طراحی لوگو شرکت

طراحی لوگو شرکت یکی از کارهایی است که طراحان تیم سئو تهران به صورت تخصصی آن را انجام می دهند و شما نیز می توانید برای این کار به ما مراجعه نمایید.

اگر قصد تاسیس یک شرکت را دارید، باید برای آن یک لوگو حرفه ای سفارش دهید و داشتن لوگو یکی از الزامات شروع یک کسب و کار می باشد.

با داشتن یک لوگو حرفه ای به راحتی می توانید متقاضیان زیادی را به خود جذب نمایید و لوگو می تواند در رشد کسب و کار شما تاثیر داشته باشد.

تمامی شرکت های معروف جهان برای خود یک لوگو حرفه ای دارند که مخاطبان آن ها را با آن لوگو به خاطر سپرده اند و این لوگوها به یک برند جهانی تبدیل شده است.

توجه داشته باشید که برای انتخاب لوگو باید نهایت دقت را داشته باشید و لوگو شرکت شما نباید مشابه شرکت های دیگر باشد و برای این کار می توانید از طراحان لوگو کمک بگیرید.

طراحی لوگو شرکت

ویژگی های یک لوگو استاندارد

  • ساده بودن لوگو
  • منحصر به فرد بودن لوگو
  • انعطاف پذیر بودن
  • داشتن معنی و مفهوم
  • به یاد ماندنی بودن
  • ماندگار بودن

برای طراحی لوگو شرکت باید موارد فوق را رعایت نمایید و برای این کار حتما از طراحان با تجربه کمک بگیرید تا این کار را به خوبی برای شما انجام دهند.

انواع لوگو

تمام لوگوهایی که در جهان وجود دارند به سه دسته نوشتاری، تصویری و ترکیب نوشتاری و تصویری تقسیم می شوند که شما می توانید با توجه به سلیقه خود یک نوع را انتخاب نمایید.

لوگو نوشتاری از یک کلمه یا یک متن تشکیل شده است و این متن باید مربوط به شغل و فعالیت شما باشد تا به خوبی در ذهن مخاطب جای گیرد.

لوگوهای تصویری از یک طرح تشکیل شده اند و آن طرح باید به گونه باشد که ببینده با دیدن آن از فعالیت های شرکت شما باخبر شود و آن طرح نباید چیز پیچیده ای باشد.

لوگوهایی که به صورت ترکیبی از تصویر و متن طراحی شده اند لوگوهای حرفه ای می باشند که شما نیز می توانید با توجه به سلیقه خود از آن ها استفاده نمایید.

جهت طراحی لوگوهای فوق می توانید به تیم سئو تهران مراجعه نمایید تا یک لوگو حرفه ای برای شرکت شما طراحی نمایند تا با آن بتوانید به کسب و کار خود رونق دهید.

اگر شرکت شما تا کنون لوگویی نداشته است همین حالا می توانید برای آن یک لوگو سفارش دهید و آن را دید متقاضیان خود قرار دهید تا با آن شما را به خاطر بسپارند.

به خاطر سپردن لوگو خیلی راحت تر از به خاطر سپردن نام شرکت یا شماره شرکت می باشد و طرحی که انتخاب می کنید باید به گونه ای باشد که در ذهن مخاطب ماندگار شود.

برای چه کارهایی لوگو طراحی می کنند؟

می توان گفت تمامی شغل های موجود در جهان می تواند یک لوگو برای خود داشته باشد و فرقی ندارد که آن شغل چه چیزی می باشد.

شرکت های تجاری، بیمارستان ها، کمپانی های خودروسازی، سازمان ها، باشگاه های فوتبال، کارخانه هایی که محصول تولید می کنند و هر شغلی که وجود دارد می تواند یک لوگو اختصاصی برای خود داشته باشد.

اگر قصد تغییر لوگو خود را دارید باید دقت داشته باشید که ممکن است تا مدتی متقاضیان شما دچار تردید و اشتباه شوند و تا جایی که امکان دارد لوگو خود را تغییر ندهید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی لوگو شرکت و سفارش آن می توانید با کارشناسان سئو تهران تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

برای آشنایی بیشتر با طراحی لوگو پیشنهاد می کنیم که از مقالات سایت بازدید نمایید و نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

بیشتر بخوانید: طراحی لوگو خاص

شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید