چطور مدارک و گواهینامه های آموزشی دارای اعتبار را دریافت کنیم

– آیا مدرک بین المللی تحصیلی موسسه تان دارای اعتبار است؟

– چه مدرک آموزشی دارای اعتبار است؟

– کدام شرکت یا کشور مدرک معتبر تری ارائه می دهد؟

– آیا این مدارک آموزشی که در سایت های آموزش آنلاین ارائه می شود بین المللی و دارای اعتبار است؟

– آیا گواهینامه آموزشی رجیستر و در سایت های مخصوصی ثبت می شوند ؟

این پرسش ها و پرسش های مشابه به آن همواره در ذهن اشخاصی که قصد دارند در دوره آموزشی سئو تهران شرکت کرده و برای شغل و آینده شان مدرک بین المللی تحصیلی بگیرند بوجود می آید. پرسش هایی که خیلی مواقع از ما سوال می شود که آیا گواهینامه ها و مدارک شما دارای اعتبار هستند یا خیر.

انواع مدارکی فقط در ایران اعتبار و اهمیت حقوقی دارند؟

توجه کنید که فقط مدارکی در ایران اعتبار و اهمیت حقوقی و رسمی دارند که بواسطه مراجع قانونی مربوط ، ارگان ها ، سازمان ها ، آموزشگاه ها ، موسسات و یا شرکت های مورد نظر مجوزات لازم سبب فرآیند آموزشی را دارا باشند. بر همین اصول شرکت سئو تهران دارای مجوز های لازم حقیقی و حقوقی است.

که شما حتی می توانید این مجوز ها را استعلام فرمایید که این مجوز های لازم می توانند علاوه بر اعتبارشان در کشور های دیگر در ایران هم دارای اعتبار باشد و توسط نهاد های زیر اعتبارشان استعلام گردند:

  1. سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور
  2. وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری
  3. وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
  4. وزارت فناوری اطلاعات و ارتباطات
  5. سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
  6. وزارت کشور
  7. نهاد ریاست جمهوری

فقط سازمان های بالا در صورت تایید کردن یک شرکت ، موسسه یا آموزشگاه این امکان را به آن مکان می دهند که پردازش صدور گواهینامه برای بحث آموزش همچنین داشته باشد. آزمون های بین المللی و مدرک بین المللی تحصیلی احتمال دارد در حیطه بین الملل اهمیت و اعتبار داشته باشند و در پردازش های جذب سازمانی اثرگذار و پر فایده باشند.

ولی در عین حال از دید سازمانی و اداری در ایران شامل اعتبار و اهمیت خاصی هستند و می شود سبب انجام مراحل استخدامی در شرکت های معتبر و رسمی از این مدارک به کار برد .اگر در جایی دیدید که مجوزی غیر از مراجع بالا که ذکر شده است صادر شده که بطور بومی یا نامه یا … وجود دارد ، این موارد شامل اعتبار قانونی فقط در ایران نیستند.

چون امکان دارد که این مدارک بین المللی باشد و در کشور های خاصی دارای اعتبار باشد و همچنین به دلیل آن که فقط مراجع قانونی در ایران ،  موارد بالا هستند.بدیهی است که دارا بودن گواهینامه حتی اگر شامل اهمیت قانونی نباشد شامل بعد اعتباری است.

افراد متقاضی در آینده می خواهند اثبات کنند که علم مورد نظر را دارند یا خیر، اکنون اگر مدرک بین المللی تحصیلی شما دارای اعتبار نباشد ولی علم لازم را داشته باشید تا آن را اثبات کنید در حیطه های تخصصی اولویت با دارا بودن دانش فنی لازم است تا مدارک بین المللی زیاد تر.

در هر صورت باید این را بدانید که بر خلاف آن مدرکی که سئو تهران در اختیار شما قرار می دهد به دلیل ارزش بالا در حوزه ی بین الملل قطعا این مدارک در دست افرادی قرار می گیرد که لیاقت استفاده از آن را دارند.

ارائه گواهینامه دارای اعتبار و مدرک بین المللی

دارا بودن تجربه و مهارت شرط لازم برای رسیدن به درجات شغلی خوب هستند و هیچ گاه یک شرط کامل نخواهند بود. در کنار شامل بودن توانمندی، دارا بودن مدرک بین المللی تحصیلی نقش مهمی در پذیرش و استخدام در شرکت های خارجی می باشد.

به همین علت در سال های قبل تقاضا برای گرفتن مدارک حرفه ای در کنار مدارک دانشگاهی رشد خیلی زیادی داشته است. که متاسفانه تعدادی از سود جویان، با صحنه سازی و شرکت ها و سایت های جعلی به پسوند کشور های دارای اعتبار اروپایی و ادعای معتبر بودن گواهینامه هایشان، قصد به صدور گواهینامه های بی معتبر نموده اند.

گواهینامه هایی که در آن به دلیل استعلام یک سایت خارجی زیبا نام ، شخص دریافت کننده گواهینامه جذب به آن می شود، اما افراد سود جو در یک سایت اساسا جعلی و غیرمعتبر دست به صدور آن گواهینامه می کنند!!! ممکن است تعداد کثیری از شرکت های داخلی و افراد عادی پی به جعلی بردن این گواهینامه ها نبرده اند.

اما جعلی بودن این مدل مدرک بین المللی تحصیلی برای اشخاصی که بطور حرفه ای در صنایع فعال هستند خیلی آشکار می باشد. اما همانگونه که گفته شد شرکت سئو تهران با دارا بودن تمامی مجوز های لازم از مراجع مرتبط این زمینه توانسته با ارائه مدارک بین المللی از کشور های انگلستان و استرالیا که در کشور های خارجی دارای اعتبار و ارزش است به موفقیت زیادی دست بیابد.

اعتبار گواهی نامه های صادر شده

به همه داوطلبانی که موفق به پذیرفتن در آزمون های مخصوص به هر دوره حرفه ای شوند ، مدرک بین المللی تحصیلی شرکت سئو تهران که مورد تایید سازمان استاندارد ملی کشور است اهدا خواهد شد که این مدارک شامل کد اختصاصی دارای استعلام برای هر داوطلب به طور جداگانه می باشد.

لازم به گفتن است گواهینامه دوره تخصصی آنلاین با مدارک شرکت در دوره های حضوری هیچ اختلافی نداشته و برای رزومه داوطلبان سبب مهاجرت و همچنین استخدام در همه شرکت های دارای اعتبار دولتی و خصوصی می باشد که جفت این مدارک اهمیت یکسانی دارند.

آزمون دوره های تخصصی همچنین به طور غیرحضوری برگزار می گردد.که دانشجویان شرکت کننده در این امتحان ها باید حداقل به 70 درصد پرسش ها جواب مناسب دهند تا موفق به گرفتن مدرک بین المللی تحصیلی پایان دوره شوند.

از آنجایی که پرسش های آزمون تطبیق با مطالب تدریس شده در دوره تخصصی می باشد.لذا از دانشجویان انتظار می رود تا با دقت به فیلم های آموزشی و مطالب داده شده بتوانند به این پرسش ها جواب درست دهند.

سئو تهران چه مدارک بین المللی ارائه می دهد

سئو تهران به صورت مناسب ترین برند آموزشی ، عرضه دهنده خدمات آموزشی و ارائه ی مدرک بین المللی می باشد. ما در پایان دوره های یادگیری خود و بعد از برگزاری آزمون های استاندارد براساس با سرفصل های عرضه شده، مدرک بین المللی رسمی و دوزبانه صورت می گیرد.علاوه بر این مدرک، دانشجویان و هنرجویان توانایی خواهند داشت.

برای دوره های بین المللی با پرداخت مبلغ، مدرک بین المللی دیگری بگیرند که در ادامه مقاله به معرفی این مدارک خواهیم پرداخت. لازم به گفتن است که سئو تهران با هدف تربیت نیروی کار حرفه ای و با عملکرد ورود مطمئن به بازار کار صورت می گردد.

مدارک تحصیلی و گواهی های ترجمه شده : معروف ترین مدل مدارک علمی بین المللی، مدارکی هستند که دوره های آموختنی مرتبط به آن ها، آموزشگاه های صادر کننده ی آن ها و درخواست کننده آن ها، تمام در داخل مرز های یک کشور قرار دارند.

ولی بعد از ترجمه ی مدارک و گرفتن تأییدیه های ویژه از مراجع حقوقی و اجرایی مربوط، شبیه به یک مدرک تحصیلی بین المللی با آن برخورد می شود و دارنده ی آن توانایی دارد از حقوق دارنده ی دانشنامه های بین المللی مواجه شود.

مدارک معادل سازی شده : معادلسازی مدارک آموزشی به دو گونه از مقاله مدرک بین المللی انجام می گیرد.

در شیوه نخست مهارت و تخصص شخصی که پیش از این یادگیری رسمی ندیده، با فاکتور های آکادمیک ارزیابی شده و معین کردن مقطع می شود و در صورت رسیدن به اندازه نصاب های قانونی، مدرک معادل دانش آموختگی در یکی از مقاطع آکادمیک (دیپلم، کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری) به وی داده می شود.

این مدارک همچنین درصورتی که از سمت مؤسسات معتبر مانند سئو تهران صادر شوند، شامل ارزش بین المللی هستند.شیوه دوّم درمقاله مدرک بین المللی وقتی است که فرد در داخل مرز های یک کشور، و براصول قوانین آن مقطع و مدارج آکادمیک را طی نموده و گواهی لازم را گرفته نموده است.

 

ولی مدارک دریافتی او در خارج از مرز های کشور متبوع وی احتیاج به سنجش علمی و حرفه ای بر اساس قوانین کشور میزبان دارد. لذا، نهاد علمی مرتبط و یا رأسیت وزارت علوم کشور میزبان، انجام به اعتبار سنجی گواهی های گرفتنی و همچنین سنجش دانش شخص درخواست کننده در زمینه ی حرفه ای می نماید.

زمانی که شخص بر اساس اصول و قوانین وجود داشته، توانست صلاحیت های علمی خود را اثبات کند، مدرک تحصیلی و یا گواهی مدرک آموزشی او تأیید و معادل مدارک دوره های آموزشی محلّی کشور میزبان شامل اعتبار می شود.

هر انواع هفت گانه ی بیان شده مقاله مدرک بین المللی، در جای خود شامل درخواست کنده و کاربری های ویژه خود می باشد.

پر اهمیت ترین عملکرد مدارک بین المللی چیست؟

پر اهمیت ترین عملکرد مدارک بین المللی، نفوذ و حضور در جوامع علمی دنیا است. به این معنی که فردی که حائز رتبه ها و مدارج کلاس دنیا بوده و مدارک این امتیازات را در اختیار دارد، به آسانی می تواند به یافته های جدید علمی دست بیابد و از فعالیت و کارایی مجامع بین المللی در رسیدن به مقاصد علمی خود، به کار نمایند.

مبحث اساسی مورد نظر این مقاله مدرک بین المللی، مدارک علمی چهار مدل قبل می باشد. به این معنی که مدارک صادره از سمت آموزشگاه های متعلق به خارج از کشور، مدارک آموزشگاه های داخلی مورد نظر وثوق جامع ی جهانی، مدارک تحصیلی و گواهی های ترجمه شده و مدارک معادل سازی شده ی داخلی.

هم حال در مقطع مجامع علمی داخل کشور و نزد اکثر دانش آموختگان در نقطع تحصیلات تکمیلی و به اضافه، در نظرِدیدتجار و بازاریان یا افراد کلان اقتصادی، دارا بودن از فواید این گروه از مدارک بین المللی، به مدلی احتیاج تبدیل شده و بر اساس آن نظر های کارشناسی و غیرکارشناسی بیشتری در حال صورت گرفتن است.

به دلیل آن که هم علم و هم فعالیت اقتصادی، بیشتر بعد بین المللی و جهانی پیدا کرده . نفوذ به جریان جهانی در بیشتر زمینه ها همچنین، الزام برخورداری از علم مطمئن و لازم یا حداقل احراز گواهی های معتبر بین المللی است.

بخش متوسّط کشور های درحال ارتقا و قشر دانشگاهی در این کشور ها، در صف نخست درخواست کننده های اخذ مدارک بین المللی برای ورود به جریان جهانی علم و تخصص هستند.

نکاتی درباره ی مدارک بین المللی در کشور ما

در کشور ما همچنین درخواست برای این نوع از آموزش و مدارکِ مؤیّد آن تا اندازه قابل اهمیتی افزایش یافته و به نگرانی زیادی از دانشجویان، متخصصین، فعالان اقتصادی، و مدیران بالا تغیبر یافته است.

در جهت این خود علم و اشتیاق عمومی برای ورود به جریان همگانی شدن، مؤسساتی هستند که نقش واسطه های مرتبط با محیط علمی بین المللی را ایفا می کنند.

به این معنی از مقاله مدرک بین المللی در هر حوزه ای اشخاص درخواست کننده را به نهاد، مؤسسه، دانشگاه یا سازمان علمی مورد نظر مربوط کرده و بستر استفاده از فعالیت آن ها را برای اشخاص محلّی برجود می آورند.این تبادل فعالیت و آموزش البته با صرف مبلغ و کارمزد هایی دنبال است.

همین اصول ولی سبب آشکار شدن و ظهور نوعی از حاشیه ی اقتصادی در حوزه این مجاری ارتباط علمی شده است. بدین صورت از مقاله مدرک بین المللی که مؤسسات جعلی و عدم پشتوانه ی علمی و حقوقی، انجام به پهن کردن دام هایی با عنوان مربوط کردن اشخاص با مجامع علمی خارجی کرده.

و برعکس گرفتن مبالغ زیاد، هیچ نوع ارزش افزوده ی علمی را به وجود نیاورده است. تنوّع و شمار هروزه مؤسسات علمی اعطاءکننده ی مدارک بین المللی باعث شده تا انتخاب و برقراری ارتباط با آن ها سبب مشکلات زیادی بشود.

سردرگمی براساس از این آشفتگی و همچنین دشواری کار استعلام از سوابق مؤسسات آموزشی، بویژه مؤسسات بین المللی، بر پیچیدگی عنوان افزوده و دغدغه های وجود داشته را دو برابر کر ده است.

لذا درخواست کننده است که نهاد ها و مؤسسات از قبل بوده و خوش سابقه از دیگر بازشناخته شده و در مقطع عمومی الان و معرّفی شوند.که به گفته مقاله مدرک بین المللی شرکت سئو تهران یکی از این موسسات برای اعطا مدرک بین المللی می باشد.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

بیشتر بخوانید : لوگو خبر فوری

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran