عوامل تاثیرگذار در سئو سایت

امروز در این مطلب میخواهیم عوامل تاثیرگذار در سئو سایت را برای شما شرح دهیم تا در این زمینه هم اطلاعاتی داشته باشید و پیشنهاد می کنیم تا پایان با ما همراه باشید.

محتوا

یکی از تاثیرگذارترین عوامل در سئو سایت، محتوا می باشد که حدود 50 درصد از سئو سایت به محتوا بستگی دارد و برای نوشتن محتوا باید به چند نکته توجه داشته باشید.

تولید محتوا باید به صورت اصولی شکل گیرد و نباید کپی باشید و هر چه موضوع محتوا جدیدتر باشد google بیشتر از آن استقبال می کند و امتیاز آن بیشتر است.

محتوا باید کیفیت لازم را داشته باشد و در آن نباید غلط املایی یا نگارشی داشته باشد و اگر تمامی موارد را رعایت کنید، شما تقریبا نصف راه را آمده اید.

عوامل تاثیرگذار در سئو سایت

انتخاب کلمه کلیدی

هر چه کلمه کلیدی سایت و محتوای شما خاص تر باشد راحت تر به صفحه اول گوگل می رسد و پیشنهاد می کنیم از کلمه کلیدی هایی استفاده کنید که سایت های رقیب از آن ها استفاده نکرده باشند.

کلمه کلیدی باید طوری باشد تا مخاطب به راحتی بتواند مطلب مورد نظر خود را به راحتی پیدا کند و اگر با کمترین کلیک مخاطب به سایت شما برسد، گوگل برای شما یک امتیاز مثبت در نظر می گیرد.

ایجاد بک لینک های داخلی و خارجی

محتواهایی که برای سایت خود تولید می کنید، می توانید به یک دیگر پیوند دهید و ربات های گوگل می توانند تمامی این لینک ها را شناسایی و به آن ها امتیاز دهند.

البته در ایجاد لینک های داخلی نباید زیاده روی کرد و هر محتوا را تعداد کمی لینک بدید تا گوگل تشخیص دهد شما رو چه موضوعی تاکید دارید.

اما برای ایجاد بک لینک های خارجی می توانید لینک سایت خود را در سایت های دیگر بگذارید و با این کار جایگاه سایت شما محکم تر می شود.

اما برای این کار نباید لینک سایت خود را در هر سایتی بگذارید و اگر سایت مقابل جایگاه پایین تری نسبت به سایت شما داشته باشد می تواند دچار افت سایت شما شود.

برای بک لینک های خارجی می توانید از انجمن ها کمک بگیرید و با قراردادن مطالب سایت خود و پیوند دادن به سایت خود می توانید بک لینک خارجی ایجاد نمایید.

وبلاگ ها

برای این که مطالب سایت شما هم بازدید بیشتری داشته باشد و هم بک لینک خارجی، می توانید با ایجاد وبلاگ برای سایت خود این کار را انجام دهید.

وبلاگ ها تاثیر بسیار زیادی در افزایش رتبه سایت دارند و برای این کار می توانید در وبلاگ های ایرانی و خارجی، یک صفحه ی اختصاصی برای سایت خود ایجاد نمایید.

ریپورتاژ خبری

ریپورتاژها کمک می کند تا سایت شما بازدید بسیار بالایی داشته باشد و این امر باعث می شود تا جایگاه سایت شما به صورت چشم گیری افزایش پیدا کند.

برای انجام ریپورتاژ خبری باید به سایت های برتر مراجعه نمایید و برای انجام این کار باید مبغلی را بپردازید تا سایت مقصد این کار را برای شما انجام دهد.

موارد فوق از عوامل تاثیرگذار در سئو سایت می باشد و انجام کارهای فوق به سئو سایت شما کمک بسیار زیادی می کند و باعث می شود بدون دردسر به رتبه ی برتر گوگل برسد.

رسیدن به رتبه برتر گوگل با تیم سئو تهران

تیم سئو تهران در زمینه سئو سایت، پشتیبانی سایت و طراحی سایت فعالیت می نماید و در این زمینه پروژه های بسیاری انجام داده است.

شما می توانید جهت همکاری در زمینه سئو سایت، طراحی سایت و پشتیبانی سایت با کارشناسان ما تماس گرفته تا سایت شما را مورد بررسی قرار دهند.

بیشتر بخوانید: مفهوم پشتیبانی سایت

شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید