امتیازدهی به : post

 غیر فعال کردن پیج اینستاگرام

غیرفعال کردن پیج اینستاگرام دیگر از اقداماتی است که بسیاری از افراد تمایل دارند که برای مدت کوتاهی آن را انجام بدهند گاهی اوقات ما تمایل داریم که به دلایلی به حذف یا غیر فعال کردن پیج اینستاگرامی خود بپردازیم .

اما توجه داشته باشه که حذف کامل پیج اینستاگرام با غیرفعال کردن آن بسیار تفاوت دارد یعنی زمانی که شما تصمیم می گیرید که پیج خود را به صورت کامل حذف کنید تمامی داده های اطلاعات و پست هایی که قرار دادید به طور کامل از دسترس خارج خواهند شد و حذف می شوند. اما در غیر فعال کردن موقت پی این اتفاق نمی‌افتد در واقع تمامی اطلاعات شما حفظ می شود تا زمانی که بخواهید پیج شما دوباره فعال شود.

در سال‌های اخیر اینستاگرام توانسته جای خود را به خوبی در میان افراد باز کند و به عنوان یکی از محبوب ترین اپلیکیشن های جهان مورد استفاده قرار بگیرد. دلیل محبوبیت و همه گیری در استفاده از این اپلیکیشن، سهولت استفاده از آن است.

بنابراین همه افراد می توانند با راه اندازی پیج اینستاگرام به فعالیت در این زمینه بپردازند اما گاهی اوقات به دلیل به وجود آمدن یک سری از مشکلات، برخی از افراد تمایل دارند که پیج خود را به صورت موقت غیرفعال کنند در این مقاله قصد داریم که به معرفی روش های جهت غیرفعال کردن پیج اینستاگرام بپردازیم و تفاوت آن را با حذف پیج اینستاگرام بیان کنید مقاله با ما همراه باشید.

 تفاوت دی اکتیو پیج اینستاگرام و حذف پیج اینستاگرام

آیا برای شما هم پیش آمده باشد که تمایل داشته باشید که مدتی از فضای اینستاگرام دور باشید یا به هر دلیلی غیرفعال کردن موقت پیج خود بپردازید در چنین مواقعی ممکن است با انجام یک سری از اشتباهات برای همیشه پیدا خود را حذف کنیم.

بنابراین ما قصد داریم که در این قسمت به معرفی دی اکتیو کردن پیج اینستاگرام بپردازیم و تفاوت آن را با حذف دائم به شما بیان کنم دی اکتیو کردن و غیرفعال کردن پیج اینستاگرام به معنای خارج شدن از دسترس به صورت موقت است.

یعنی زمانی که پیج خود را به صورت موقت غیر فعال می کنید، بدون اینکه اطلاعات اصلی شما مانند پست ها و استوری هایی که در  پیج قرار داده‌اید حذف شوند برای مدت زمان مفرحی برای مخاطبین مختلف شما در دسترس نخواهد بود. زمانی که کاربران به جستجوی کانال شما می‌پردازند هم برای آنها نمایش داده نمی شود. انگار که به طور کامل پیج شما حذف شده است.

 توجه داشته باشید که اگر به اشتباه به حذف پیج اینستاگرامی خود بپردازید برای همیشه داده های شما از دسترس خارج خواهند شد و به هیچ عنوان نمی توانید به آنها دسترسی داشته باشید زیرا تمامی موارد مرتبط با ایمیل شما نیز حذف می شوند به گونه ای که دیگر توانایی ساخت پیج مجدد با آن ایمیل را ندارید. پس پیش از آنکه تصمیم بگیری که پیج خود را از دسترس خارج کنید به تمام این موارد توجه کنید.

اما زمانی که شما به غیرفعال کردن موقت اکانت اینستاگرامی خود می‌پردازیم، می توانید پس از مدتی مجددا به تمامی محتوایی که اقدام به غیرفعال کردن آنها کرده اید دسترسی پیدا کنید.

 آموزش غیرفعال کردن پیج اینستاگرام

در این قسمت قصد داریم که شما را با روش دی اکتیو یا غیرفعال کردن پیج اینستاگرام آشنا کنیم شما می توانید با انجام اقداماتی که به شما میگوییم به صورت موقت پیج خود را از دسترس خارج کنید توجه داشته باشید که بیشتر از یک روش برای دی اکتیو کردن پیج اینستاگرام وجود ندارد پس از مطالبی که با عناوینی چون دی اکتیو کردن ورژن جدید یا قدیمی اینستاگرام وجود دارد پرهیز کنید.

همانطور که حذف پیج اینستاگرام از طریق اپلیکیشن غیر قابل انجام است دی اکتیو یا غیرفعال کردن پیج اینستاگرام نیز به واسطه اپلیکیشن غیر ممکن است تنها راهی که برای غیرفعال کردن پیج اینستاگرام وجود دارد ورود به وبسایت حذف پیج یا غیر فعال کردن پیج از زمانی که شما وارد مرورگر می شوید میتوانید با وارد کردن اکانت خود و همچنین پسورد اقدامات لازم جهت دی اکتیو کردن پیج را انجام دهید.

اول شما باید وارد وب سایت اینستاگرام شوید پس از آن باید به ورود اطلاعات لازم که شامل آدرس اکانت و پسورد مربوطه است بپردازید. در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید می توانید به وسیله فراموشی رمز عبور یا بازیابی رمز عبور اقدامات لازم جهت بدست آوردن رمز عبور خود را انجام بدهید زیرا بدون وارد کردن پسورد امکان غیرفعال کردن پیج اینستاگرام وجود ندارد.

پس از اینکه تمامی اطلاعات خود را وارد کردید وارد صفحه ای میشوید که باید به سوالات اینستاگرام برای غیر فعال کردن پیج خود جواب بدهید.

پس از آن به قسمت پروفایل خود وارد شوید و گزینه ادیت پروفایل را انتخاب کنید.

سپس وارد قسمت پایانی سطح شوید و بر روی گزینه غیرفعال کردن پیج اینستاگرام کلیک کنید.

در این قسمت اینستاگرام سوالات از شما می پرسد تا متوجه شود که دلیل این کار شما چیست شما می توانید گزینه های دیگر را انتخاب کنید و اقدامات لازم جهت حذف و غیر فعال سازی موقت را انجام دهید.

نحوه خروج از حالت غیر فعال کردن پیج

همان طور که گفتیم غیرفعال سازی موقت پیج به شما این امکان را میدهد که هر زمان که بخواهید اقدام به فعالسازی پیج کنید بنابراین می توانید دوباره وارد وب سایت اینستاگرام شوید و همان مراحل ای که برای غیر فعال سازی انجام داده اید را طی کنید.

توجه داشته باشید که گاهی اوقات امکان برگشت پیج برای شما وجود ندارد و ممکن است با پیام خطا مواجه شوید در آن زمان سعی کنید که مدت زمان دیگری برای ورود مجدد به وبسایت تلاش کنید زیرا و با غیرفعال کردن پیج این اتفاق و طبیعی است نگران نباشید زیرا پیج شما به راحتی برخواهد گشت.

در این مقاله تلاش کردیم که به شما نشان دهیم که به غیر از حذف دائم اکانت پیج اینستاگرام می توانید از روش غیرفعال سازی موقت پیج اینستاگرام استفاده کنید این روش به شما این امکان را می دهد که پس از مدت مشخصی به تمامی اطلاعات پیج خود دسترسی داشته باشید در صورتی که در حذف دائمی امکان برای شما وجود نخواهد داشت.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09012805106

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran