بک لینک چیست

اگر خواستارید موفقیت مناسبی در سئو سایت بدست آورید، مهم بودن بک لینک برای سایتتان را از یاد نبرید. همانگونه که در مقاله متخصصان بک لینک ارزان گفته شده همچنان هم بک لینک جزو یکی از معیار های اثرگذار در رنک بندی گوگل به حساب می رود، چرا که با یاری آن می توانید اعتبار وب سایتتان نزد گوگل را زیاد کنید و در این صورت جایگاه صفحات خود در نتایج گوگل را بهتر کنید.

در ادامه مقاله متخصصان بک لینک ارزان درباره ی این عنوان صحبت می کنیم که بک لینک دقیقا چیست، یک بک لینک مناسب باید چه خصوصیت هایی داشته باشد و در ادامه شیوه ی بررسی بک لینک برای وب سایت را به شما یاد می دهیم.بک لینک یا همان لینک سازی خارجی به مفهوم لینک از یک صفحه در یک وب سایت به صفحه ای از یک وب سایت دیگر است.

اگر فردی به سایت شما لینک دهد، در این صورت شما یک بک لینک برای وب سایت خود دارید و اگر شما به وب سایت دیگری لینک بدهید، آن وب سایت شامل یک بک لینک از سایت شما خواهد بود.

اثر بک لینک بر سئو سایت چیست

بک لینک بر سه بخش مهم وب سایت شما تاثیر می گذارد. این سه قسمت از مقاله متخصصان بک لینک ارزان عبارتند از :

1- رتبه بندی

موتور های سرچ مثل گوگل لینک دهی را به صورت رای اعتماد به وب سایت در نظر می گیرند. به صورت کلی، هر اندازه به صفحات وب سایت شما لینک بیشتر داده شده باشد، ممکن است در رتبه‌ های نخست نتایج سرچ مربوط باشند، بیشتر می شود.

2- قابل کشف بودن

موتور های سرچ با مرور دوباره صفحاتی که از پیش وجود داشتند و ارزیابی لینک‌ های وجود داشته در آن ها، محتوای تازه را می یابند. از آنجا که موتور های سرچ بیشتر صفحات مورد علاقه را دوره می کنند، به گونه ای که از این صفحات محبوب بک لینک گرفته باشید، زود تر محتوا جدید شما را شناخت و ایندکس می کنند.

3- ترافیک ارجاعی

مقصود از بک لینک این است در مقاله متخصصان بک لینک ارزان که مخاطبان به صفحات مفیدی که در موتور های سرچ وجود دارد، هدایت شوند. در حقیقت بک لینک‌ ها قابل کلیک هستند و وقتی که مخاطبی بر روی این لینک‌ ها کلیک می کند، می تواند به سایت شما داحل شود.

یک بک لینک خوب چه خصوصیت های دارد

تمام بک لینک‌ ها شامل اهمیت یکسان نیستند. در این قسمت از مقاله متخصصان بک لینک ارزان به شما می گوییم که یک بک لینک مناسب باید چه خصوصیت هایی داشته باشد :

1- ارتباط موضوعی

گوگل به بک لینک‌ هایی که به یک سایت مربوط داده می شود، امتیاز زیاد تری می دهد، به دلیل آن که احتمال کلیک مخاطبان بر روی آن زیاد تر است. ولی این جمله به چه مفهوم است؟ تصور کنید که یک سایت چاه وا کنی از دو صفحه متفاوت بک لینک داشته باشد، یک صفحه در مورد چرم باشد.

و عنوان صفحه ی دیگر فروش لوازم ساختمان سازی باشد، در این نوع اهمیت بک لینک صفحه دومی بیشتر از صفحه اول است، به دلیل آن که دارای ارتباط عنوانی با وب سایت چاه واکنی است.

2- اعتبار

بک لینک از صفحات وب مناسب، اعتبار بیشتری نسبت به وب سایت‌ های ضعیف برای وب سایت شما بوجود می آورند. میان آتوریتی یک صفحه و ترافیک ارگانیک یک ارتباط آشکار وجود دارد. البته همواره بک لینک از صفحات قوی سبب افزایش اتوریتی (اعتبار صفحه) نمی شود.

3- ترافیک

بک لینک‌ ها از صفحات پر مخاطب همواره بیشتر از صفحات کم بازدید ترافیک برای وب سایت بوجود می آورند.. ولی پرسش اصلی این است که آیا بک لینک از صفحات پر مخاطب اثر مثبت بیشتری بر رنک بندی سایت در گوگل نسبت به صفحات با بازدید کمتر دارد؟با ما در مقاله ی متخصصان بک لینک ارزان همراه باشید.

برای جواب به این پرسش از مقاله متخصصان بک لینک ارزان 44.589 سایت متفاوت ارزیابی شده است که نتیجه ی آن به طور زیر می باشد : یک ارتباط کم ولی واضح میان رتبه بندی و بک لینک از صفحات با ترافیک ارگانیک موجود است . اما موردی که وجود دارد این است که تعداد لینک‌ های وجود داشته در یک صفحه و آتوریتی آن صفحه اهمیت زیاد تری در اثر بک لینک ها دارند.

بیشتر بخوانید : لوگو خبر فوری

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran