طراحی لوگو پیشرفته

امروزه تمامی مردم به دنبال طراحی لوگو پیشرفته می باشند تا لوگو شرکت یا سایت آن ها با دیگران کاملا متفاوت باشد و با این کار لوگو شما یک لوگو منحصر به فرد می باشد.

داشتن لوگو یکی از واجبات شروع کسب و کار می باشد و اگر تا کنون در کسب و کار خود لوگویی نداشتید می توانید یک لوگو خاص برای سایت یا شرکت خود سفارش دهید.

امروز تمامی مردم سایت ها و شرکت ها را از روی لوگو به خاطر می سپارند و این لوگو باید به گونه ای باشد که به راحتی در خاطر مردم بماند.

شما می توانید لوگو خود را بر روی محصولات خود قرار دهید تا فرد مصرف کننده با دیدن لوگو شما یاد کمپانی شما بیوفتد و این باعث می شود تا مخاطبان خاص خود را جذب نمایید.

لوگو یک آرم خاص می باشد که با داشتن آن می توانید کسب و کار خود را رونق ببخشید و تمامی شرکت ها و سایت های بزرگ جهان یک آرم منحصر به فرد برای خود دارند.

فرقی نمی کند که فعالیت سایت و شرکت شما چه چیزی می باشد و هر شغلی که داشته باشید می توانید یک لوگو به عنوان یک آرم برای خود انتخاب نمایید.

اهمیت داشتن لوگو پیشرفته

اگر برای خود یک لوگو پیشرفته داشته باشید می توانید مخاطبان زیادی را به خود جذب نمایید و برای این کار بهتر است که از یک طراح حرفه ای کمک بگیرید.

در گذشته لوگوها با طرح های بسیار ساده بودند و در آن زمان برنامه های طراحی وجود نداشت و لوگوها را با مداد و کاغذ طراحی می کردند.

با پیشرفت علم و ظهور نرم افزارهای طراحی کم کم طراحان توانستند لوگوهای پیشرفته ای طراحی کنند و روز به روز طراحی این لوگوها پیشرفته تر می شد.

لوگو نشانه هویت و شخصیت شرکت و سایت شما می باشد و می توانید از لوگو خود به عنوان یک برند استفاده نمایید و با این کار اعتماد متقاضیان به شما بیشتر می شود.

شما می توانید لوگو خود را در محصولات، وب سایت، بسته بندی، تبلیغات، شبکه های اجتماعی و … قرار دهید تا مردم بیشتر با آن آشنا شوند.

شما بدون لوگو نمی توانید موفق شوید و دلیل آن این است که اگر یک محصول بدون لوگو در بازار داشته باشید محصول شما در بازار ناپدید می شود و دلیل آن عدم داشتن لوگو می باشد.

شما می توانید از لوگو خود در آرم سایت، بسته بندی محصولات، سر در شرکت، روزنامه شرکت و کارت های ویزیت استفاده کنید تا مردم به راحتی با آن در ارتباط باشند.

طراحی لوگو

اهمیت طراحی لوگو به حدی زیاد است که برای آن باید به یک طراح متخصص و حرفه ای مراجعه نمایید تا این کار را به بهترین روش برای شما انجام دهد.

پیشنهاد می کنیم که قبل از آن برای طراحی لوگو دست به کار شوید از چند متخصص در این زمینه راهنمایی بگیرید تا بتوانید بهترین تصمیم را برای طراحی لوگو خود بگیرید.

طراحی لوگو را جدی بگیرید و با آن می توانید به یک برند جهانی تبدیل شوید و به یاد داشته باشید که لوگو باید به گونه ای باشد که در آینده نیاز به تغییرات نداشته باشد.

در انتخاب طرح ها و رنگ ها نهایت دقت را داشته باشید و طرح و رنگی را انتخاب نمایید که با فعالیت های شرکت شما همخوانی داشته باشد.

برای انتخاب طرح بهتر است که یک طرح ساده اما پر مفهوم را انتخاب نمایید و طرح به گونه ای باشد که مخاطب به راحتی بتواند آن را به خاطر بسپارد.

طراحی لوگو پیشرفته

طراحی کردن لوگو پیشرفته

طراحی کردن لوگو پیشرفته برای شرکت کامپیوتری عنوان خیلی مهمی است که اکنون مورد اهمیت شرکت های زیادی قرار گرفته است. آیا تا به الان به دنیای پر رمز و راز لوگو. ها دقت کرده اید؟ لوگو یا همان آرم مشخص کننده اسم و در حقیقت هویت یک شرکت یا کالا هستند.

خیلی از شرکت ها را می شناسیم که به علت کیفیت خیلی بالایی که عرضه کرده اند، لوگوی خود را به طور جهانی به شهرت رسانده اند.یکی از معروف ترین نمونه هایی که در این زمینه می توانیم در مقاله لوگو پیشرفته بیان کنیم لوگو شرکت اپل است.

این لوگو به اندازه ای مشهور شد که علاوه بر کالا های دیجیتالی و تکنولوژیکی بر روی کالا های دیگری که بواسطه کارگاه های کوچک تولید می شوند همچنین به ثبت می رسد.

حالا خوب است به عنوان مورد بحث خودمان که درست کردن لوگو شرکت کامپیوتری است بپردازیم. در ادامه مقاله لوگو پیشرفته مواردی را ذکر خواهیم کرد که در این راه می تواند خیلی به شما یاری کند.

خصوصیت های یک لوگوی شرکتی مناسب

پیش از آغاز توضیحات خوب است بدانید خصوصیت های یک آرم یا لوگوی شرکتی خوب چیست؟ با اطلاع از این خصوصیت ها بهتر از پیش می توانید در خصوص لوگو مورد نظرتان تصمیم گیری کنید و کمتر از 50 درصد طرح های مورد نظری که در فکرتان دارید یا به شما پیشنهاد می دهند را با اطلاع داشتن همین چند مورد کوچک به صورت کلی پاک کنید تا تمرکزتان بر روی تعداد باقی مانده باشد.

1- مشخص کننده هویت

در طراحی کردن لوگو شرکت کامپیوتری دقت کنید که یک لوگوی مناسب باید بتواند هویت شما و شرکت شما را به درستی نشان دهد و از آن حفاظت همچنین کند.با ما در مقاله ی لوگو پیشرفته همراه باشید.

2- مشخصه حرفه ای بودن

این که لوگوی شما مشخص کننده مهارت و حرفه شما در کارتان باشد خیلی مهم است. برای این کار طراح لوگو می داند که چگونه بر روی کاربر به صورت ناخودآگاه اثر بگذارد و کاری کند که کاربر حس کند شرکتی که روبرویش قرار دارد در کار خودش مسلط و یگانه است.

3- درون مایه

درون مایه در ادبیات فارسی به جان کلام یک اثر یا نوشته بیان می شود. در این باره طراحی کردن لوگو شرکت کامپیوتری در گمان داشته باشید که لوگوی مورد نظر شما باید در درون خودش عنوان تجارت یا فعالیت شما را گنجانده باشد، نمی شود که لوگوی شرکت جذابی را به مخاطب القا کند در صورتی که فعالیت شما بر فرض نمونه برنامه نویسی است.

4- مدل فونت لوگو

همان گونه در مقاله لوگو پیشرفته بیان شده که در محتواهای تهیه شده اشخاص متفاوت فونت های مختلفی برای نوشته های خود انتخاب می کنند، در درست کردن لوگو همچنین طراحان لوگو و برنامه نویسان، فونت ویژه ای را برای طراحی آرم مورد نظر شما به عمل می برند.

همواره دو مدل فونت بیشتر از دیگر فونت ها کاربرد دارد، ولی این مطلب وحی مطلق نیست و شما می توانید از فونت های دیگری که مورد نظرتان است به کار ببرید.

فقط موضوعی که در حوزه فونت باید به آن بیش از اندازه دقت کنید آن است که لوگو در کوتاه ترین زمان احتمال برای مخاطب قابل خواندن باشد.

خودتان را در نظر نگیرید، به دلیل آن که شما هم فونت را می شناسید و هم می دانید عنوان لوگو چیست، از فردی که هیچ اطلاعی از طرح و نام شرکت شما و همینطور طراحی کردن لوگو شرکت کامپیوتری ندارد خواستار باشید تا لوگوی مد نظر را نگاه کند و مشاهد کند آیا توانا به تشخیص آن هست یا نه.

5- طیف رنگ های لوگو

رنگ هایی که در طراحی کردن لوگوی خود به کار می برید، اثر خیلی مهمی بر روی کاربر شما دارند. مورد اول در مورد اثر هر رنگ و مورد دوم در خصوص ترکیب رنگ ها است. در مورد هر رنگ خوب است اطلاع داشته باشید که رنگ های متفاوت از دید روانشناسی اثر مختلفی را بر روی کاربر خود می گذارند.

به طور نمونه دو رنگ بنفش و طلایی مشخص کننده سلطنت و اشراف گرایی هستند، رنگ سبز آرامش بخش و نشان دهنده سلامتی، رنگ نارنجی نماد قابلیت اطمینان و هیجان و رنگ سیاه نمادجسور بودن شما است.

در خصوص مورد دوم در طراحی کردن لوگو شرکت کامپیوتری مرتبط به طیف رنگ ها باید بیان کنیم که اگر دو یا سه رنگ بیشتر را در لوگو به عمل ببرید.

فقط چیزی که بدست می آید یک آشفتگی ذهنی برای کاربر و سردرگمی در درک معنای لوگو است؛ پس تا اندازه ممکن تلاش کنید که در لوگو خود یک الی دو رنگ و آخر سه رنگ را که شامل هارمونی با هم هستند به عمل ببرید.همراه ما در محتوای لوگو پیشرفته باشید.

6- رزولوشن لوگو

یکی از خصوصیت های یک لوگو مناسب شرکت کامپیوتری، دارا بودن شفافیت و رزولوشن زیاد است. لوگو های مرتبط به شرکت های کامپیوتری برخی بر روی صفحات نمایش دیجیتال باید به نمایش دربیایند و حتی بعضی اوقات باید بر روی کالا های خاصی همچنین چاپ شوند، پس آشکار است و کیفیت زیاد لوگو خیلی اهمیت دارد.

7- توانایی رقابت داشتن

اگر در حال کنون به فکر طراحی کردن لوگوی شرکت کامپیوتری خوب خودتان هستید، اساسا شرکتی نوپا و تازه کار دارید، در زمینه شرکت های کامپیوتری غول های خیلی بزرگ و معتبری وجود دارند که شهرت و اعتبار بیشتری را در بازارهای داخلی و بین المللی از آن خود کرده اند.

شرکت شما باید با این ابر شرکت ها به رقابت بپردازد. نخستین موردی که در این رقابت بیان می شود لوگوی شرکت شما است، پس خوب است طرحی را انتخاب کنید که به طور بالقوه توانایی جالب مشتریان به جهت شما و همینطور رقابت با شرکت های کوچک و بزرگ بازار را دارا باشد.

موارد مهم در حوزه طراحی کردن لوگو شرکت کامپیوتری

در این مقاله لوگو پیشرفته خوب است بعضی از مواردی که می تواند در حوزه طراحی کردن لوگو شرکت کامپیوتری به شما یاری کند را توضیح دهیم.طراحی یک لوگوی تخصصی و مناسب کار هر فردی نیست.

تصور کنید قرار است مورد عمل جراحی قرار بگیرید که به هیچ صورت قابل برگشت نمی باشد.ما را در مقاله ی لوگو پیشرفته همراهی کنید.

نخستین کاری که می کنید پزشکی خیلی حاذق را انتخاب می کنید که اندازه عمل های زیادی را در این حوزه انجام داده است. با این کار به طور ناخودآگاه خیالتان آسوده می شود که قرار نیست زیر دست این پزشک جان بدهید.

در این باره طراحی کردن لوگو شرکت کامپیوتری همچنین این مسئله بطور اساسی صدق می کند.

لوگویی که برای شرکت خودتان قرار است به کار ببرید تا وقتی که شرکتتان پابرجا باشد ثابت است و نمی توانید آن را عوض کنید، پس طراحی کردن لوگو دست کمی از عمل جراحی ندارد.

طراح لوگویی را انتخاب کنید که در این حوزه مهارت بیشتری دارد، به دلیل آن که یک طراح تخصصی به خوبی می داند که چطور باید با به کار بردن از رنگ ها، مدل فونت و شکل لوگو سبب جذب کاربران و مخاطبان به سوی شما شود.

طراحی لوگو توسط تیم سئو تهران

تیم سئو تهران در طراحی لوگو پیشرفته طراحان ماهری دارد و ما می توانیم این کار را با مناسب ترین قیمت و بهترین روش برای شما انجام دهد.

در طراحی لوگو اگر از طرح مورد نظر راضی نبودید می توانید درخواست طرح دیگری را بدهید و ما کار خود را تضمین می کنیم.

اگر در زمینه طراحی لوگو اطلاعات کمی دارید می توانید از دیگر مطالب سایت استفاده نمایید و می توانید نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان و مشاوران ما در ارتباط باشید تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

بیشتر بخوانید: طراحی لوگو وب سایت شرکتی

last update : 1/26/2021

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran