قیمت طراحی لوگو

قیمت طراحی لوگو به نوع طراحی و فرد طراح بستگی دارد و این قیمت در موسسات و جاهای مختلف متفاوت می باشد و قیمت واحدی ندارد.

برای تشخیص قیمت مناسب طراحی لوگو شما می توانید به سایت مختلف در این زمینه مراجعه کنید تا از قیمت های طراحی لوگو باخبر شوید.

اما قیمت طراحی لوگو توسط تیم سئو تهران پایین تر از سایت ها و موسسات دیگر می باشد و شما می توانید برای این کار به کارشناسان ما مراجعه نمایید.

تیم سئو تهران با داشتن طراحان حرفه ای در این زمینه، طراحی لوگو شما را به صورت حرفه ای انجام می دهند و در صورت نارضایتی می توانید درخواست یک طرح دیگری را بدهید.

تیم ما این کار را به صورت تضمینی و در زمان کوتاهی انجام می دهد و می توانید یک لوگو حرفه ای با قیمت مناسب برای شرکت یا سایت خود داشته باشید.

اهمیت طراحی لوگو

در حال حاضر لوگو یکی از پرکاربردترین وسیله در کسب و کارهای مختلف به شمار می رود و هر فردی در هر شغلی می توانید یک لوگو برای خود داشته باشد.

اصولا هر شرکت یا سایتی که فعالیت خاصی انجام می دهد باید یک لوگو به عنوان آرم داشته باشد تا متقاضیان آن ها را با آن لوگو به خاطر بسپارند.

لوگو باید با فعالیتی که انجام می دهد رابطه داشته باشد و باید مفهوم آن با فعالیت شما ارتباط داشته باشد و برای متقاضی باید قابل فهم باشد.

شما باید لوگو را در دید متقاضیان قرار دهید تا آن ها با شما آشنا شوند و هر جایی که لوگو شما را دیدند، شرکت و یا سایت شما را به خاطر بیاورند.

امروزه از لوگو به عنوان یک برند جهانی می توان استفاده کرد و برای همین در طراحی لوگو باید نهایت دقت را داشته باشید و باید طراحی آن به طوری باشد که تا سال ها از آن استفاده نمایید.

لوگویی که طراحی می کنید باید یک لوگو ثابت باشد و نباید آن را تغییر دهید و تغییر آن باعث می شود که متقاضیان شما دچار اشتباه و تردید شوند.

قیمت طراحی لوگو

اصول طراحی لوگو

لوگو باید به صورت اصولی طراحی شود و باید تمام استانداردهای خود را رعایت نماید و برای این کار باید به یک طراح حرفه ای مراجعه نمایید.

لوگو دارای رنگ، شکل، حروف و … است که باید با دیگر لوگوها تفاوت داشته باشد و این لوگو نشان دهنده ی هویت و شخصیت مجموعه شما می باشد.

یکی از اصول طراحی لوگو، ساده بودن آن است و نباید از طرح و شکل های پیچیده استفاده کرد و فراموش نکنید که باید با فرهنگ موضوع همخوانی داشته باشد.

لوگو باید دارای یک فرم مهندسی باشد که در ابعاد مختلف دچار دگرگونی نشود و لوگو باید منحصر به فرد باشد تا خاص بودن خود را نشان دهد.

دسته بندی طراحی لوگو

لوگوها به سه دسته ی نوشتاری، تصویری و ترکیب تصویری و علامت اختصاری تقسیم بندی می شوند و تمامی لوگوهای موجود در جهان یکی از این سه موارد می باشند.

لوگو نوشتاری به لوگوهایی می گویند که به جای یک شکل، چندین حرفه و یا یک کلمه آن را تشکیل می دهند که برندهای معروفی در این زمینه وجود دارند.

لوگوهای تصویری به لوگوهایی می گویند که فقط یک طرح هویت آن لوگو را معین می کند و هیچ چیز دیگری در لوگو طرح نمی شود.

لوگوهایی که به صورت مشترک هم از تصویر و هم از یک متن استفاده کرده اند لوگوهای حرفه ای هستند و برندهای زیادی با این طرح لوگو خود را طراحی کرده اند.

شما نیز می توانید جهت اطلاع از قیمت طراحی لوگو و سفارش آن با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

طراحی لوگو توسط تیم سئو تهران

تیم سئو تهران با دانش طراحان حرفه ای در زمینه طراحی لوگو آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد و شما می توانید در این زمینه به ما اعتماد کنید.

اگر اطلاعات کمی در مورد طراحی لوگو دارید می توانید از مطالب مفید سایت استفاده نمایید تا آگاهی شما در این زمینه افزایش یابد و نظرات خود را برای ما ارسال نمایید.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

بیشتر بخوانید: درباره طراحی لوگو

شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید