Keyword Research یا تحقیق درباره لغت کلیدی چیست

Keyword Research یا تحقیق درباره لغت کلیدی، در مقاله فراگیری سئو در تهران پردازش کشف و تجزیه و ارزیابی جملاتی است که مردم در سرچ آن‌رها هستند. لغات کلیدی پایه و ستون همه خدمات های دیگری است که به مفهوم بهینه سازی موتور جستجو (SEO) انجام می‌ شود.

به همین دلیل، به کا بردن از لغات کلیدی بهترین مهم‌ ترین مرحله در کارکرد سئو‌ی یک سایت است. تحقیق درباره لغت کلیدی فقط مسیر فهمیدن این است که مردم در سرچ چه چیزی هستند. درسا کردن محتوا درباره جملاتی که هیچکس آن‌ ها را سرچ نمی‌ کند غلط بزرگی برای صاحبان وبسایت‌ ها است.

اضافه بر این، تحقیق درباره لغت کلیدی به شما در پیدا کردن جواب سوال های زیر یاری می‌ کند : کدام لغت از میان گروهی از لغات مشابه مناسب ترین مورد برای گرفتن رنک است؟رنک گرفتن برای یک لغت چقدر دشوار است؟اگر برای یک لغت رتبه بگیرم چه اندازه ترافیک دریافت خواهم کرد؟

باید چه مدل محتوایی برای یک لغت تولید کنیم تا بتوانم رنک بگیرم؟Keyword Difficulty یا دشواری لغت کلیدی چیست و چه عملکردی دارد؟Keyword Difficulty یا دشواری لغت کلیدی پردازش ارزیابی و سنجش دشواری و سختی رتبه گرفتن در صفحات نتایج موتور‌ های جستجو برای یک جملات بخصوص است.

هر اندازه نمره دشواری لغات بیش‌تر باشد،بر اساس مقاله فراگیری سئو در تهران رنک گرفتن در صفحه نخست نتایج جستجو دشوار تر خواهد بود. به دلیل آن که سختی زیاد تر یک لغت، مشخص کننده این است که رقابت بر سر آن لغت بیش‌تر است. برآورد دشواری یک لغت کلیدی به علل متفاوتی از عبارت اعتبار دامنه، اعتبار صفحه و کیفیت محتوا وابسته است.

دشواری لغت کلیدی یک قسمت پر اهمیت از پردازش تحقیق درباره لغت کلیدی است و به شما در انتخاب مناسب ترین لغت کلیدی برای سئو یاری می‌ کند.

Keyword Stuffing چیست

Keyword Stuffing یک روش سئو‌ی کلاه سیاه است و به انجام دادن مقاله فراگیری سئو در تهران محتوای وبسایت با لغات کلیدی به صورت غیر‌طبیعی، با مقصود گرفتن رنک های بهتر در صفحات نتایج موتور‌ های جستجو بیان می‌ شود. به کار بردن از این شیچه، به پنالتی شدن بواسطه موتور‌ های سرچ سبب خواهد شد.

Keyword Density یا چگالی لغت کلیدی چیست؟Keyword Density یا چگالی لغت کلیدی به اندازه دفعاتی نام برده که یک لغت کلیدی، نسبت به اندازه کل لغات، در یک صفحه به انجام رفته باشد. چگالی لغت کلیدی بطور درصد محاسبه می‌ شود.
Meta Tag یا تگ متا چیست و چه عملکردی دارد؟

تگ‌های متا آگاهی را درباره یک صفحه وب در فایل‌ های HTML عرضه می‌ دهند. این آگاهی متا دیتا (Metadata) اسم گذاری می‌ شوند و تنها به گفته مقاله فراگیری سئو در تهران برای موتور‌ های جستجو و کرالر‌ ها دارای تماشا کردن هستند. موتور‌ های جستجو از تگ‌ های متا برای رنک بندی و شیوه نشان دادن اسنیپت‌ ها در صفحات نتایج جستجو به کار می‌ برند.

Meta Keyword چیست و چه اختلافی با Keyword دارد؟Meta Keyword یا لغت کلیدی متا مدل بخصوصی از تگ‌ های متا است که به موتور‌ های جستجو در معنا داشتن عنوان صفحه یاری می‌ کند. لغات کلیدی متا از لغات کلیدی عادی متمایز هستند؛ به دلیل آن در مقاله فراگیری سئو در تهران که در پشت صحنه (در فایل کد‌ های صفحه) آشکار می‌ شوند.

و نه در صفحه دارای تماشا کردن برای کاربران.Meta Title Tag چیست و چه عملکردی دارد؟Meta Title Tag عنوان صفحه است که موتور‌ های سرچ در اسنیپت‌ های صفحات نتایج خود مشخص می کند. همان لینک‌ های آبی رنگی که مخاطبان در صفحه نتایج سرچ بر روی آن کلیک می‌وکنند تا داخل آن صفحه شوند.

این موضوعات، به مفهوم عرضه خلاصه‌ ای از محتوای برگه ها بکار می‌ روند و نقشی مهمی در سئو‌ی سایت دارند. اگر صورت شما، موضوعاتی چشمگیر و جالب باشد، هم از عناوین دیگر فرق خواهد داشت و بر گفته مقاله فراگیری سئو در تهران ترافیک زیاد تری را برایتان بوجود خواهد آورد.

Meta Description یا تشریحات متا چیست و چه اهمیتی دارد؟Meta Description یا تشریحات متا، یکی از تگ‌ های متا است که تعریفاتی درباره عنوان صفحه عرضه می‌ دهد. گوگل تشریحات متا را در اسنیپت‌ های صفحات نتایج سرچ و زیر عنوان نشان می‌ دهد.

تشریحات متا باید خلاصه‌ای مربوط از عناوین یک صفحه باشد که کاربران را آگاه و علاقه‌مند سازد. این تشریحات دارای این را دارند تا کاربران را اعتقاد دارند بر مبنا مقاله فراگیری سئو در تهران که این صفحه حقیقتا همان چیزی است که به جهتش هستند.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام