کسب مدارک آی تی و ارزشی بیش از اندازه تصور در مهاجرت

بدست آوردن مدرک درسی برای مهاجرت بواسطه هر شخص، در وهله نخست نشان دهنده مهارت ها و قابلیت های وی در بیان و درک مفاهیم حرفه ای حیطه مرتبط تلقی می گردد. این بهتر بودن به کارفرمایان، همکاران و یا حتی خود شخص اثبات می کند که او در برابر با مسائل و عناوین، به صورت حرفه ای عمل می کند.

این عنوان باعث خواهد شد تا انتظارات همکاران و تصمیم گیرندگان از او در حیطه مشاوره های کاری (با دقت به آگاهی و بینش شما در حیطه حرفه ای مورد نظر) افزایش پیدا کند. در این میان تجربه و تخصص چنین اشخاصی است که می تواند یک کسب و کار را در برابر با تغییرات داخلی و خارجی به جهت رشد و توسعه اقتصادی سوق دهد.

مدرک درسی برای مهاجرت اصولا تأییدیه هایی هستند که باعث بالارفتن ارزش کاری اشخاص می گردند به دلیل آن که در صنعت بطور زیادی رقابتی هستند و دارای فناوری اطلاعات، دارا بودن توانایی ها و مهارت هایی که باعث متمایز شدن یک فرد از فرد دیگر می گردد به راحتی حاصل نخواهد شد.

تصمیم گیری برای گرفتن مدارک IT  و همینطور انتخاب مدل مدرک دریافتی دو مقوله اصولی در بدست آوردن مدارک آی تی به شمار می آیند. در حقیقت شما می بایست مقصود خود از بدست آوردن مدارک IT ( ترفیع؟ حقوق زیاد تر؟ مهارت های بخصوص) را معین نمایید. تصمیم گیری درست در این حیطه برای کسی که به صورت یک متخصص IT قصد ادامه خدمات دارد.

خیلی پر اهمیت است به دلیل آن که بهره مندی از فرصت های لازم در سبب توسعه دانش فنی جزو معیار های موفقیت متخصصان IT به حساب می رود.با دقت به صد ها مدرک وجود داشته در حوزه آی تی، کدامیک از این مدارک مورد علاقه تر، معتبرتر و مناسب با مقاصد کاری شما می باشد؟

 این مقاله هدف دارد تا شما را با مدرک درسی برای مهاجرت و با حوزه IT (بدون هیچ اولویت بندی بخصوص) و بر اصول جستجوی سایت ها، بازخور صورت گرفته از مربیان و اساتید این حیطه و اطلاعات وجود داشته  آشنا سازد. شرکت سئو تهران با ارائه این مدارک شما را در رسیدن به هدفتان یاری می کند که هر یک از این مدارک دارای اعتبار و ارزش قانونی هستند در هر کجای جهان می شود از آن ها به کار برد و به مقصودتان برسید.

1. مدرک AWS Certified Solutions Architect – Associate :

حتی طراحان دوره آموزشی آمازون که چهار سال قبل در حال درست کردن برنامه های آموزشی بدست آوردن مدرک AWS بودند توانا به پیش بینی چنین درخواست های جهانی برای بدست آوردن مدارک AWS در حیطه سرویس های محاسباتی و رایانشی(Cloud services) نبودند.

اکنون گواهینامه های AWS خیلی محبوب می باشند و بعضی از بالاترین حقوق های دریافتی اختصاص به متخصصان این حیطه دارد.AWS Certified Solutions Architect – Associate دربردارنده استاندارد های لازم برای متخصصان محیط ابری (cloud professionals)، و خیلی از سازمان ها می باشد.

در حال کنون سرمایه گذاری های زیادی بواسطه سازمان ها در حیطه خدمات ابری  در حال صورت گرفتن است. بر اصول گزارش مهارت و انجام شده است دستمزد کارکنان حیطه فناوری اطلاعات،گواهینامه سطح دستیاری (associate-level AWS )برای مجرب های آی تی که در پی بالا بردن مهارت های خود در حیطه رایانش ابری و بوجود آوردن موقعیت های شغلی خوب تر هستند، مناسب می باشد.

براساس گزارش فوق، 28 درصد تصمیم گیرندگان تمایل زیادی به استخدام متخصصان فضای ابری داشته و یقینا با دقت بالا بردن تقاضای جهانی در حیطه رایانش و محاسبات ابری ، احتمال کم شدن متخصصین این حیطه بدون هیچ دلیلی خیلی بعید به گمان می رسد.با ما در ادامه ی مقاله ی مدرک درسی برای مهاجرت همراه باشید.

با دقت به یکه تازی AWS در حیطه فضای ابری، اهمیت مهارت در حیطه های اختصاصی (AWS AWS-specific) به درستی آشکار می باشد و بعلاوه به علت دارا بودن موقعیت های شغلی با درآمد های فوق العاده مناسب برای متخصصان این حیطه، می توان دلیل بالا بردن متقاضیان برای بدست آوردن گواهینامه AWS را به درستی احساس کرد.

2. مدرک CCNA Routing and Switching :

بر اصول نظرسنجی از بیش از 14000 مخاطب، حدودا 18 درصد اشخاص شامل مدرک CCNA بودند، که خود نشان دهنده محبوبیت زیاد مدرک CCNA و دوره های شبکه سیسکو در میان کارکنان فناوری اطلاعات می باشد. بعلاوه بدست آوردن این مدرک سبب خواهد شد تا شما مهارت های مورد احتیاج برای برنامه ریزی، آماده سازی، تأیید و برطرف کردن مشکلات شبکه های مبتتنی بر سوئیچ ها و روتر های سیسکو را بدست آورید.

جای شگفتی نیست که مدرک CCNA یکی از مدرک درسی برای مهاجرت پرتقاضای اکنون جهان فناوری اطلاعات به شمار می آید به دلیل آن که تکنولوژی رایانش ابری و فناوری های در حال عوض شدن است مثل QoS و کنترلر های بی سیم، همگی احتیاج به درک عمیقی از مباحث مرتبط به شبکه می باشند.

با بالا بردن تلفن های همراه و آشکار شدن اینترنت اشیاء (IoT)، یک مهندس شبکه باید همیشه در حال پیشرفت و همگام سازی خود با توسعه فناوری و بالا بردن مهارت های لازمه در حیطه های جدید فناوری اطلاعات باشد. در واقعیت مدرک CCNA مکمل شکاف مهارتی ناشی از پیشی گرفتن تکنولوژی از آموختن می باشد.

درخواست های زیاد برای بدست آوردن این مدرک و سابقه زیاد کمپانی سیسکو در حیطه شبکه یکی از علل اصلی مقبولیت این مدرک یعنی مدرک درسی برای مهاجرت به شمار می آید. این اندازه محبوبیت و درآمد دارندگان مدرک سیسکو سبب شده تا مدرک CCNA همیشه در فهرست پردرآمدترین مدارک IT در سال های قبل جای بگیرد.

همینطور این مدرک پیش نیاز اساسی بدست آوردن مدرک CCNP R&S می باشد که سالانه به صورت یکی از مدارک برتر و سودآور IT معروف می شود.

3. مدرک PMP — Project Management Professional :

PMP یکی از قدیمی ترین و معتبرترین مدرک درسی برای مهاجرت در حیطه اداره کردن پروژه است که از وقت شروع به کار خود به این معنی که از سال 1984 تا به حال و حتی پس از گذشت 33 سال همچنان از مقبولیت و محبوبیت بسیار بالایی دارا است. . علاوه بر سابقه زیاد، مدرک PMP یک مدرک خیلی معتبر برای توسعه از پست های مهندس فنی به پست های مدیریتی می باشد.

در نتیجه، متخصصین -CertifiedPMP شامل حقوق های زیای تر از حد استاندارد هستند، به خصوص زمانی که مدرکشان در کنار دیگر مدرک درسی برای مهاجرت قرار می گیرد این عنوان بیشتر نمود پیدا می کند. به عنوان نمونه با کنار هم جای گرفتن این مدرک و مدرک AWS، متوسط حقوق تا 30،674 دلار و با یکی از مدارک امنیتی ، تا 26،515 دلار بالا می یابد. چنین زیاد شدنی حقوق شبیه ای در کنار هم جای گرفتن مدرک PMP با مدارک ITIL®، Red Hat® و مایکروسافت، همچنین موجود است.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام