پر اهمیت ترین فعالیت های پشتیبانی سایت

بعد از دیزاین وب سایت یکی از پر اهمیت ترین فعالیت پشتیبانی سایت : دارا بودن سیستم پشتیبانی برای  مراقبت یک وب یا برنامه هایی براساس بر وب سایت ، ارتباطات و تعامل میان شما و پشتیبان و حامی بودن ادمین و کاربران اداری شما هستند.

فعالیت پشتیبانی سایت در مقاله فعالیت پشتیبانی سایت به گروهی از فعالیت بیان می شود که به معنای بقا و ثبات و سلامت سایت پس از گرفتن سفارش از کاربر،بواسطه شرکت ها صورت داده می شود.با وجود مهندسی خوب ابزار های اینترنت و زیر نظر وب، حتی راحت ترین سایت ها همچنین کاملا بی اشکال عمل نمی کنند.

و این گمان که چون در حال کنون سایت راه اندازی شده به طور صحیحی کار می کند در آینده و به گذر زمان دیگر احتیاج به پشتیبانی و نگهداری ندارد اصولا غیرمعقول می باشد.اگر خواستار باشیم در مقاله فعالیت پشتیبانی سایت به صورت کلی وظایف ادمین سایت را نام می بریم باید بیان کنیم وظایف ادمین سایت دارای آپدیت سایت،وظایف تخصصی سایت، مراقبت ازسایت دربرابرهکر ها ویروس ها، رفع کردن مشکلات،انجام توضیحات در سایت و… می باشد.

به گروه این وظایفی که برای سایت مهم است وظایف ادمین سایت بیان می شود.مطلب پشتیبانی و نگهداری یکی از مراحل خیلی پر اهمیت در دنیای وب به شمار می آید. پس از این که وب سایت دیزاین و تحویل داده شد، مهم است برای ورود اطلاعات و محتواگذاری، تهیه محتوا، سئو، برطرف کردن خطا های معروف، مانیتورینگ سایت، معین کردن لغات کلیدی، تهیه بک آپ و نکات دیگر فعالیت نگهداری اجرا گردد.

در نتیجه مقاله فعالیت پشتیبانی سایت برای بهره وری و کارکرد خوب تر باید در دوره های معینی عملیات پشتیبانی صورت داده شود. همینطور با اهمیت به این که ارزش های سنجش گوگل سالانه آپدین می شود باید سایت تطبیق با آن اداره شود.برخی از مدیران به علت نداشتن وقت کافی و یا عدم علم فنی نمی توانند وب سایت خود را اداره کنند.

علاوه بر اشتباهات متداول، از دید محتوایی هم سایت عوض نکرده است ثابت مانده است. در ادامه مقاله فعالیت پشتیبانی سایت پکیج های پشتیبانی سایت را می شود مشاهده و انتخاب کنید.

مدل پشتیبانی سایت 

محتوایی : وارد کردن اطلاعات متنی و عکسی در صفحات متفاوت با رعایت اساس سئو.

فنی و برطرف کردن باگ : برطرف کردن خطا های متفاوت در قسمت طراحی که دارای درست کردن لینک ها، خطای 404  و دیگر می باشد.

افزایش سرعت : یکی از نکات پر اهمیت سئو بالا بردن سرعت لود برگه ها می باشد که باید با توجه اجرا گردد.

بهبود امنیت : بوجود آوردن امنیت سایت برای پرهیز از حملات هکر ها و ضرر نرسیدن به سایت.

آپدیت هسته، قالب و افزونه : هر سایت وردپرسی و جوملایی بعد از مدت زمان معینی به علت عملکرد خوب تر و یا بر طرف کردن نواقص احتیاج به بروز رسانی دارد. (در صورت عدم آپدیت به موقع احتمال دارد سایت سبب مشکل شود.

گرافیک : برجود آوردن تغییرات ظاهری و استایلی در سایت مثل رسپانسیو کردن، ابعاد و هندسه سایت و در بعضی زمان ها نصب ابزار های بروز.

برطرف کردن خطا های گوگل وبمسترتولز: یکی از کارایی گوگل که اطلاعات پر فایده ای برای صفحات و لغت های کلیدی و همچنین خطای تخصصی ارائه می دهد.به صورت کلی درمقاله فعالیت پشتیبانی سایت انواع وظایف ادمین سایت عبارت است از :

1- پشتیبانی محتوایی وب سایت: دارای آپدیت مباحث فعلی و بوجود آوردن مقالات بروز می شود.

2-پشتیبانی تخصصی وب سایت: این مدل پشتیبانی به مفهوم آپدیت امنیت سایت و برطرف کردن مشکلات تخصصی می باشد.

پشتیبانی سایت بواسطه چه فردی انجام می شود

1 – مدیر وب سایت : به این مفهوم که پشتیبانی بواسطه مدیر یا مدیران سایت صورت داده می شود که از دید اقتصادی این شیوه به صرفه و کم هزینه می باشد. ولی احتمال دارد مدیران اطلاعات لازم و کافی را در حوزه پشتیبانی سایت نداشته باشند و بنابراین سایت سبب اشکال خواهد شد.

2 – تیم پشتیبانی : دراین شیوه از یک فرد یا گروه که در این حوزه تجربه و اطلاعات لازم را دارند و دوره های مورد احتیاج را دیده اند سبب پشتیبانی و برطرف کردن مشکلات سایت در زود ترین وقت ممکن به کار برده می شود.این شیوه همواره رایگان نمی باشد.

ولی در این شیوه نسبت به شیوه پشتیبانی بواسطه مدیروب سایت وقت کمتری صرف خواهدشد در نتیجه با این وضعیت مبلغ های صرف شده از دید اقتصادی مقرون به صرفه است.پشتیبانی وبسایت دو مدل در مقاله فعالیت پشتیبانی سایت دارد :

1 – حضوری : این مدل پشتیبانی در ایران جا نیفتاده است و اشخاص خیلی کمی به این صورت خدمات عرضه می دهند.

2 – غیرحضوری یا مجازی : در این شیوه پشتیبانی از روش تماس تلفنی،پیامک،نامه،ایمیل،تیکت، شبکه های مجازی از جمله تلگرام و …انجام می گیرد.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام