همه چیز درباره طراحی و پشتیبانی سایت

در زمینه  رساندن کسب و کار خود به صفحه نخست گوگل به شکل طبیعی و دائمی احتیاج به تخصص، تایم، فعالیت روزانه، دیجیتال مارکتینگ، تبلیغات و برگزاری اصولی مقاله تخصصی هستید. از اصلی ترین فعالیت های مجموعه سئو تهران طراحی و پشتیبانی سایت و شبکه های مجازی و رساندن سایت ها به پیج های نخست موتور جست و جو گوگل می باشد.

شما خواهید توانست با صرف هزینه ماهیانه، 3 ماهه، 6 ماهه یا سالیانه که به مراتب نسبت به بازخورد آن کم تر می باشد طی پنج تا هفت ماه در لغات کلیدی تحت نظر خود به صفحات نخست گوگل برسید. بجای آوردن یک کارمند ثابت و یا واگذاری سایت به شرکت های سئو و صرف هزینه های بسیار سرسام آور طراحی و پشتیبانی سایت خود را به سئو تهران بسپارید.

درحال حاضر با وجود بازدیدهای بسیار زیاد google و فضای مجازی اکثر اشخاص فقط با داشتن یک وب سایت توانسته اند در شغل های گوناگون درآمدهای خوبی را به دست بیاورند و به سادگی کارآفرینی و یا خوداشتغالی به وجود بیاورند. به دلیل اینکه به این روش بسیاری از هزینه های زیاد مثال اجاره بهای بخش اداری و یا تجاری و هزینه های جانبی، تبلیغات، چاپ کاتالوگ ها، رفت و آمد های زیاد و … کاسته و حذف خواهد شد.

پروسه کار اکثر شرکت‌ها به این شکل است که پس از تمام شدن قرارداد طراحی، خدمات پشتیبانی را برای ادامه کار های سایت طراحی شده در نظر نداشته اند و این عدم پشتیبانی در شکل بروز مشکلات مقطعی کار را برای اکثر وب‌مستران سخت خواهد شد و این مشکلات خواهد توانست سایت را برای چند ساعت از دسترس مخاطبان خارج کند که این خود باعث وارد شدن خساراتی به کمپانی مربوطه می‌شود.

بنابراین پشتیبانی وب سایت یک اصل مهم برای دارندگان سایت‌های درآمدزا به حساب می‌آید.
با داشتن طراحی و پشتیبانی سایت فعالیت سایت وردپرسی خود را تضمین نمائید.

طراحی و پشتیبانی سایت

رفع مشکل سایت های وردپرسی

برای یک صاحب سایت وردپرسی بسیار رخ داده است که برای رفع مشکلات مربوط به سایت وردپرس روزها وقت صرف می کنند و زمان مفید خود را برای انجام کارهای دیگر از دست خواهند داد.رفع مشکلات سایت وردپرس احتیاج به تجربه و دانش مخصوص دارد و این برای تیم مدیریت سایت سر در گم کننده می‌باشد.

تیم پشتیبانی آنلاین وردپرس سایت سئو تهران برای تسریع در زمان رفع مشکلات سایت وردپرسی خدماتطراحی و پشتیبانی سایت وردپرسی را برای مشتریان در نظر گرفته است. طراحی و پشتیبانی سایت بر طبق پنل‌های ارائه شده به وسیله تیم پشتیبانی فنی سئو تهران انجام می‌شود.

پشتیبانی آنلاین برای سایت‌های وردپرسی براساس چهار پنل طلایی، نقره‌ای، برنز و VIP ارائه شده است. در قرارداد پشتیبانی سایت مسائل در ارتباط به هر پنل به تفضیل شرح داده می‌شود و هزینه پشتیبانی سایت در این برنامه ها متفاوت می‌باشد.

روش پشتیبانی از سایت به وسیله  تیم فنی و تيم طراحی سایت سئو تهران به صورت ارسال تیکت خواهد بود و از جمله خدماتی که در کلیه برنامه های وردپرس به شکل استاندارد اعمال می‌شود می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • گرفتن بکاپ‌های دوره‌ای از فایل‌ها ، تنظیمات پنل سایت، دیتابیس و محتوای وب سایت برای بارگزاری مجدد در صورت بروز مشکل
  • نصب تنظیمات و پلاگین های ضروری و اطمینان ازعملکرد بدون مشکل آن‌ها
  • به‌روز رسانی امنیتی سی پی یو پرتال وب سایت وردپرسی و پلاگین های پرتال
  • دیس ایبل کردن یا حذف بعضی افزونه‌ها به جهت تست بهبود عملکرد سایت

با سئو تهران به بهترین ها برسید….

بیشتر بخوانید: بک لینک فالو

شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید