تمام مواردی که باید درباره مدارک سیسکو بدانید

کمپانی سیسکو به طور حرفه ای در درست کردن کالا ها و سرویس های ارتباطی فعالیت می‌ کند. و مدرک بین المللی از انگلستان را صادر می کند. این شرکت با کالا های روتینگ سوئیچینگش که ترافیک داده، صوت و تصویر را در شبکه های همه دنیا منتقل می شود، مشهور است.

سیسکو علاوه بر آن، در حیطه های ذخیره سازی تحت شبکه، اپلیکیشن های مرتبط یکپارچه، ویدیو کنفرانس و آرایه ای از سرویس ها دارای پشتیبانی از کالا های ساده تا راه حل های اساسی دیتا سنتری و مدیریت ابری را در بر می‌گیرد.برای اطمینان از اینکه حرفه ای های IT توانایی و علم لازم برای پشتیبانی از کالا های سیسکو و برطرف کردن مشکلات رایج مشتریان در همه جهان را داشته باشند.

مدارک شغلی سیسکو مورد احتیاج است. به این مفهوم که این مدارک از سطح ابتدایی آغاز می‌ شوند.بعد وارد مقطع حرفه ای و تخصصی می‌شوند و در بعضی از مدارک در سطح دیزاین و معمار پایان می‌ یابند.هر مقطع، یک یا چند مدرک تحصیلی را عرضه می‌ دهد. بدست آوردن یک مدرک، برخی نیازمند گذراندن یک یا چند امتحان است.

برخی آزمون های سئو تهران به وسیله Pearson VUE عرضه می‌شوند.هر اندازه مقطع مدرک بین المللی از انگلستان بالا تر باشد، مدرک و پیش نیاز های زیاد تری برای دارا بودن الزامات مهم، احتیاج است.

بازار کار دوره های سئو سیسکو

در حال کنون بازار کار خیلی خوبی برای متخصصینی که به مباحث سیسکو شناخت یا تسلط دارند در ایران و کل جهان وجود دارد. بر اساس آمار های جهانی در سال های قبل رشته های سیسکو و مایکروسافت و اساسا آموزش شبکه رتبه نخست را در مشاغل پر درآمد درا است.

در ایران همچنین به علت محدود بودن متخصصین سیسکو ، این رشته و مهارت ، مورد علاقه بیشتر دانشجویانی که فارغ التحصیل شده اند یا در شرف فارغ التحصیلی هستند و نگرانی پیدا کردن شغل مناسب دارند جای گرفته است. تقریبا بیشتر افرادی که این دوره ها را حداقل تا پایان دوره CCNP گذرانده اند جلب مشاغل و شرکت های بزرگ و رو به توسعه می شوند.

اول باید سیسکو مطالعه کنم یا مایکروسافت؟ بازار کار کدام خوب تر است؟ مدرک بین المللی از انگلستان در کدام عرصه ضروری تر است؟دوره های مایکروسافت و سیسکو ارجحیتی نسبت به همدیگر نداشته و پیشنیاز هم همچنین نیستند و می توان بیان کرد که هر دو به مدلی مکمل یکدیگرند. با دقت به آن که بازار کار مایکروسافت زیاد تر است.

دانش پذیران با گذراندن این دوره آسان تر می تواند جذب بازار کار شبکه شوند. از جهتی با دقت به اینکه مشاغل و موقعیت های شغلی و بازار کار سیسکو همواره به طور انجام پروژه بوده و تعداد اشخاصی که این دوره ها را گذرانده و مهارت های آن را بدست آورده اند کمترند، همچنین بازار کار سیسکو پردرآمد تر می باشد.

در دوره های مدرک بین المللی از انگلستان سئو تهران چه مطالبی بیان می شود و چه عملکرد هایی خواهد داشت؟به صورت اساسی دوره های سئو تهران در مورد طراحی، راه اندازی، کانفیگ و عیب یابی سخت افزار ها و تجهیزات شرکت سئو تهران می باشد که در 10 رشته متفاوت و هر رشته در سه مقطع از جهت شرکت سئو تهران ارائه می گردد.

 دوره های منتهی به مدرک بین المللی از انگلستان توسط سئو تهران در مورد تجهیزات شرکت سئو تهران بویژه روتر و سوییچ بحث خواهد شد و ابتدایی ترین دوره به این معنی که CCNA راجع به پروتکل ها و استاندارد هایی است که در فضا های کوچک مورد کاربرد قرار می گیرند. در دوره CCNP پروتکل هایی که در فضا های بزرگ به کار برده می شوند بیان می شود و در دوره CCIE راه حل ها و سناریو هایی بیان می شود که در بزرگترین و پیچیده ترین شبکه ها مورد کاربرد قرار می گیرد.

آیا از تجهیزات حقیقی در کلاسرها برای آموزش به کار برده می شود

همه دوره های تخصصی از قبیل دوره های آموزشی مایکروسافت و سیسکو در لابراتور های مجهز و به طور اساسا عملی و کاربردی برگزار می شود.آیا باید حتما دوره پیشنیاز نتورک پلاس را پیش از دوره های سیسکو و مایکروسافت بگذرانیم؟با دقت به اطلاعات آماری بدست آمده از علم پذیرانی که بدون گذراندن دوره Network+ انجام به شرکت در دوره های بعدی (مایکروسافت ، سیسکو و…) نموده اند اکیدا سفارش می کنیم که در کلاس Network+ شرکت نموده.

و به طور اساسی علم ابتدایی و پایه ای آموزش شبکه را فرا بگیرند.سطوح متخصصی که مدرک بین المللی از انگلستان سیسکو را دارد : در این بخش سطوح و مراحل تخصصی دوره های آموزش سیسکو را به طور مشروح فعالیت شما توضیح داده می شود.هر مقطع دارای دوره ها یا گواهینامه های ویژه خود است و علاقه مندان به این مدارک با گذراندن هر مقطع یک مرحله در این مدارک و اعتبار های تخصصی ارتقا می یابد ، مانند دیپلم ، لیسانس یا کارشناسی ، فوق لیسانس یا کارشناسی ارشد ، دکترا و .. .

انواع دوره های سیسکو

1- Entry :

مقطع Entry که نخستین سطح مدارک سیسکو است با مدرک CCENT آغاز می شود که همواره احتیاج به گذراندن آن وجود ندارد.

2- Associate :

این مقطع با CCNA برای installation و operations و troubleshooting و همچنین CCDA برای design آغاز می شود.

3- Professional :

سطح تخصصی سطح پیشرفته مدرک بین المللی از انگلستان که حرفه بیشتر با مهارت های شبکه را نشان می دهد می باشد.هر گواهینامه فن آوری های متفاوت برای جوابگویی به احتیاج های مختلف نقش های شغلی را پوشش می دهد.

4- Expert :

(Cisco Certified Inter network Expert CCIE) در جهان به صورت معتبرترین گواهینامه شبکه در صنعت معروف شده است.که بر همین اساس شرکت سئو تهران یکی از موسساتی است که مدارک ارائه می دهد و هریک که خواستار باشند با شرکت کردن در آزمون سئو تهران می توانند مدرک مربوطه را اخذ نمایند و از آن بهره مند شوند.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام