و کار خود را رونق دهید.

طراحی لوگو می تواند به سلیقه شما باشد و لوگویی که طراحی می کنید باید ساده باشد و باید معنا و مفهوم قابل درکی برای مخاطب داشته باشد.

طرح های پیچیده و غیر قابل فهم مخاطبان را دچار سردرگمی می کند و لوگو باید یک رابطه متقابل با فعالیتی که انجام می دهید داشته باشد.

طراحی لوگو ساده

منظور از لوگو چیست؟

لوگو یک آرم می باشد که هر شرکت یا سایتی می تواند آن را داشته باشد و این آرم باید به گونی ای باشد با فعالیت های شما ارتباط داشته باشد.

در طراحی لوگو باید دقت زیادی داشته باشید زیرا که این لوگو هویت و شخصیت شرکت شما را نشان می دهد و لوگو در تجارت کاربرد بسیار زیادی دارد.

اگر یک محصولی تولید می کنید و می خواهید آن را در بازار به فروش برسانید باید با یک طرح یا عنوانی ثابت کنید این این محصول متعلق به شرکت شما می باشد.

لوگو می تواند این کار را برای شما انجام دهد و می توانید با درج کردن لوگو بر روی محصول، مصرف کنندگان را از شرکت سازنده آن آگاه سازید.

بدین ترتیب اگر متقاضی به دنبال محصولات شرکت شما باشد با دیدن لوگو شرکت شما بر روی محصول به راحتی می تواند آن محصول را تهیه نماید.

انواع لوگوها

  • لوگو تصویری
  • لوگو نوشتاری
  • لوگو تصویری و نوشتای

تمام لوگوهایی که در جهان وجود دارند به سه دسته فوق تقسیم می شوند و هر کدام از آن ها یک طرح خاص را برای خود انتخاب کرده اند.

لوگویی که می خواهید طراحی کنید نباید کپی یا مشابه طرح های دیگر باشد و باید برای خود یک طرح جدید و منحصر به فرد داشته باشید تا مخاطبان جذب شما شوند.

از لوگو می توانید به عنوان آرم سایت یا شرکت خود استفاده نمایید و حتی می توانید آن را بر سر در شرکت خود قرار دهید و اگر شرکت شما روزنامه رسمی دارد می توانید در سربرگ آن قرار دهید.

این ها راه هایی است که می توانید لوگو خود را در دید مخاطبان خود قرار دهید تا آن با مشاهده لوگو شرکت شما آن را به خاطر بسپارند.

چه شغل هایی لازم است لوگو داشته باشند؟

فرقی نمی کند که شما چه فعالیتی انجام می دهید و در هر شغل و هر جایی که هستید می توانید از یک طرح به عنوان لوگو برای خود داشته باشید.

تمامی شرکت های معروف دنیا مانند شرکت های تولید لوازم خانگی، شرکت های خودروسازی، سازمان های دولتی و خصوصی، باشگاه های فوتبال جهان، شرکت های معروف موبایل، لبتاب و کنسول های بازی و … هر کدام برای خود یک لوگو دارند.

شما می توانید با طراحی لوگو ساده خود را به مخاطبان معرفی کنید و به خاطر سپردن لوگو خیلی راحت تر از به خاطر سپردن نام و آدرس می باشد.

طراحی لوگو ساده توسط تیم سئو تهران

تیم سئو تهران طراحان ماهری در زمینه طراحی لوگو دارد و در این زمینه طرح های زیادی انجام داده اند و شما هم نیز می توانی برای خود یک لوگو سفارش دهید.

از مزیت های سفارش لوگو از تیم سئو تهران این است که طراحان ما این کار را به صورت تضمینی و با کمترین هزینه و در کمترین زمان این کار را برای شما انجام می دهند.

شما نیز می توانید جهت سفارش لوگو به تیم فنی سئو تهران مراجعه نمایید و برای کسب اطلاعات و گرفتن مشاوره با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

بیشتر بخوانید: طراحی لوگو شرکت

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید”