امتیازدهی به : post

به چه علت باید یک وب‌ سایت داشت؟

راه‌‌ اندازی وب سایت و نظارت یا مدیر طراحی سایت اقساطی تبدیل به عنوانی داغی شده که اشخاص زیادی را به سوی خود جلب کرده است. ولی تعدادی از اشخاص پس از زمانی به علت ترس از شکست و مبهم بودن راه پا پس می‌کشند و دیگر به دنبال این کار نمی‌ روند! ما در این مقاله آماده‌ایم تا به شما اثبات کنیم که درست کردن وب‌سایت اصلاً کار پیچیده‌ای نیست.

همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، با کارشناسان سئو تهران با استفاده از راه های ارتباطی که پایین همین مقاله قرار دارد می توانید در ارتباط باشید…شما هم‌ توانایی خواهید داشت تا یک وب‌سایت راه‌ اندازی کنید، تهیه محتوا کنید، فروش آنلاین داشته باشید و از گوگل بازدیدکننده بگیرید. لذت داشتن وب‌سایت را وقتی می‌ چشید که عنوانی را در گوگل سرچ کنید و نام سایت خود را در میان نتایج مشاهده کنید!

در چند مقاله‌ی پیش یک راهنمای کامل و جذاب برای درست کردن کسب‌ و کار آنلاین انتشار داده ایم. برای مطالعه‌ی آن از این لینک به کار ببرید: راه‌اندازی کسب و کار آنلاین حالا در این مقاله مدیر طراحی سایت اقساطی تلاش می‌کنیم به پرسش هایی که افراد در حوزه راه‌‌ اندازی وب سایت روبرو هستند، بپردازیم.

در دنیایی که فناوری به سرعت فراگیر شده است، به دلیل آن که از آن به صورت وسیله‌ای برای توسعه استفاده نکنیم؟!اصولا شما شامل یک استعداد در حوزه ی موسیقی، هنر، نویسندگی و… هستید، اینترنت محیط خوبی است تا استعداد شما را در سطح جهانی به نمایش بگذارد، بنابراین به دنبال طراحی کردن سایت شخصی بروید.همراه ما در ادامه ی محتوای مدیر طراحی سایت اقساطی باشید.

اصولا شامل کسب‌و کاری هستید، فروشگاه یا دفتری دارید و در حوزه ی معینی فعالیت دارید. چندنفر هستند که با شما آشنایی دارند؟ هروزه چند نفر از جلوی فروشگاه شما عبور می‌ کنند تا به کاربر شما تبدیل شوند؟!اگر کسب‌وکار خود را در اینترنت هم توسعه دهید حقیقتا علاوه‌ بر درآمد معینی که تاکنون داشتید یک درآمد مازاد هم از راه وب‌سایت خود بدست خواهید آورد.ما را در محتوای مدیر طراحی سایت اقساطی همراهی کنید.

هروزه میلیون‌ها شخص خدمات مورد احتیاج خود را در اینترنت سرچ می‌ کنند که می‌ توانند تبدیل به کاربران شما شوند. اگر شما را آنجا پیدا نکنند قطعاً جذب رقبای شما خواهند شد!ده‌ ها علت دیگر وجود دارد که سبب می‌ شود به آسانی ادعا کنیم وجود وب‌سایت مهم است.

مدیر طراحی سایت اقساطی

آیا راه‌‌ اندازی وب سایت احتیاج به مجوز دارد؟

به صورت کلی نه. شما می‌ توانید مثل خیلی از افراد وب‌سایت خود را راه‌اندازی کنید و با آن به خدمات بپردازید. ولی اگر فروش آنلاین دارید برای جلب اعتماد کاربر باید به دنبال گرفتن این نماد بروید. داشتن نشانه اعتماد الکترونیک سبب می‌ شود کاربر یقین پیدا کند که هویت مالک سایت کنترل شده و عرضه خدمات به طور صحیحی انجام می‌ گیرد.مبلغ راه‌‌ اندازی سایت چه اندازه است؟ما را در مقاله ی مدیر طراحی سایت اقساطی دنبال کنید.

۱- مبلغ هاست و دامنه :

برای راه اندازی وب سایت، شما به یک دامنه و هاست احتیاج دارید. دامنه همان آدرس سایت (برای نمونه seo-tehran.ir) و هاست هم محیطی برای ذخیرهسازی فایل های سایت است. برای اطلاعات بیشتر در این حوزه به مقاله های دیگر رجوع کنید.
هزینه ثبت دامنه را می‌ توانید از وب‌سایت‌ های ثبت‌کننده‌ی دامنه حاصل کنید.

درحال کنون ثبت سالیانه‌ی دامنه با پسوند ملی ir. تقریبا از چند هزار تومان و دامنه‌ با پسوند بین‌المللی com. تقریبا بیشتر است.هزینه هاست بر اساس منابع و کارایی که در اختیار شما قرار می‌ گیرد متغیر است. به صورت میانگین برای استفاده از یک هاست معمولی برای یک سال، باید کمتر از مبلغ ۶۰ هزار تومان هزینه کنید.همراه ما در محتوای مدیر طراحی سایت اقساطی باشید.

برخی از شرکت‌ های هاستینگ، هاست رایگان هم عرضه می‌ دهند که پیشنهاد می‌ کنیم از آن ها برای فعالیت خود به کار نبرید.تا اینجا مقاله مدیر طراحی سایت اقساطی با یک حساب سر انگشتی می‌توان بیات کرد که با صرف کمتر از ۱۰۰ هزار تومان می‌توانید یک هاست و دامنه‌ برای آغاز کار خود داشته باشید.

۲- مبلغ طراحی سایت :

دیگر مبلغ ها مرتبط به طراحی سایت شما است.قالب یا پوسته همان شکل سایت است. شما می‌ توانید با یک سیستم اداره محتوای رایگان مانند وردپرس و یک قالب آماده‌ی رایگان بدون هیچ مبلغی سایت خود را برپا کنید.اگر شما جزو اشخاصی هستید که فکر می‌کنید یک قالب رایگان که در دسترس همه قرار گرفته، مناسب فعالیت شما نیست، باید به دنبال سفارش یک قالب جدید واختصاصی بروید که باب علاقه خودتان باشد.

بیشتر بخوانید : گواهینامه تحصیلی بین المللی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran