درباره طراحی لوگو نوین تهران

برای شما قطعا جالب است که بدانید شرکت های بزرگ جهانی به چه نحوی موفق شده اند به این سطح عظیم از تبادلات مالی و مشنری های زیاد دست پیدا کنند.

در این مقاله این موضوع را کمی برای شما شرح خواهیم داد.

شاید جالب باشد اما حقیقت دارد و خارج از عرف نیست که بیان کنیم  که بیش از پنجاه درصد موفقیت کمپانی های بزرگ مانند گوگل ، یاهو ، نایک ، آدیداس و … مدیون لوگوی آنهاست!

بله درست است ، شما با شنیدن نام نایک قطعا به یاد لوگوی این شرکت میوفتید و بعد از آن مدل های مختلف محصولات این شرکت به یاد شما خواهند آمد و در ابتدا آن لوگوی زیبا ساده و منحصر به فرد این شرکت است که در ذهن مخاطبین می درخشد.

لوگوی طراحی شده برای شرکت های مختلف ، و کسب و کار های متفاوت حتما نباید فقط به شکل پیچیده و عجیب غریبی باشند ، برای مثال لوگوی شرکت آدیداس را به یاد بیاورید که یک شرکت به این بزرگی به چه اندازه لوگوی ساده و منحصر به فردی دارد.

اهمیت طراحی لوگو

بسیار زیاد طراحی لوگو نوین تهران سئو تهران پر طرفدار و مهم است ، به این دلیل که شما با داشتن یک لوگوی نسبتا ساده می توانید تمامی پیام خود را به مخاطبین خود منتقل کنید و از صرف هزینه های سر سام آور جلوگیری کنید

چرا طراحی لوگوی سئو تهران ؟

به این دلیل پیشنهاد ما سئوی تهران است: تمامی متخصصین گرافیک سئو تهران به کلیه نرمافزار های گرافیک ابرقدرت گرافیک جهان ، شرکت ادوبی مسلط هستند.

تخصص کارشناسان ما در فتوشاپ ، ایلستریتور ، و ایندیزاین است.

کارشناسان گرافیک سئو تهران به آخرین ورژن نرم افزار های گرافیکی شرکت ادوبی مسلط بوده و بهترین طرح هارا برای شما خواهند زد.

هدف طراحی لوگو نوین تهران چیست ؟

اصلی ترین و اساسی ترین قصد و هدف از بهره بردن و طراحی کردن یک لوگو یا آرم، هویت آن می باشد. تایید هویت و شناساندن یک شرکت به عموم. تکنیک های طراحی عوض می شود، راه ها به روز میشوند، چیزی که ما از یک لوگو درک می نمائیم در حال عوض شدن است اما با همه این ها چیزی که در زمینه طراحی لوگو حرف نخست را میزند، احراز هویت می باشد، هویت بخشی ماموریت اصلی یک لوگو می باشد.

در بخش یک طراح یا یک رئیس کار، باید قطعا در نظر داشته باشید که لوگو می بایست در چه محیطی  مشاهده شود، رقبای چه کسانی و چه موقعیتی هستند؟ آنها از چه رنگ ها و سمبل هایی بهره می برند؟ چه کاری باید انجام بدهیم تا لوگوی ما از بقیه تمایز پیدا کند و دیده شود؟

لوگو یک وسیله برای استراتژی می باشد، نه یک عکس هنری!

 باید دائما در نظر داشته باشید که لوگو یک عکس زیبا و هنری نبوده است بلکه یک ابزار استرتژیک می باشد. ما بعنوان یک دیزاینر نبایست چیزی طراحی نمائیم که صرفا فقط قشنگ باشد، و نه چیزی که ما یا کارفرما از آن خوشمان بیاید، بلکه لوگو باید وسیله ای استراتژیک باشد که ما را در جهان بی انتها هویت بدهد و باعث شناسایی خوب تر ما شود. البته که لوگو می بایست از نظر دیدنی نیز زیبایی داشته باشد، اما ثشنگی نخستین فاکتور نمی باشد و تعیین هویت در جایگاه نخست قرار دارد.

چرا طراحی لوگو نوین تهران مهم است؟

لوگو تصویری زیبا یک کسب کار، محصول یا خدمات می باشد!

زمانی که شما در تصور خود شرکتی را مجسم میکنید، به طور یقین بدون مکسه لوگوی آن شرکت در ذهن شما تنین انداز میشود. برای مثال یک سیب گاز زده که عقیده شما را به غول تکنولوژی دنیا نزدیک می نماید. زمانی که شما لوگوی یک شرکت آشنا را مشاهده می کنید، بلافاصله تجربیاتتان در مورد محصولات و خدمات آن شرکت در عقیده شما نمایان میشود.

طراحی لوگو نوین تهران روی تصمیم گیری ما تاثیر میگذارد

در روز های نخست زندگیمان ما یک کتابخانه قابل مشاهده در ذهنمان به وجود آورده ایم تا اشکال، فونت ها و رنگ ها را به احساسات نخصوص خودشان مربوط سازیم. با مشاهده ای ساده به لوگو، چه دوستش داشته باشیم چه نه، بدون مکس آن را قضاوت میکنیم و آن شرکت یا کسب و کار را درک خواهیم نمود.

اگر ما با مشاهده کردن طراحی لوگو نوین تهران، فکر کنیم که آن شرکت خیلی پر هزینه به نظر می آید یا خیلی رسمی، یا خیلی مسخره و خنده دار یا خیلی بی طراوت، نمیتوانیم با آن ارتباط برقرار کنیم و آن را رد میکنیم، از جهتی دیگر، اگر شبیه به آن چیزی باشد که ما دنبال آن سرچ می کنیم، به مقدار زیادی دنبال آن خواهیم بود که از محصولات و خدمات آن جذب کنیم.

به همین علت است که ما باید لوگویی طراحی نمائیم که دقیقا آن کسب و کار را تداعی نماید که تا بتوانیم مخاطبین منحصر به آن کسب و کار را به دست بیاوریم.

اگر توانایی این را نداشته باشیم که لوگوی مناسب طراحی کنیم، و مشتریان اشتباهی که قرار نیست از ما خرید کنند را به سمت خود بکشانیم، قطعا هزینه و وقتمان را بیهوده صرف کرده بوده ایم و از همه بدتر باعث میشویم که مردم در مورد کسب و کار ما نقد های بدیمنفی بکنند. پس طراحی لوگوی مناسب، بسیار پر اهمیت است!

 بیشتر بخوانید : سئو سایت کلاه سیاه

شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید