مدل های مختلفی پشتیبانی سایت

ما کارشناسان سئو تهران در این مقاله سعی داریم تا مدل های پشتیبانی سایت را برای شما نام ببریم و سعی داریم تا به بعضی از آن ها اشاره کنیم :

1.پشتیبانی سایت شرکتی :

این مدل پشتیبانی سایت دارای آپدیت، برطرف کردن مشکلات تخصصی سایت، درج محتوا و پیگیری های مربوط به آن است. با دقت به متفاوت بودن کسب و کار شرکت ها، احتیاج شما همچنین از پشتیبانی سایت خود احتمال دارد مختلف باشد. البته احتمال دارد بعضی از خدمات پشتیبانی سایت شما مثل طراحی سایت رایگان صورت داده شود. احتیاج شرکت ها اصولا در حیطه به روز رسانی و گذاشتن محتوایی در مورد عنوان کارشان است.

2.پشتیبانی سایت فروشگاهی :

پشتیبانی این مدل سایت ها در نظر مقاله مدل های پشتیبانی سایت به قسمت های متفاوتی مانند پشتیبانی فنی، مدیریت کالا ها (از دید به روز رسانی وجود داشته و هزینه کالا ها) و… بخش بندی می شود.

3.پشتیبانی سایت مجله ای یا همان محتوایی :

در این مدل پشتیبانی باید نکاتی را رعایت کنید که به آن ها رعایت کنید:این سایت ها اساسا احتیاج به یک تیم قوی مانند سئو تهران در حیطه درست کردن محتوا دارند.گام اول مقاله مدل های پشتیبانی سایت در پشتیبانی این سایت ها درست کردن محتوای مستمر است که خیلی به شما یاری می کند.

از آنجایی که این سایت ها بازدید زیادی دارند بنابراین شما به یک هاستینگ قوی احتیاج دارید.

4.پشتیبانی سایت شخصی :

در این نوع سایت باید برنامه ریزی ریزبینانه در محتوا و بروز رسانی آن باشد. اساسا پشتیبانی این مدل سایت ها قیمت کمتری نسبت به سایت های دیگری مانند فروشگاه آنلاین، شرکت و… دارند. برای خوب تر شدن کسب و کارتان تلاش کنید محتوا هایی در مورد اخبار جدید داشته باشید. همواره سلیقه مخاطبانتان را برای درست کردن محتوا در اولویت قرار دهید.

وظایف پشتیبان سایت

پشتیبانان سایت وظایف مختلفی دارند از جمله مواردی که در مقاله مدل های پشتیبانی سایت بیان شده :

  • تجزیه و ارزیابی مشکلات و رفع کردن آن ها
  • انجام تغییرات مرتبط به اصلاح سایت از دید فنی
  • به روز رسانی و اضافه و پاک کردن اطلاعاتی مانند حساب های کاربری، درستی رمز عبور و…
  • جواب به پرسش ها و اشکالات کاربران و کمک به آن ها
  • مرتب کردن امنیت سایت
  • پشیبانی محتوایی و سئو سایت
  • بهینه سازی سایت و تنظیم کارکرد آن

اگر خواستار باشیم وظایف پشتیبان سایت را به صورت دقیق تر وارسی کنیم می توانیم آن را به چهار گروه از مقاله مدل های پشتیبانی سایت بخش بندی کنیم :

پشتیبانی تخصصی سایت: پشتیبانی تخصصی سایت دارای به روز رسانی فنی و امنیتی سایت و همینطور وارسی عملکرد سایت است.پشتیبانی محتوایی سایت: همانگونه که بیان کردیم مهم ترین قسمت در این مورد تولید محتوای مستمر و قوی و همینطور به روز رسانی این مباحث است.

پشتیبانی طراحی و گرافیکی سایت: گرافیک سایت یکی دیگر از قسمت هایی است که در آن احتیاج به پشتیبانی دارید. این قسمت دارای بنر های مربوز به کار شما است که باید منظم به روز رسانی شود.

پشتیبانی سئو سایت : پشتیبانی در این قسمت از مقاله مدل های پشتیبانی سایت دارای تهیه فهرست کلمه های کلیدی در حیطه کار شما برای تولید محتوا، برنامه ریزی برای پیشرفت سایت و… می شود.

فعالیت پشتیبانی محتوایی سایت دارای

همه فرآیند های جای گرفتن محتوا و درست کردن بعضی از انواع محتوا برای وب‌ سایت شماست. آپدیت مطالب ، خدمات، کالا ها، اخبار و … به وب‌ سایت شما جلوه می‌بخشند و آن را از حالت بی ‌روح و کسل خود خارج می‌ کنند. سعی ما بر این بوده‌ است که بتوانیم گروهی از اشخاص باتجربه را گرد هم آوریم که پشتبانی اساسی وب‌ سایت شما را بر عهده بگیرند.

با برون‌ سپاری فعالیت پشتیبانی محتوایی و تامین مطلب سایت، شما از فواید زیر دارا خواهید شد :

1. اشکال شما مبنی بر نداشتن منابع لازم برای استخدام نیرویی که خدمات های مرتبط به وب‌ سایت شما را بر عهده گیرد برطرف می‌ شود. همینطور شما بر کسب و کار خود تمرکز می‌ کنید و از سبب وب‌ سایت دیگر نگران نخواهید بود.

2. مدل های گرافیکی مورد احتیاج شما به صورت کارشناسان طراحی گرافیکی شرکت صورت خواهد شد و شکل وب‌ سایت شما از حالت قشنگ خود خارج نخواهد شد.

3. کارشناسان محتوایی به درست کردن محتوای مورد احتیاج شما خواهند پرداخت. البته بعضی اوقات احتمال دارد عنوان وب‌ سایت شما با حرفه کارشناسان محتوایی ما یکسانی نداشته باشد که در این مورد شما را، کمک خواهیم کرد.

4. معین کردن کار برای زمان معین و گرفتن آن در وقت مقرر با استفاده از سیستم اینترنتی پشتیبانی.

5. درست کردن صفحات وب، طراحی صفحات، عکس ها، اسلایدها، فایل‌ های فلش، مواظبت از ورود استاندارد محتوا، رعایت اساس بهینه‌ سازی موتور های جستجو و … همه بر عهده‌ی ما خواهد بود.شما مناسب با احتیاج تان می‌ توانید هر کدام از فعالیت پشتیبانی محتوای سایت را حتی به طور مجزا که کاربر و مشتری اجبار به انتخاب بسته ویا پکیج نباشد را انتخاب کنید.

همینطور در نظر مقاله مدل های پشتیبانی سایت اگر ارزیابی درستی از نیاز خود ندارید، می‌توانید در این مورد از ما مشاوره بگیرید.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام