5/5 - (3 امتیاز)

درباره طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت و لوگو و بروشور تبلیغاتی توسط طراحان تیم سئو تهران با بیش از 10 سال سابقه کار در این زمینه.

به عقیده کارشناسان علوم بازرگانی و مهندسین مجموعه طراحی طرحان ، دومین رکن اساسی هر تجارت و تخصص، داشتن یک کارت ویزیت حرفهای و تأثیرگذار است.

یک کارت ویزیت زیبا به غیراز اینکه حس زیبا شناسی مخاطب را تحریک میکند باعث میشود که تصویر بسیار مناسبی از شما و کسبوکارتان در ذهن وی حک شود.

هرگاه جایی برند شمارا میبیند و یا اسمی از شما و تخصصتان میشنود با نگاهی مثبت و تبسمی صمیمانه در مورد شما سخن بگوید.

و این امر کاملاً مشخص است که مهمترین رکن یک تجارت موفق، مشتریان آن کسب وکار هستند و زمانی که شما یک تصویر زیبا در ذهن مخاطبتان دارید پس در شغلتان نیز به موفقیتی چشمگیر خواهید رسید.

کارت ویزیت مهم‌ ترین و موثرترین ابزار بازاریابی

کارت ویزیت مهم‌ ترین و موثرترین ابزار بازاریابی و جذب مشتری است که شما می‌توانید در جیب خود داشته باشید.

به طورکلی می توان گفت گفت تقریباَ هر کسب و کاری که راه‌اندازی می‌شود، صاحبان آن به دنبال تهیه یک کارت ویزیت مناسب برای آن کسب و کار هستند.

اگرچه ما در دنیایی زندگی می‌ کنیم که همه چیز به سمت دیجیتالی شدن پیش می‌رود و شبکه ‌های اجتماعی روز به روز گسترش پیدا می‌کنند.

اما کارت ویزیت همچنان یکی از موثرترین راه‌ های متصل کردن مشتری به یک کسب و کار محسوب می‌شود.

درباره کارت ویزیت

Business Card را باید جزو راه های قدیمی اما موثرترین راه برای برقراری ارتباط و معرفی خود به دیگر افراد قلمداد کنیم.

و از طریق آن شخص مقابل را با برند یا نام خود، به صورت راه های مستقیم و غیر مستقیم جهت تماس با شما آگاه سازی کنید.

چاپ کارت ویزیت

با اشاره ای به اینکه طراحی کارت ویزیت و چاپ آن را نمی توان به عنوان راهی برای بازاریابی و معرفی شرکت برای مصرف کنندگان دانست.

بلکه چاپ کارت ویزیت تنها راهی برای معرفی اولیه شما به عنوان یک شخص یا حتی معرفی عضوی موثر از یک کمپانی یا تجارت بزرگ به کار میرود.

در هر صنف کاری یا حتی مراودات دوستانه برخورد اول یکی از مراحل مهم برای طرف مقابل به حساب میاید.

این اهمیت هنگامی در ملاقات کاری نمود بیشتری پیدا خواهد کرد در کنار آن ظاهری آراسته و شکیل داشته باشید.

طرح کارت ویزیت به صورت غیر مستقیم می تواند تاثیر به سزایی برای معرفی و تبلیغات شما داشته باشد.

از دوران خلق Card Business تا به امروز این ابزار با توجه به گسترش صنعت چاپ افست و دیجیتال روند بسیار خارق العاده را دنبال کرده است.

به موجب آن کیفیت، کارایی و جذابیت بیشتری را به همراه داشته که سبب افزایش روز افزون محبوبیت آن در بین مدیران تجاری و کسب و کار ها در سراسر کشور شده است.

بطوری که هر مدیر تجاری برای شروع تجارت خود داشتن کارت ویزیت را جزو امری حیاتی و مهم می دانند.

اگر چه کاربرد Business Cardتنها در امر مراودات و ملاقات های حضوری مورد استفاده قرار میگیرد، اما تجربه در این زمینه برای اکثر مدیران اثبات شده است که میزان اثر بخشی طراحی کارت ویزیت همراه بیش از بیش شده است .

اصول طراحی کارت ویزیت

طراحی یک کارت ویزیت خوب یعنی به تصویر کشیدن نوع تجارت مشتری، محصولات و خدماتی که ارائه می دهند.

یک کارت ویزیت خوب باید به گونه ای طراحی شده باشد که بتواند بلافاصله توجه بیننده را به خود جلب کند و او را ترغیب به خرید محصول نماید.

و نباید به عنوان آیتمی برای معرفی در نظر گرفته شود که برای برقراری ارتباط با مشتریان مورد استفاده قرار می گیرد.

کارت ویزیت یکی از روش های تبلیغ و به نوعی ایستگاه اطلاعاتی در مورد شما و کاری که انجام می دهید می باشد.

اگر کارت ویزیت نتوانست به مقاصد و اهداف شما در زمینه بالا بردن میزان فروش محصول و معرفی و شناساندن شما جامه عمل بپوشاند، این ثابت می کند که کارت ویزیت شما در سطح مناسبی برای تاثیر گذاری نبوده است.

اکثر افراد فکر می کنند کارت ویزیت روش موثر تبلیغات فروش است؛ این نوع تفکر در میان افرادی رایج است که به تازگی وارد عرصه تجارت شده اند.

ایده کلی در مورد فلسفه کارت ویزیت این است که یک کارت ویزیت به قدری از یک طراحی خوب برخوردار باشد که با قرار گرفتن روی میز نظر هر بیننده را به خود جلب کرده و حرفه ای بودن طرح آن نیز باعث شود.

تا این حس در بیننده ایجاد شود که با یک مجموعه کاملا حرفه ای طرف است، بنابراین سعی می کند خرید خود را از این کمپانی خاص انجام دهد.

در یک کارت ویزیت حرفه ای حتماً نام فروشگاه و یا شرکت مورد نظر به صورت درشت و خواناتر از سایر مطالب نوشته می شود.

رنگ بندی برای متن و اطلاعات درج شده در کارت باید بگ.نه باشد تا چشم بیننده در کمترین زمان ممکن قادر به تفکیک کردن قسمت های مهم و قسمت های دیگر Business Card باشد.

 

در طراحی کارت ویزیت حرفه ای باید از تصویری استفاده شود که نمایانگر کار، محصول و کمپانی شخص باشد.

از مهم ترین فاکتور ها در طراحی کارت ویزیت خوانا بودن نوشته ها می باشد، گاهی اوقات خوانا نبودن نوشته ها کارایی کارت ویزیت را به کلی از بین می برد.

شخصی که درحال خواندن کارت ویزیت می باشد نباید برای خواندن آدرس، شماره تلفن، ایمیل و… با مشکل مواجه شود.

از این قبیل مشکلات معمولاً به دلیل عدم رعایت تفاوت رنگ بندی مناسب بین پس زمینه و نوشته، کوچک بودن سایز متن ایجاد می شود.

طراحی حرفه ای کارت ویزیت

طراحان تیم فنی سئو تهران یکی از با سابقه ترین و کاربلد ترین افراد در این زمینه می باشند که با طراحی های خاص خود بسیار مشهور هستند.

شماهم می توانید برای داشتن یک کارت ویزیت حرفه ای با طراحان تیم فنی سئو تهران در ارتباط باشید، تا با یک طراحی حرفه ای شگفت زده شوید.

سایت سئو تهران به همراه تیم فنی حرفه ای و باسابقه خود آماده ارائه خدمات در زمینه های طراحی سایت، پشتیبانی سایت، سئو سایت، طراحی کارت ویزیت و لوگو و بروشور تبلیغاتی می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما از طریق راه های ذکر شده در سایت در ارتباط باشید، آرزوی موفقیت برای شما و کسب و کارتان.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09012805106

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran